|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 17:29:02   
MiniMama
ti fino odi po svoje ribice. ako ides u nedjelju -kupovinu zlata, finog rublja i kolaca obavi dan ranije da ne tražiš dežurni šoping centar sa zlatarnom.

poklone popakiraj temeljito. prvo u jedan papir, pa u kutiju, pa onda u vrecu za smece u koju potrpas hrpu novinskog papira, sve to obljepis nekom trakicom, onda opet u ukrasni papir i onda u ogromnu kutiju od televizora u koju jos stavis papira da se teže snađe.

taman prije nego ces izac iz kuce, daj joj poklone. moras joj kupiti i zlato (bijelo, zuto, kakvo vec voli) i rublje i kolace.  sve osim kolaca zapakiras pojedinacno navedenim redosljedom.

kad joj das poklone, trk iz kuce po svoje ribice.

trudnica ce prvo skociti na kolace, onda ce ih povratiti u wc-u, pa ce se baciti na otvaranje poklona. dok ona dođe do poklona ti ces vec biti doma, taman da se fino izljubite (jer ce biti odusevljena poklonima batafkors) i onda se uvalite na kauc i gledate njenu najdrazu seriju. ako je to slucajno seks i grad, nemas pravo prigovora jer si ipak bio u ribolovu.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 17:40:44   
danery
IZVORNA PORUKA: tatica

hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa



tatice... definitivno si naježio...i ja bi te nalupala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 52
   [Obrisani korisnik]
29.6.2010 17:44:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 17:56:42   
tikica_69
Pa ne brani ni ona njemu, samo mu ukazuje da mozda pretjeruje u izlascima dok ona cami cekajuci user posted image Covjek je lijepo rekao da je bar 2x tjedno na nogacu....onda mu ocito bas i ne brani...Ne znam...ja sam na njenoj strani bez obzira sto se on nahvalio na sva usta kako je dobar....rado bi to cula i od druge strane pa bi situacija onda bila objektivnija za raspravu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 17:58:39   
danery
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Pa ne brani ni ona njemu, samo mu ukazuje da mozda pretjeruje u izlascima dok ona cami cekajuci user posted image Covjek je lijepo rekao da je bar 2x tjedno na nogacu....onda mu ocito bas i ne brani...Ne znam...ja sam na njenoj strani bez obzira sto se on nahvalio na sva usta kako je dobar....rado bi to cula i od druge strane pa bi situacija onda bila objektivnija za raspravu user posted image


potpisujem....




_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 17:59:08   
Bebys
user posted image
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Pa ne brani ni ona njemu, samo mu ukazuje da mozda pretjeruje u izlascima dok ona cami cekajuci user posted image Covjek je lijepo rekao da je bar 2x tjedno na nogacu....onda mu ocito bas i ne brani...Ne znam...ja sam na njenoj strani bez obzira sto se on nahvalio na sva usta kako je dobar....rado bi to cula i od druge strane pa bi situacija onda bila objektivnija za raspravu user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 56
   [Obrisani korisnik]
29.6.2010 18:01:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 18:04:20   
tikica_69
Njusim jedan dobar musko - zenski dvoboj user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 18:11:25   
danery
mene samo zanima...
pitaju li muževi svoje žene koje rade kad se vrate doma s posla u 4 sata....DRAGA DA JA SKUHAM/OPEREM/POČISTIM?
ne...vjerujem da 90% ne pita,a kamoli da kaže AJDE TI SAD DRAGA LIJEPO NA KAVICU SA CURAMA I ODMORI,A JA ĆU PAZITI NA DIJETE...
mene moj prvi ne pita ni jel mi šta treba,a kamoli ovakvo šta od gore...

zato ajmo bit realni...ni meni mm ništa ne brani,ni ja njemu bome,al sve ima svoje granice...ne treba nikoga zavezati na lanac,ali treba biti umjeren u smislu da se ipak drugoj strani posveti malo pažnje,a ne samo sebi...

i da...pitanje...tko je dosad radio sve ono što tatica sad radi? sigurno nije bomba u kuću pala dok svi poslovi nisu na njega prešli...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 19:57:38   
dominik
IZVORNA PORUKA: tatica

Pozdrav svima prije svega 

Imam samo kratko pitanje da vidim jesam li ja možda u krivu ili šta već...

Dakle, ženica mi je trudna već 24 tjedna, nismo imali sreću da može bauljati okolo nego mora mirovati doma.
Kako mora mirovati i čuvati našeg anđela sve kućanske poslove i popratne obveze sam ja preuzeo.
Ja naime radim od 8-16 svaki dan i pravac doma... onda kreće malo pospremanja, pa kuhanja, pa opet pospremanja, pa dućan, banka, pa odi po doznake pa odnesi doznake, pa daj čašu vode pa joj se jedu kolači pa odi po to i tako... Kad dođe vikend onda se malo više bacim na spremanje jer ne volim nered...kuhanje barem 5 puta tjedno neću ni spominjati... dakle SVE poslove sam preuzeo ja što je i logično i sve to radim s guštom i smatram da je to najnormalnija stvar koju trebam učiniti za svoju princezu jer ona to nije u mogućnosti a nebi joj ja ni dao da išta radi jer mora strogo mirovati

u kratkim crtama - kad sam ja doma ona samo ide na wc, jer to nemrem za nju obavit hahaha .... sve ostalo joj ja pomažem (donijet klopu, čašu vode, kakao, kolač, itd...)........

Sad dolazi moje pitanje, naime kako sam ja strastveni ribič i obožavam pecanje, dolazi do sukoba po pitanju mog pecanja.... kad hoću otići jednom ili dva puta u mjesec dana s frendovima na pecanje ispadam neznam kakav i da ja nju ne razumijem da sam bezosjećajan..... i tako svaki put.....  daleko od toga da ja ne razumijem da je ona svaki dan sama doma i da joj je kriminalno dosadno.... ali zar toliku frku raditi od par sati pecanja? nit van idem s dečkima, nit pijem, apsolutno ništa.... samo pecanje......

Ko je tu "lud" sad?

Ja samo tražim 1-2 puta da odem malo na pecanje ali to je očito postala nemoguća misija  hahahaha





moj muz je ribic, strastveni, eto jucer mi je zapalil stolic u dnevnom boravku dok je topil i plastificiral olova, ali nisam urlala...unatoc dvoje djece on ima dozvolu kad osjeti zelju i potrebu otici na ribiciju...bilo da je to jedno popodne ili je to nocno ili je povezano dva dana...malo si si razmazil zenicu po mom skromnom misljenju...ja muzu nikada nebi zabranila ili uskratila gusteve jer i sama sam osjetila cari pecanja (rostiljanja, gemistanja i druser posted image )...bilo bi lijepo od nje da ti dozvoli jer ipak radis sve po kuci (za razliku od mog mm-a)...pokusaj ono sa budjenjem jesi li za sex pa ti mozda i ona spakira opremu...sretno i nadam se da ce gdja doci pameti

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 20:13:57   
dominik
a da nemojmo zaboraviti na jednoj strani kreveta sam ja a sa druge na podu njegovi novi stapovi...mene ne mazi po nociuser posted image

< Poruku je uredio dominik -- 29.6.2010 20:14:23 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 20:19:06   
zg_cinik
stari moj... čini se da si u banani...
slažem se da treba doma pomoći...
slažem se i s tim da treba nekad udovoljiti i željama koje ti se ne dopadaju...

svakak treba razgovarati... al ak se nemreš dogovoriti - napravi po svom...

znam da bu sad drvlja i kamenja...sam se sjetite priče-vica o maloj i velkoj ribi na tanjuru...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 20:27:51   
inna
slažem se s cinikom...koliko puta mi žene napravimo po svom user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 21:04:42   
maja

IZVORNA PORUKA: danery

mene samo zanima...
pitaju li muževi svoje žene koje rade kad se vrate doma s posla u 4 sata....DRAGA DA JA SKUHAM/OPEREM/POČISTIM?
ne...vjerujem da 90% ne pita,a kamoli da kaže AJDE TI SAD DRAGA LIJEPO NA KAVICU SA CURAMA I ODMORI,A JA ĆU PAZITI NA DIJETE...
mene moj prvi ne pita ni jel mi šta treba,a kamoli ovakvo šta od gore...

zato ajmo bit realni...ni meni mm ništa ne brani,ni ja njemu bome,al sve ima svoje granice...ne treba nikoga zavezati na lanac,ali treba biti umjeren u smislu da se ipak drugoj strani posveti malo pažnje,a ne samo sebi...

i da...pitanje...tko je dosad radio sve ono što tatica sad radi? sigurno nije bomba u kuću pala dok svi poslovi nisu na njega prešli...


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:41:38   
MiniMama
mene zanima di je ženica jer ovo vise nije zabavno. a i tatica je nesto tih. tatice, jasno ti je da ako te zena ubije na spavanju zbog ove teme da vjerojatno nece dobiti nesto puno zatvora jer joj hormoni daju povlastice.

zato gđo, tipkovnicu u ruke, da i tebe cujemo. ako mi se sve zakuha oko ponoci, nece mi se dat ic pec kokice. dajte malo akcije dok sam jos budna.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:46:12   
njanja
ovo jos traje, haaaaa???

Neka se gdja javi sa svojom verzijom makar anonimno.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:47:39   
tikica_69
mozda ona i je anonimna sa one teme....dozivjela klik sa drugim jer je sadasnji muz stalno ostavlja samu zbog srmrdljivih riba iz mulja user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:48:26   
ejmama
IZVORNA PORUKA: njanja

ovo jos traje, haaaaa???

Neka se gdja javi sa svojom verzijom makar anonimno.....


Čak ni ti nisi izdržala da ne vidiš šta se dešavauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:49:40   
leilany
IZVORNA PORUKA: tikica_69

mozda ona i je anonimna sa one teme....dozivjela klik sa drugim jer je sadasnji muz stalno ostavlja samu zbog srmrdljivih riba iz mulja user posted image


hihihihiihi LOLuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 22:55:15   
njanja

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: njanja

ovo jos traje, haaaaa???

Neka se gdja javi sa svojom verzijom makar anonimno.....


Čak ni ti nisi izdržala da ne vidiš šta se dešavauser posted image user posted image user posted image user posted image



Da izdrzala, jedva sam docekala vidjet u sto se situacija razvijal :)
Ali razocarana sam kad se zemska ne javlja...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 70
   [Obrisani korisnik]
29.6.2010 23:00:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 23:01:46   
tikica_69
pardon.... i mm je pecaros i on kraj svoje strane kreveta ima svoje stapove user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 23:02:53   
mariola
može ukratko šta je bilo ne da mi se čitatuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 23:07:57   
njanja
mariola, neka nasa RR trudnica ne pusti svog muza 2 x mjesecno na pecanje, ona je na cuvanju trudnoce i muz joj sve pomaze u kuci, ali zahtjeva malo vremena i za sebe.
Mi kokoske smo manje vise podijeljene, neke brane njega, neke nju i sad cekamo da nam se ona javi sa svojom verzijom, ali od 100 glasa, (njen) glas cuti nije :)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 23:11:31   
mariola
Thanks njanjauser posted image
Oćemo pogađat koja je naša rr cura u 24.-tom tjednu?user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!