|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 18:25:02   
ejmama
Mlada i zgodna mama predivnih dečkiju, priča ko navijena,prava dalmatinka, obavezno ti dolazim na pašticadu kad budem u blizini.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 18:50:11   
osobno
Pašticada je moj specijalitet.user posted image I naravno, slobodno svrati.user posted image
A da sam brbljava-jesam, a šta se tu može, drugačije čovik ni ne može doć na red.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 18:56:01   
cuba
Osobno sam i osobno upoznala pa je ne zamišljamuser posted image
Inače sveuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 78
   [Obrisani korisnik]
22.8.2010 20:41:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 20:55:15   
osobno
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moram vas sve tri iskomentirati:

ejmama:životna, drug do nebauser posted image

osobno:draga,lijepa,iskrena,dobrauser posted image

cuba:lijepa,malo suzdržana,ima prekrasnog bebačauser posted image

Sa sve tri često dijelim mišljenje


tebe je bome dobro opalilo sunce po glavi.user posted image user posted image

i da:tebe zamišljam ka utjelovljenje dobrote, i da kažem štagod drugo, munje i gromovi bi me dotukli.user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 22.8.2010 20:56:08 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 21:00:13   
Anoniman
osobno- predobra osoba, koja se uvek nasla tu da mi pomogne iako smo se videle samo jednom, nazalost nikako da nasa druzenja postanu ucestala a imam ogromnu zelju. user posted image slatka, vesela, zabavna i ne smem zaboraviti- prezgodna!!! mislim to stvarno nije uredu kako ona izgleda 6 meseci posle porodjaja 2. deteta, nabija komplekse user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 21:06:11   
pepeljuga
Kao jednu zgodnu i mladu mamu koju jedva cekam upoznatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Imam osjecaj da se znamo godinama i da smo se bas nekako zblizileuser posted image
Mislim da je jako dobra i svaka joj cast sto je ostavila svoj rodni kraj i zbog ljubavi se preselila u misto di nije nikog znalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 21:13:03   
mariola
Potpuno se slažem sPepi što se tiče  naše Neliceuser posted image
Pepi ne moram zamišljat, ona je jedna zgodna plavuša, lijepa, iskrena,temperamentna.PRava dalmatinka. Šteta što mi nije malo bliže da se više družimo.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 21:14:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Kao jednu zgodnu i mladu mamu koju jedva cekam upoznatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Imam osjecaj da se znamo godinama i da smo se bas nekako zblizileuser posted image
Mislim da je jako dobra i svaka joj cast sto je ostavila svoj rodni kraj i zbog ljubavi se preselila u misto di nije nikog znalauser posted image user posted image user posted image user posted image



hvala draga user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve ovo podebljano ja moram da kazem i za tebe user posted image i da dodam da mislim da si veliki borac, jako pozitivna i vesela osoba, predivna mama i supruga user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
22.8.2010 22:33:18   
Ninaa
Nelica je meni stvarno prelijepa žena i dok joj nisam vidjela slike neznam kak sam je zamišljala. Znam da je dobra osoba i tak mi je mila i nježna. Ona je od onih trudnica s kojima sam odbrojavala i dijelila trudničke muke. Iskreno joj se divim jel je zbog ljubavi otišla iz svoje zemlje i došla u našu i promjenila cijeli svoj svijet naopčake. Ja to ne bih mogla nikada. Pusu šaljem Sarici i maloj bebici u buši.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 14:23:50   
Anoniman
Ninaa, hvala draga user posted image samo moram da te ispravim, mislim da si me pomesala sa nekim, jer sam ja na forum dosla tek 10 dana pred tvoj porodjaj, pa nisam bila jedna od navijacica u tvojoj trudnoci user posted image ali zato za drugu bebicu budem, kao sto verujem da ces i ti sad za moju user posted image user posted image


Ninaa- jaka zena, koja se bori za sebe i svoje ciljeve, dosta me podseca na mene u nekim stvarima (udaja, beba a fakultet ceka user posted image ) i cini mi se da dolazimo iz slicnih porodica, kao sto cesto zna da kaze- sindrom mladjeg deteta, pa smo malo razmazene. user posted image ali mislim da nas je zivot dosta promenio, i da smo nekako na isti nacin i u isto vreme sazrele zbog slicnih okolnosti. user posted image topla i draga, i uvek tu da saslusa i da savet. user posted image bas imam zelju da te upoznam user posted image


< Poruku je uredio Ninaa -- 23.8.2010 23:11:03 >

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 15:42:39   
troubled
nellyca - ljepotica....
drago, požrtvovno biće...
Mama...s velikim M!
iznimno hrabra (doduše, zbog promjene mjesta prebivališta to i meni često kažu i već mi ide na živce...ali većina to kategorizira kao hrabrost)
borac....pri tom mislim na faks...samo naprijed draga...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 15:46:40   
Anoniman
troubled:

mislim da je mrs. T. jedna jako vrijedna žena i dobra majka. Ne znam jesam dobro pohvatala da je to gospođa od Cinika. Ako je, sigurna sam da je u njihovoj kući uvijek veselo. I hrabra - naravno! Svi koji imaju više od jednog djeteta iznimno su hrabri!user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 15:50:35   
Anoniman
Kejt - uvijek ti se divim zbog svega što si prošla u porodu!
želim ti da ti sljedeća trudnoća i porod budu kao iz snova, onih lijepih naravno user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 15:51:10   
FIONA
moja vrckava i vesela te jako otvorena prigorka....hehheheheuser posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 15:52:00   
BUMBI
Mariachi-jedna divna žena,jako dobra srca i još bolja mamauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 16:00:33   
Anoniman
fala, dekle user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 16:05:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: FIONA

moja vrckava i vesela te jako otvorena prigorka....hehheheheuser posted image


Fi, ja bi ovo i za tebe rekla isto user posted image

Bumbili, jedna jaaako fina dušica user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 16:25:43   
danery
oooo,pa sve piše:peče za joči i vuva...dakle,papričica...user posted image user posted image user posted image
meni je mare super user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 16:31:13   
Anoniman
danery- beskonacno duhovita i vesela user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
23.8.2010 23:10:34   
Ninaa
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Ninaa, hvala draga user posted image samo moram da te ispravim, mislim da si me pomesala sa nekim, jer sam ja na forum dosla tek 10 dana pred tvoj porodjaj, pa nisam bila jedna od navijacica u tvojoj trudnoci user posted image ali zato za drugu bebicu budem, kao sto verujem da ces i ti sad za moju user posted image user posted image


Ninaa- jaka zena, koja se bori za sebe i svoje ciljeve, dosta me podseca na mene u nekim stvarima (udaja, beba a fakultet ceka user posted image ) i cini mi se da dolazimo iz slicnih porodica, kao sto cesto zna da kaze- sindrom mladjeg deteta, pa smo malo razmazene. user posted image ali mislim da nas je zivot dosta promenio, i da smo nekako na isti nacin i u isto vreme sazrele zbog slicnih okolnosti. user posted image topla i draga, i uvek tu da saslusa i da savet. user posted image bas imam zelju da te upoznam user posted image
Nekako mi se učinilo da smo zajedno bile trudne i da si došla ranije na forum i da smo izmjenjivale trudničke tegobe,ali očito sam nekaj pobrkala.
Naravno da ću navijati i baš se veselim tvojoj bebici. A poradi komplimenata hvala sad se user posted image   i ja bi tebe voljela upoznati!

< Poruku je uredio Ninaa -- 23.8.2010 23:11:37 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
24.8.2010 0:03:39   
MaTana
Ninaa - dobra i požrtvovna osoba, koja uvijek sasluša, uvijek da savjet...
Stekla sam dojam da joj je obitelj (ne samo njena nego i muževa) uvijek najvažnija i na prvom mjestu i to jako cijenim kod nje...
Prije smo se puno češće sretale u bircuuser posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   [Obrisani korisnik]
24.8.2010 0:32:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
24.8.2010 0:39:31   
Imra
sexy, pametna, lijepa, duhovita


< Poruku je uredio Imra -- 24.8.2010 0:40:54 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako zamišljate forumaša iznad? :)
24.8.2010 0:50:49   
lilia
E vas tri ste mi super, (Imra, Cvrčak i Tiha) lijepo sam se načakulala sa vama, razmjenila recepte, pozvala sve u goste. I Nina mi je super, uvijek nešto lijepo kaže ali je kao pepeljuga, non stop nešto za nekoga radi a oni nikad zadovoljni. A Matana bi trebala bit sa mužem negdje ili sam nešto pomiješala?
Eto o vama koji ste mi blizu toliko.
M svi su zakon.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!