|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve cipelice izabrati?
2.10.2010 21:47:14   
cuba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moj ti je savjet da obavezno vodiš i nju da joj probaš.Iz mog iskustva nikada nisu pasale one koji su mi se najviše svidjele

Da. U dućanu ti teta izmjeri koji broj noge bebač ima i po tome izabereš. Prošli tjedan sam za R kupila prve cipelice i kućne papuče, on npr ima broj noge 20 ali nova kolekcija za jesen/zimu su malo veći modeli pa sam mu kupila br 19. Probaš uvik i broj veće i manje pa usporediš.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakve cipelice izabrati?
2.10.2010 21:49:16   
zozo1
Moj maleni ima 7 i pol mj pa sam mu za početak uzela bambi papučice, naravno sa uloškom,  broj 18, s obzirom da već samostalno stoji i korača pridržavajući se za krevet. Pinci za zimu možeš malenom već uzeti neku gležnjaću br 18 s uloškom jer će ti i on isto ubrzo stati na noge.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakve cipelice izabrati?
3.10.2010 8:36:22   
tina0310
mi imamo tek 4mj(i koji dan više) al jedva smo našli cipelice(odn papuče) s obzirom da smo mali a imamo velik br,uzela sam 19,malo je velika,tako da nam može bit za zimu da nogice zaštitimo u šetnji.....ako vako nastavimo,a zima nam se oduži,neće bit za nas papučica neg ćemo morat bit doma dok ne proodamouser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakve cipelice izabrati?
3.10.2010 8:39:58   
tina0310
i zaboravila sam pitat,koliko sam skužila do 3god cipelice bez uloškauser posted image

ja sam ka mala nosila često patikice i reka mi je ortoped da zato imam ravna stopala.......user posted image
i kasnije sam morala nositi uloške al nisu ništa pomogliuser posted image i sad odam ravnih stopalauser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
3.10.2010 10:49:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tina0310)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakve cipelice izabrati?
3.10.2010 14:21:54   
katy mama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ne znam. Nama je ortoped rekao bez uloška. Prve cipelice smo kupili Ciciban i on je rekao da to ne nosim djetetu.Od onda smo uvijek kupovali Nike jer sve patitikice su bez uloška.


e sad me bas zabrinu?pa zasto ovi prave sa uloscima ako ortopedi ne preporucuju?
mi smo neki dan uzeli cicibanuser posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
3.10.2010 14:25:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu katy mama)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakve cipelice izabrati?
3.10.2010 14:26:29   
cuba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ne znam. Nama je ortoped rekao bez uloška. Prve cipelice smo kupili Ciciban i on je rekao da to ne nosim djetetu.Od onda smo uvijek kupovali Nike jer sve patitikice su bez uloška.

Zašto vam je rekao da ne nosite Ciciban cipele? Ja sam baš tamo kupila Ruser posted image  Jel zbog uloška ili?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
3.10.2010 14:27:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakve cipelice izabrati?
5.11.2010 14:37:45   
la_la_
Po mom vlastitom iskustvu mislim da uložak koji se nalazi u cipelicama kao što su Bambi Froddo Ciciban itd. nije pravi ortopedski uložak nego samo lagani jastučić koji nikako ne smeta razvoju nožice. ortopedi danas govore da nije dobro imat uložak a prije 9 god. kada je moj sin stao na noge preporučali su...neznam Bambi, Ciciban... Smatram da nikako ne može biti zdravo da djetetu od kad počne hodati na nogu stavljate plastične, patike od umjetnih materijala(nike, puma...) u kojima im se nogica znoji i zbog čega imaju i kasnije problema sa pretjeranim znojenjem, umjesto kožne cipelice ... koje su  čak i po istim cijenama.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!