|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 21:46:31   
Duve
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ne usudim se ovo gledati user posted image

ni ja...nisam ni otvorila, mislim da ni nećuuser posted image user posted image



Pogledajte, ima prijevod i stvarno je prekrasno poslušat ovu ženu...baš zrači


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 22:07:22   
Thea

IZVORNA PORUKA: Mariachi

nemam nikakav pametan komentar na ovo, svi znate moje mišljenje o pobačaju zdravog, bolesnog, umirućeg djeteta... iz onoga što sam proživjela i vi skupa sa mnom...

samo ću citirati njenu rečenicu: "Vi nemožete učiniti da vaše srce kuca."


Pogledala sam obadva dijela sa suzama u očima i velikim knedlom u grlu...Gianna je divna ,hrabra žena kojoj skidam kapu do poda user posted image .
Ja sam protiv abortusa (ostala sam trudna sa 16 i moji su me nagovarali na pobačaj nisam htjela niti čuti), ali sam uvijek razmišljala što bi učinila da mi kažu da će mi se dijete roditi teško bolesno.user posted image Sad nakon ovog videa i malo razmišljanja mislim da bi rodila bez obzira na sve,a s druge strane mislim o tome kako bi to utjecalo na ostatak moje obitelji i da li bi se mogla svima posvetiti jednako..user posted image Lako je reči ovo ili ono ,ali dok se ne nađete u toj situaciji ne znate...
Moram i dodati da sam krščanin i vjernik,istina ne idem svaku nedjelju na misu i ne molim se user posted image ,ali vjerujem u dragog Boga i vjerujem da On ima velike planove za ovu ženu i da je zato preživjela sve što joj se dogodilo.

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 22:11:34   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Thea


Ja sam protiv abortusa (ostala sam trudna sa 16 i moji su me nagovarali na pobačaj nisam htjela niti čuti), ali sam uvijek razmišljala što bi učinila da mi kažu da će mi se dijete roditi teško bolesno.user posted image Sad nakon ovog videa i malo razmišljanja mislim da bi rodila bez obzira na sve,a


Evo, ova žena je već nešto uspjela user posted image  Koliko će žena nakon njenog govora pomisliti isto i koliko će života biti spašeno user posted image user posted image user posted image  Moje treće dijete je bilo neplanirano, pogotovo jer sam bila na opasnom lijeku po plod i ne mogu zamisliti da sam odlučila da je nema. Takav divni mali anđeo mi je donio samo radost  i sreću user posted image  Odakle nam pravo da mu uskratimo pravo na život? N nas, na svog oca, na svoje sestre?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 22:15:54   
natalijax
meni je ova žena cjeli dan u glavi,kako kažete sva je Božja,user posted image user posted image user posted image nezamislivo mi je kako jedna majka može napraviti nešto tako svom djetetuuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 22:26:09   
njanja
i ja cijeli dan izbjegavam ovo gledati, ali vasi komentari su me skroz zainteresirali i pogledati cu sutra

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
22.7.2010 22:26:52   
Anoniman
Zvonki i moje treće dijete je bilo neplanirano i bila sam u šoku još od drugog teškog poroda, ali kad mi je moja rođena mama došla s idejom da se razvedem i da odem na abortus, jer "šta će ti još jedno", nisam ni trena razmišljala, pobrala sam stvari i otišla.
A danas, isto kao ti, nemogu zamisliti život bez nje, moje ljubimice!

Svako dijete je dragocjeno, bez obzira na način začeća, zdravstveno stanje, situaciju... i svako dijete Bog može upotrijebiti za dobro, zato ga i stvara...

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
3.8.2010 0:34:56   
murof
Onako, tesko mogu da shvatim u kakvom svijetu zivimo. U svijetu gdje u par recenica imamo opravdanje za ubojstvo. Ako je dijete ovakvo ili onakvo, ako nije zdravo, ako nema plave oci, ako me partner ostavio, ako nemam para, ako ga jednostavno nezelim. Kao sto je Hitler nasao razloge zasto ubiti Zidove. Ljudi, to je zivot od prvog dana zaceca. Biti cu iskren, i sam sam otupio na to. Vjerovatno kao i prosjecni njemac za vrijeme holokasuta. Bilo mu normalno da se zidovi ubijaju. Tesko mi to sada mozemo shvatiti, ali bilo je tako. No nismo nista bolji, netko tko gleda sastrane ili netko tko nije iskvaren "odgojem" ovoga drustva mogao bi se nama cuditi kako se brinemo zbog nepravde, a normalno nam je da se u nasem svijetu i drustvu oko nas ubija jedna skupina ljudi koja se ne moze zauzeti za sebe, ali umrijeti mogu. Ljudima koji rade abortuse, mislim na doktore, je to rijetko strast, ali cestodobra zarada, tako da razumijem propagandu koju serviraju raji, kako to nije ubojstvo, a covjek koji ne zeli dijete tu spiku lako uzme zdravo za gotovo, kao sto mladi kanibal zdravo za gotovo uzme peceno ljudsku ruku i jede. Cudi me da ljudi koji su pogledali ovaj video i dalje spekuliraju. Kao nije se trebalo pobacivati dijete staro 7 mjeseci. To mi dodje kao kada bih ja pricao da nije u redu ubiti dijete koje vec hoda, ali ono koje ne hoda je. BOLESNO. LJUDI TO JE BOLESNO!!! Abortiranje bilo legalizirano ili nelegalizirano je ubojstvo. Budimo iskreni barem, ta zreli smo ljudi.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
3.8.2010 8:00:50   
Bebys
murof...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu murof)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
3.8.2010 9:41:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bebys

murof...user posted image user posted image user posted image user posted image


slažem se! user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
3.8.2010 11:40:32   
Thea
IZVORNA PORUKA: Bebys

murof...user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
1.10.2010 19:27:16   
kovac125
doista je... , ne znam kako ti doktori imaju psihičke snage to raditi...user posted image

_____________________________

arabicpatty

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
1.10.2010 21:20:31   
breskvica22
nisam imala prijevod ali koliko sam skuzila je nevjerojatno!
svaka joj cast

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zena koja je PREZIVJELA POBACAJ!
1.10.2010 21:33:33   
novamama
nisam čitala ovu priču jer mi je to preteško....

slažem se u potpunosti sa murofom...(dobrodošao, by the way...)....

okolina je nametnula abortuse kao nešto normalno, jer što je 'to', kao neka mala točkica u ženi....ali NIJE...to je život u začetku....i gotovo....ma kako on nastao!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!