|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 17:04:49   
Elena
cure napustam vas jer cemo s moj mm sisati Martinuuser posted image ko zna kako cemo je osisati ali javi cu vam rezultzteuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 17:20:04   
anne
Evo i nas. Zajedno vas nas tri čitamo. Petra mi je cijeli dan u krilu ili naručju. Ah te pelene. Sad se još i sprema zaspati na meni. Mišica.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 18:02:45   
tonkica
IZVORNA PORUKA: koka

Dali je neka čula nešto jučer na TV o tome da se ,nakon što beba ima 6mj vračate obavezno poslu????? Jer jutros su neke babe vani pričale da je jučer Kosorica to govorilauser posted image .


Koka ja sam baš jučer išla kod doktorica po doznake. Pa mi je vezano za tih 6 mjeseci rekla slijedeće: nakon što se rodi, budeš s bebom doma 6 mjeseci. Po isteku tih 6 mjeseci ideš u HZZO i tamo potpisuješ izjavu da li se vraćaš na posao ili ćeš i idućih 6 mjeseci biti doma s bebom. Ako se vraćaš na posao, ostaje ti tih 6 mjeseci koje imaš pravo iskoristiti do djetetove 8 godine života.
Fora je u tome da godišnje smiješ iskoristiti maksimalno 2 mjeseca, ali ne ih spojiti. Također, moraš uzeti punih mjesec dana, nema cjepkanja na 2, 3 tjedna.
Tako su bar meni jučer rekli.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 18:13:15   
tonkica


totalno user posted image .
sjedim kod ginića danas i gledam u kalendar - i ne mogu vjerovati da mi je sutra dva tjedna do termina user posted image  Začas je proletilo.
Btw da vam napišem kako je bilo kod doktora. Sve je super, Vida ima 3400g, posteljica zori, plodne vode ima dovolljno i bistra je. Doktor prognozira da ćemo dočekati termin, ali da uvijek postoji ona neka manja šansa da se i prije pokrene sve.
Danas sam je vidjela kako zijeva i kako se draga sa rukicom po licu - user posted image  mamin. Uglavnom sve je super i doktor je jako zadovoljan kako sve izgleda.
Danas je išao i tata s nama na UZV pa se je vratio na posao sa očima veličine maglenki i nasmijan kao globus user posted image .
[/quote]


Ivka baš mi je drago da je Vida super! I mogu mislit da i sama jedva čekaš da se i upoznate vas dvije! I mene si otopila sa porukom! user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:16:35   
Ruža
Koka bok! Kavica?user posted image
Jel peglanje gotovo? Kako trbuh?

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:20:11   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mirna

cure moram vam se malo potužiti: nismo primljeni u vrtić...user posted image user posted image user posted image sada moramo smisliti neku efektivnu žalbu..


U akciju Mirna! Nadam se da će biti uspješno! Držimo fige!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:23:39   
koka
Evo nas tu Ružo. Malo žalosna što neke stvari jednostavno ne mogu napravituser posted image . Peglanje je bilo gotovo jučer oko ponoći a jutros sam samo neke bodiće na brzaka. Al zato sobu sređujem step by stepuser posted image . Ne mogu se sagnuti, a danas to stezanje oko pupka neznam šta je? Kao da me koža toliko zateže da bi mogla u trenu raspucat se. A to s rokom nikad osijetila. user posted image user posted image user posted image za Đuru, mama mu se neda i dalje radi svom parom. Dobra siuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:28:54   
Ruža
Ma dođe i meni, al kad si razmislim kako bi ja bez njih...user posted image  Izdržat ću još do 10.7. a onda na godišnji....
Jesi gledala na netu za probleme sa stomakom? Ili da zvrcneš svog doktora?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:36:18   
Ruža
IZVORNA PORUKA: koka

Ma šta će mi poslije porodiljni(neka mi ga daju , bez da mi oduzmu ovih 6mj). Pa sa 6mj beba još uvijek je ovisna isključivo o meni. Nemam di s njom, jaslice tu kod nas ne uzimaju tako malu. Privatne su mi preskupe. Znam da u nekim zemljama žene sa 6mj počinju radit, al ja nebiuser posted image . Počinje sijedit još uvijek mu je sisa glavni obrok, pa je počeo puzat, pa hodat.... Šta sve to bi propustilauser posted image .

Nažalost ja ću morati na posao nakon 6 mj. user posted image  Uz kredit i troškove za bebicu ne mogu ostati kod kuće. Već smo rezervirali tetu za čuvanje jer bake nam rade.user posted image
Ali kad se bebač rodi krećem u igranje Binga i ostalih igara na sreću, pa možda i osvojim kakvu razliku bar do pune godine...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:36:18   
koka
Ma šta ja znam, vidit ću do sutra kako bude bilo. Kad ležim me ne boli. Kao da je baš koža. Bitno da osjetim bebu. Ako vidim da me i sutra tako zateže zvat ću ga .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:38:14   
Ruža
A možda i je samo koža, možda je curka naglije porasla pa je bol od rastezanja. Jesi probala namazati s nekom kremicom ili gelom da malo rashladi?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:41:24   
koka
Joj Ružo iz tvojih usta u božje uši. Prije češ ti dobit koja igra nego jauser posted image . Znam da nije lako al meni s ovom plačom mi nije baš neka razlika dali radila ili bila kući. Pa onda bit ćemo s djecomuser posted image . Evo taman stigao MM s sladoledomuser posted image . Još malo pa ćemo na more, ako tako nastaviuser posted image . Sa Rokom nisam ni jednom bila jer je te godine ljeto bilo nikakvo. Meni je pasalo, al kupanje mi nije ni padalo na pametuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:44:32   
koka
E mažem non stop. Prvo sam s uljem, pa s nivea kremom a sad sam stavila melem i stomak na zrak pa neka se upije. Mislim da je baš od rastezanja jer kad legnem mi se stomak malo uvuće pa ništa ne boli. 

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:50:02   
Ruža
Pa kad si razmisliš koliko se user posted image  u kratkom vremenu rastegne, nije ni čudo da ga boli...user posted image  Mackaj i odmaraj. Jel nemaš nekoga da ti pomogne sa sobicom? Osim MM_a?
I bravo za MM_auser posted image , baš ti je dobrica i neka je ! Kakav sladoled ti je donio?
A loto ? Ma user posted image  igram, stalno planiram krenuti...user posted image  Kad stigne Đuro skupa ćemo!user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 28.5.2008 19:51:50 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:54:13   
Puli
Ali kad se bebač rodi krećem u igranje Binga i ostalih igara na sreću, pa možda i osvojim kakvu razliku bar do pune godine...user posted image


i ja to pokušavamuser posted image

evo stigla sa šišanja

ošišala se na kratko nakon više od osamnaest godina

sad mi je super a znam da će sutra bitiuser posted image

mm je rekao da mu se sviđam pa me baš briga

stavit ću fotkice da me vidite


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:55:04   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tonkica

IZVORNA PORUKA: koka

Dali je neka čula nešto jučer na TV o tome da se ,nakon što beba ima 6mj vračate obavezno poslu????? Jer jutros su neke babe vani pričale da je jučer Kosorica to govorilauser posted image .


Koka ja sam baš jučer išla kod doktorica po doznake. Pa mi je vezano za tih 6 mjeseci rekla slijedeće: nakon što se rodi, budeš s bebom doma 6 mjeseci. Po isteku tih 6 mjeseci ideš u HZZO i tamo potpisuješ izjavu da li se vraćaš na posao ili ćeš i idućih 6 mjeseci biti doma s bebom. Ako se vraćaš na posao, ostaje ti tih 6 mjeseci koje imaš pravo iskoristiti do djetetove 8 godine života.
Fora je u tome da godišnje smiješ iskoristiti maksimalno 2 mjeseca, ali ne ih spojiti. Također, moraš uzeti punih mjesec dana, nema cjepkanja na 2, 3 tjedna.
Tako su bar meni jučer rekli.

Koje gluposti? Kad će nešto pametno usvojiti?user posted image
Moš mislit što će nas itko pustiti kad se nama sjeti?




Nego za sve nezaposlene mame sa troje dječice danas sam čula da se za tri godine porodiljnog priznaje jedna godina staža, a po isteku porodiljnog imaju pravo na neku naknadu još neko vrijeme.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:56:56   
Ruža
Bravo Puli! Ma ja sam uvijek za promjenu. Ne žali za kosom, narast će brzo. Stavi nam slikice!

Nadam se da ću i ja sutra stići do frizerke...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 19:59:56   
koka
Sladoled je Quatro voćni od Leda. user posted image user posted image za njega, al za pomoć pitam ja sestrićnu pa mi ona uzme Roka a ja pičim. Sutra će MM ići igrati nogomet a ona će mi doći pomoći malo. Ženska ruka je ženska rukauser posted image .  E sad mu prepuštam kompić jer mora nešto na njemu(opet) čeprkati a ja odoh gledati moju seriju CSIuser posted image .Hajde pa dušice pišimo si kasnije ok.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:01:49   
koka
Bravo Puliuser posted image . Ako se tebi i MM sviđa onda se ne trebaš bediratiuser posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:02:05   
Ruža
Bravo za MM_a još jednom!user posted image Samo nek oni tebi pomognu. Odoh i ja do krojačice pa se čujemo kasnije...
Puli stavi nam slikice!user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:09:24   
Puli
budem dok nađem kabel negdje sam ga dobro pospremilauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:39:39   
tina1602
večer curke kako ste mi?

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:47:00   
Puli
dobro
hladimo se ispred ventilatora

suđe stoji i čeka da se opere

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:49:35   
tina1602
i moje isto....user posted image user posted image sada smo maloprije došle iz grada,okupale se i ostalo, a sada ću ja pod hladan tuš... baš mi treba

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: caffe "sunce 2"
28.5.2008 20:59:09   
Puli
evo se suđe opralo samouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!