|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 13:05:46   
anuska08
Zbogom svima koji odlaze, dobro nam ostali koji ostaju i dobro došli oni koji dolaze!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 13:35:59   
Imra
Zbogom svima koji odlaze, dobro nam ostali koji ostaju i dobro došli oni koji dolaze!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 13:43:13   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: mamice

i ja vas napustam. primjetit cete sa sam vas izbrisala s fajsa koji imaju ga. nezelim vise gubiti zivce i raspravljati kad se nekom nesto ne svidi. tako da se pridruzujem vagonu cura user posted image koje su napustile RR radi pojedinaca i njihovog ponasanja, ps: ponovit cu 1000 put RR JE PRIJE BILA PUNO BOLJA kads su bile stare cure a ne pridoslice CAST IZUZECIMA IMA IH I OK


imaš praf...
kad neznam kaj bi rekel... pobjegnem...
i tak je najlakše...

nadam se sam da tak ne delate i u stvarnom životu...



Zbogom svima koji odlaze, dobro nam ostali koji ostaju i dobro došli oni koji dolaze!!!!!


bravo Anuška..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.
nisi valda i mene zbrisala na "fejsu"user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 14:27:19   
Anoniman
Bezveze!!user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 29
   [Brisano sporočilo]
14.8.2010 14:35:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 14:43:54   
natalijax
de cure što vam je,adry zašt sad ideš i ti mamice,Vratit če te se vi,user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 15:17:08   
Tsmee
E, ovo sa starim i novim forumašicama, i vrijednim i manje vrijednim, i vrijeđanjima i ostalim djetinjarijama mi je... iiiiik!
Bežim i ja... ali samo s ove teme user posted image . Ignore, delete.

Vidimo se na onim veselim temama, a i na onim manje veselim gdje jedni drugima možemo pružiti podršku.

PUSE SVIMA!

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:29:47   
Ninaa
Kao moderator na ovom dijelu foruma moram reći da kao prvo podjela na stare i nove je glupa pa nek netko mene prozove zbog toga. Tko su onda stare cure a tko nove i po čemu su one bolje a ostale nisu. Kao prvo forum je javno mjesto i svi su dobro došli i svi mi ga činimo zajedno a ne neki od prije i novi, to je po meni diskriminacija. Nemojte biti djetinjaste i na svaku malo žešću raspravu netko će otići jel mu se nije svidjelo da su ga opomenuli. Naš posao je da ispravljamo vaše pravopisne greške (sve me nekad glava zaboli od  pravopisnih grešaka pa kaj sad to mi je posao) i da opominjemo i pazimo na red. Vruće teme su dohrana, dojenje i još par njih na kojima se uvijek zahukta i ujvijek se netko nađe uvriđen pa ode. Nemojte se ponašati ko djeca u vrtiću pa čim ti se nešto ne svidi idem pa ću se vratiti. I ja sam se par puta posvađala i razišla s nekima u mišljenju pa nisam zbog toga otišla. Međutim svima koji odlaze nek im je sretno a novi dobro došli i nemojte se osjećati diskriminirano volimo i vas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:38:48   
Domy
Ja baš neču otiči..user posted image user posted image jer neznam što bi bez vas...
Bježi samo onaj koji se nezna ili to ne želi suočit sa istinom i situacijom u kojoj se našao..lako je reči ja odoh..A riječ oprosti to je teško izgovorit...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:41:53   
leilany
IZVORNA PORUKA: Domy

Ja baš neču otiči..user posted image user posted image jer neznam što bi bez vas...
Bježi samo onaj koji se nezna ili to ne želi suočit sa istinom i situacijom u kojoj se našao..lako je reči ja odoh..A riječ oprosti to je teško izgovorit...


user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:56:46   
Ninaa
Bravo Domy!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:58:23   
Imra
Domy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 15:58:43   
leilany
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Bravo Domy!


bravo Ninaauser posted image
i ti si odlicno napisala...
curke svaki vam daouser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 16:01:25   
Ninaa
Hvala ti vražica jedna! Za sad mi je dost i moj (mada sam si škicnula kojeg tatu na plaži)

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 16:04:00   
Domy
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Bravo Domy!


bravo Ninaauser posted image
i ti si odlicno napisala...
curke svaki vam daouser posted image user posted image


svaki nam dao ..baš svaki...hmhm a da nam da onda bi se bunilauser posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 16:05:00   
crex
bravo domy!!!!!!user posted image
a koliko se sjećam adry je par puta bila malo gruba na nekim temama, i to mi se baš nije svidjelo, ali mi na kraj pameti nije da idem nekog dovoditi u red (bez veze, pa svako ima pravo na svoje mišljenje i stil nastupa).
A ringeraji fala 1000 puta, tj. svim curama fala 1000 puta što su mi pomogle i utješile. user posted image


< Poruku je uredio crex -- 14.8.2010 16:07:56 >

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 16:09:23   
osobno
Evo ja nisam bila u toku, pa sam sad prošla vezanu temu...i ne mogu virovat u kako zadrtoj zemlji živimo...user posted image
Pa ljudi moji, nije da opravdavam adry, njen postupak je meni djetinjast i pomalo nezreo, zašto izbivat s foruma zbog nesuglasica, ja sam se. eto bila navikla na njen osebujan stil pisanja, bez točki, zareza, i inih interpunkcijskih znakova, s masu VELIKIH slova, i oštrim iznošenjem stava. I nisam shvatila niti njen post, niti postove drugih cura tako drastično. Mislim da se samo radi o nesporazumu, ali da se može raspravljat na mnogo tolerantniji način, može.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 17:35:08   
ama
Mozda se neslozim uvijek sa svakim i dignu mi se zivci na 360 al sto da odem kad imam dosta osoba od kojih mogu da naucim nesto fino i koje su mi dragi skojima mogu da pricam,zezam itd...Zasto se tako nerazmislja?user posted image  cure mozda ste popile koju vise u bircu nemojte se zamjerat....user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 20:41:42   
tina0310
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja baš neču otiči..user posted image user posted image jer neznam što bi bez vas...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 21:57:50   
L.P.
Mrzim ovakve teme!Dođem vidjet šta ima a ono:ova se uvrijedila,ona odlazi,... mislim cure HALLO!!!!Svatko ima svoje mišljenje pa čemu se svađati ili šta ti ja znam šta već.Ajd skulirajte se!!Pusa svima!user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 22:29:52   
dami
   user posted image   user posted image user posted image user posted image   user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 22:39:44   
ELISABETH
domy svaka čast,ovo si super napisala
ja mislim da je ovo sve skupa otišlo  predaleko i da će se sve riješiti...


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Doviđenja svima!!!
14.8.2010 23:23:16   
Anoniman
Vratila sam se na ovu temu da vidim da li su se smirile strasti..ali ništa. Stvarno bezveze.Ne želim nikoga vrijeđati, ali ovakvo ponašanje je na razini vrtićkih klinaca. A uostalom kako su neke i napisale, ako se nekome ne sviđa slobodno može ići.
A sad odoh vidjeti kako su naše mamice koje čekaju bebače..ma to su super teme!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Doviđenja svima!!!
15.8.2010 16:26:01   
tiha
bezveze meni kad nest nepase ne prijavim se neko vrijeme i bok! nepisem oprostajna pisam jer znam da cu popustiti i vratitit se!




_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Doviđenja svima!!!
17.8.2010 10:03:16   
Točkica28
ahahahah baš sam se nasmijala
aj bok vi koje odlazite
ovo sa novim i starim forumasicama mi je za riganje, i bolje da nisu vise na nasem forumu sa takvim stavom...



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!