|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   upoznajmo se
28.10.2008 14:33:00   
dami
Ja sam vam jedna nova ,stara forumašica, zašto tako... zato jer sam do sad bila na bosanskoj ringeraji, nisam do sad znala da postoji i naša verzija i sad mi je jako drago da sam tu. Neznam dali sam uopće upala u dobar post ali ovdje mi se činilo najlogičnije da se javim.Dolazim iz Rijeke,2× udana imam sina od 16 god. i kćer od 8 mj. Toliko o meni.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:35:16   
Florijan Jakov
dobro nam došla, dami..lijepo se i dugo s nama družila user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:37:17   
FIONA
draga želim ti dobrodošlicu i puno puno lijepi trenutaka na raji sa nama!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:42:39   
cokolada
Dobro dosla dami, vjerujem da ce ti vrijeme na rr biti ugodno kao nama!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:43:13   
dami
Hvala na dobrodošlici,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:44:38   
troubled
wellcome user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 14:45:45   
mlada mama
dobro nam dosla, zelim ti ugodno druzenje na jajiuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 17:31:11   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image dobro došla

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 19:58:58   
tonkica
Evo Dami i ja ti želim dobrodošlicu i ugodno druženje s nama na rr! user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 20:03:28   
piggy
novim curama želim toplu dobrodošlicu,nadam se da ćemo se lijepo družiti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro došle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: upoznajmo se
28.10.2008 20:17:15   
Candy
Dobrodošla Dami user posted image user posted image user posted image !

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: upoznajmo se
29.10.2008 20:30:44   
lelo
Dobro nam došla Dami.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: upoznajmo se
29.10.2008 20:34:00   
Elena
IZVORNA PORUKA: piggy

novim curama želim toplu dobrodošlicu,nadam se da ćemo se lijepo družiti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro došle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja bi vam pisala i drugo ali ne mogu od masrtinuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: upoznajmo se
5.2.2010 12:22:17   
Bebys
vis ti ovo . ...jos jedna zena kao ja...JA SAM ISTO BILA NA RR BOSNA nisam imla blage veze da postoji RR HR. tek do prije par mijeseci unazad..nazalost...fala bogu pa sam skuzila tj. mm nesta ronado po googlu i veli mi pa vidi rr hr. ja mu kazem daj ne lupetaj kad ono STVARNO...znaci rr hr. nema dobre reklame...zkljucak

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: upoznajmo se
5.2.2010 17:12:26   
xxl
nisam ni znala da ovo imamouser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: upoznajmo se
5.2.2010 17:13:47   
xxl
user posted image
IZVORNA PORUKA: dami

Ja sam vam jedna nova ,stara forumašica, zašto tako... zato jer sam do sad bila na bosanskoj ringeraji, nisam do sad znala da postoji i naša verzija i sad mi je jako drago da sam tu. Neznam dali sam uopće upala u dobar post ali ovdje mi se činilo najlogičnije da se javim.Dolazim iz Rijeke,2× udana imam sina od 16 god. i kćer od 8 mj. Toliko o meni.


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: upoznajmo se
5.2.2010 17:19:58   
anuska08

IZVORNA PORUKA: Bebys

vis ti ovo . ...jos jedna zena kao ja...JA SAM ISTO BILA NA RR BOSNA nisam imla blage veze da postoji RR HR. tek do prije par mijeseci unazad..nazalost...fala bogu pa sam skuzila tj. mm nesta ronado po googlu i veli mi pa vidi rr hr. ja mu kazem daj ne lupetaj kad ono STVARNO...znaci rr hr. nema dobre reklame...zkljucak



I ja na bosanskoj Raji preko godinu dana i tek pred malo otkrila hrvatsku ( i samo da vam šapnem puno je bolja hruser posted image )!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: upoznajmo se
6.2.2010 11:58:39   
neron
ha ha ha sta bi tek za mene rekli ja sam iz bosne ( tj. banjaluke) al mi se nesto nesvidja njihova RR tako da se nisam tamo ni u clanila a citajuci postove na RR.hr vidjela sam da je ovdje mnogo dobra atmosfera i odlucila sam se ovdje prijaviti. mozda grijesim al mi je ovdje veca pozitiva. i niko se ne svadja sto mi je jako bitno.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!