|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: To go or not?!
30.7.2010 15:19:27   
Bablica
Joj i ja sam se veselila čevapima s masnom lepinjom u željeznom tanjuru (ako se to može nazvat tanjur!) "Kod Žare". I naravno kajmak, bez njega čevapi nemaju smisla!
Joj sline mi cure dok ovo pišem .... user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: lilia

Kako muški voze, njemu bi to i bilo 6 sati a ti bi ga zadavila, sigurno.user posted image
Kad je tako, ništa od lutanja a ja se poveselila da ćeš mi donest ćevape...user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: To go or not?!
30.7.2010 15:21:27   
Bablica
user posted image user posted image  user posted image


IZVORNA PORUKA: njanja

 ma muž ti je tehničar pa bi istehnicirao vožnju do Sarajeva (poveznica sa temom tehnika-veličina)  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: To go or not?!
30.7.2010 17:31:59   
ivana801
I ja bi išla - sigurno! I sama sam išla na more prije 2 tjedna (znači u 30. tjednu trudnoće). Put je trajao 4 sata u jednom i 4 u drugom smjeru. I prošlo je bez problema, čak nismo niti jednom stali da nam se Lucija nebi probudila. Gin. mi je samo rekla nek prije puta u jednom i drugom smjeru popijem Normabel (koji inače ne pijem) da mi se opuste mišići. I stvarno sam bila opuštenaaaaa user posted image   

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: To go or not?!
30.7.2010 17:52:48   
katy mama
ja bi isla ako je trudnoca ok
ja sam u trudnoci 5,6,7 mjesec isla busom(sama)iz Zenice za Split(busom nekih 6 sati voznje),i sve bilo ok!malo bi noge nabrekla ali i to spadne,a sa autom isla 4 tjedna prije poroda(doduse autom je put nesto kraci)ali mm nije pusio u autu pa je stajo dosta cesto pa bi noge protegnula!

negdje u 8 mjesecu trud.smo za jedan dan napravili relaciju Korenica-Knin-Split-Zenica!ma nikad nisam ni pomisljala da ne idem,osjecala sam se super!sto neko rece nisi bolesna,trudna si

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: To go or not?!
31.7.2010 0:26:35   
Imra
Rijeka - Sarajevo
Kosten 73.03 EUR
Autobahngebühren 19.44 EUR | Benzinkosten 53.59 EUR  | Vignette EUR Zeit 07h02 davon 03h25 auf Schnellstraßen Distance 631 km davon 378 km auf Schnellstraßen

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Težina
modesty blaise

Koliko često provjeravate svoju težinu?

više puta dnevno (6%)

jednom dnevno (15%)

jednom tjedno (28%)

rijetko (36%)

nikada (15%)


Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!