|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:50:41   
CallamityJane
zaba ako treba da vas neko pokupi javite user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:54:16   
Marta j
Meni je zao sto ja nemogu doci a valjda bude prilike drugi put.

Ja sam juce popila pice s mini mamom i vrtirepkom mini mama je super a mali vito pravi secer.
A vrtirepka ako kojom zgodom kaze da mora smrsaviti il nesto u vezi svog izgleda ja cu je udariti necim izgleda savrseno.A kika je prava sarmerica.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 0:09:46   
osobno
Znači ja sam definitivno tu sutra..bit će to sastav za 5!!!!user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 7:08:24   
cuba
Došao je taaaj dan, došao je taaaj dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 7:28:39   
curice
IZVORNA PORUKA: cuba

Došao je taaaj dan, došao je taaaj dan user posted image user posted image user posted image


uživajte i pozdravite žabuuser posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 7:42:48   
Puli
uživajte u druženju
nemojte nas previše tračatiuser posted image


pozz svima od puli i cvijete


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 14:11:21   
cuba
Evo još jedno druženje završilo ovaj put sa našom dragom Žabom i njenom velikom curkom Lucijomuser posted image user posted image user posted image koja nam je obećala da ćemo se naći još jednom prije isteka godišnjeguser posted image user posted image . Uglavnom bilo je odlično kao i inače, uživali smo u svakom trenutku. Dječica predivna i preslatka (Bože moj kakva mogu biti kraj takvih mamauser posted image ). Mali Matej (od Osobno) je čak bio i prigodno odjeven - u body na žabiceuser posted image user posted image pa je naša Žaba rekla kako očekuje tu pošiljku robice u Zg skorouser posted image user posted image !!!!



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 14:13:51   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image komadi i da se žabice brzo presele u zguser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 15:17:46   
Anoniman
bilo je odlicno, kao i uvek user posted image
nadam se barem jos jednom druzenju sa Zabom dok je tu, samo ovaj put dolazim bez Sare da i ja jednom u miru popijem kafu i saslusam neku pricu do kraja user posted image I Vito, i Mateo i Roko se nisu niti culi, jedino sam ja sve vreme trcala za mojim malim harambasom user posted image Roko i Mateo prekrasni kao i uvek, a Vito (koga sam danas tek videla) predivan, sa jos lepsim okicama, kakve ja jos nikad nisam videla. Boja cokolade, ma bas je poseban. user posted image
Zabina Lucija, preprepredivna, toliko umiljato, lepo, ma predivno dete user posted image Zaba jos bolja nego sto sam je zamisljala, toliko prijatna, otvorena, ljubazna i maaaalaaaa user posted image jedino sam mislila da je malo visa, ali svakako izgleda za 10! user posted image

Iskreno se nadam jos jednom skorom druzenju, samo molim vas cure, ovaj put u klimatizovanom jer je za mene ovo danas bilo previse user posted image ja stvarnooo mrzim vrucinu! user posted image sto su na kraju najvise videle Cally i Zaba, plus to sto Sara nije stala, stvarno mi je dete neumorno...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:17:34   
tikica_69
I slike su krasne user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:21:58   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:27:40   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:33:01   
MiniMama
jeste, bas bilo super druzenje, zaba me odusevila. jest da sam recenice cula na pola uha jer sam skenirala nausnice i narukvicu od tirkiza i da sam ju srela na mracnom parkingu brijem da bi ju orobila user posted image

savrseno spareni nokti s nakitom i haljinom. i jos je zena na godisnjem. deprimirajuce kako netko moze dobro izgledati.

i da samo kazem sta je medena Lucija provalila. Seta ona vitu u kolicima i vidim izvlaci iz kolica rezervnu robicu. dođem ja do nje i pitam ju sta radi. Kaže da joj je Vito (godina i mjesec dana) REKAO da mu je hladno. dobro da se nisam upisala od smjeha. i pitam ja nju kako je on to njoj REKAO kad jos ni ne prica. A Luce ce meni "ma prica on, ali ste Vi preveliki da ga razumijete. To se mi maleni razumijemo". na jedvite jade sam ju uvjerila da mu nije hladno, ali se onda dokopala pelena pa ga je isla prematati. dok joj nisam pokazala da nije pokakan nije odustajala user posted image user posted image

Svakako se veselim iducem druzenju s Zabom jer znam da ce mi Lucija cuvati Vitu a ja cu bezbrizno srkati kavicu ko i danas.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:46:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MiniMama

jeste, bas bilo super druzenje, zaba me odusevila. jest da sam recenice cula na pola uha jer sam skenirala nausnice i narukvicu od tirkiza i da sam ju srela na mracnom parkingu brijem da bi ju orobila user posted image

savrseno spareni nokti s nakitom i haljinom. i jos je zena na godisnjem. deprimirajuce kako netko moze dobro izgledati.

i da samo kazem sta je medena Lucija provalila. Seta ona vitu u kolicima i vidim izvlaci iz kolica rezervnu robicu. dođem ja do nje i pitam ju sta radi. Kaže da joj je Vito (godina i mjesec dana) REKAO da mu je hladno. dobro da se nisam upisala od smjeha. i pitam ja nju kako je on to njoj REKAO kad jos ni ne prica. A Luce ce meni "ma prica on, ali ste Vi preveliki da ga razumijete. To se mi maleni razumijemo". na jedvite jade sam ju uvjerila da mu nije hladno, ali se onda dokopala pelena pa ga je isla prematati. dok joj nisam pokazala da nije pokakan nije odustajala user posted image user posted image

Svakako se veselim iducem druzenju s Zabom jer znam da ce mi Lucija cuvati Vitu a ja cu bezbrizno srkati kavicu ko i danas.



Ahahahah Luce kraljica user posted image user posted image user posted image

a za ovo drugo podebljano te "mrzim" user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 22:58:22   
MiniMama
nellyce draga, nema nam druge nego organizirati druženje na plaži. potrpati klince u kolutove i naoružati ih rukavicama i buc u more. ja nosim termosicu s kavom, ti ponesi pepeljaru user posted image

e, sta ti hoces? Sara ti je sada u toj fazi. pregrmi jos pola godine i ti ces srkati kavicu u miru. ili vodi muža na druženja. user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 23:13:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MiniMama

nellyce draga, nema nam druge nego organizirati druženje na plaži. potrpati klince u kolutove i naoružati ih rukavicama i buc u more. ja nosim termosicu s kavom, ti ponesi pepeljaru user posted image

e, sta ti hoces? Sara ti je sada u toj fazi. pregrmi jos pola godine i ti ces srkati kavicu u miru. ili vodi muža na druženja. user posted image




Samo sto moja vise nece da se kupa s kolutom, mora da meni visi oko vrata user posted image mada obozava da se kupa user posted image


A pitacu te kako je kad maleni prohoda user posted image
a muzu stvarno nije mesto na nasim druzenjima...mislim mom muzu, ne dam ja user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 23:26:37   
Gogule
nell baš si neka. što ga skrivaš?
upravo sam pogledala slike napokon sam postala "prijateljica" i super su sve. Sutra gledam današnje jer je ovih bilo oko 90

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Žaba u Splitu
2.7.2010 23:58:20   
osobno
Ha..vidim ja svi pišu dojmove...
Pa neka...meni je Žaba super, sva je nekako topla i zrači...ja sam naknadno skužila da sam Mateju obukla bodi na žabice koji ću s veseljem proslijedit u zg za Bartola ili još jednu malenu Lucu. user posted image
O ostalima nemam nikakvo mišljenje, već su mi dosadili, posebno ona vrtirepka i nela pa i minimama...toliko sam se na njih navikla, da sad sve gledam ispod stola i ispod kauča ne bi li neku od njih srela...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šalim se naravno.
Sve paše, samo brate mili, ajmo drugi put pod kakvu klimu pokupit bacile jer se TOPIM na ovom suncu, a i čula sam da su konobari puno bolji unutra nego vani...user posted image user posted image user posted image

Nisam imala primisli, kunem se...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 2.7.2010 23:59:22 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 0:00:20   
Gogule
a jel ti bi konobare škicala a ne da ti je vruće. pazi paziuser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 0:03:09   
osobno

IZVORNA PORUKA: Gogule

a jel ti bi konobare škicala a ne da ti je vruće. pazi paziuser posted image


poškicala brate mili sve..i paše mi samo onaj šta radi na vip štandu u prizemlju...
Alo, macane, di si di....user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 0:07:11   
Gogule
hebate ja se ni onog koji nas je posluživao ne sjećam

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 0:10:34   
osobno

IZVORNA PORUKA: Gogule

hebate ja se ni onog koji nas je posluživao ne sjećam



Ma gledim ja tog sa štanda, ćirne i on mene, al sve mi se nekako čini da moji privjesci malčice "kvare" prosjek svojoj mami...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 0:13:35   
osobno
Mislim da ćemo od ovoga napravit emisiju "žaba u splitu, žaba iz splita"user posted image user posted image user posted image user posted image
ja i minimama ćemo bit voditelji (jer smo nas dvi najjače) a vrtirepka i nelly će nam bit PR-ovi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cuba je dobra dušica pa nju nećemo uvlačit u naše gadarije...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Žaba u Splitu
3.7.2010 13:46:33   
nancy
a bas mi je drago sta s lipo izgustale,a ja nisam ni bila na raji bar tjedan dana tako da nisam ni vidila da ideteuser posted image .bas mi je zao.
a i prosli susret,u nedilju, sam propustila jer sam bila komirana od neprestane mucnine,nije mi ni na kraj pameti bila kavica.
al evo za vas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Žaba u Splitu
4.7.2010 10:44:50   
zaba
najdraže moje,dočepala sam se neta,pa da i ja kažem koju...hvala vam na dobrodošlici,Cuba nas je dočekala,izuzetno nježna,draga i mila osoba,podsjeća me beskrajno na našu Zvonki.Osobno mi je u živo skroz drukčija nego na slikama,Minimama je već poprimila ZG spiku - simpatična i otvorena,uvijek spremna na priču.Calli je Fiona br.2,mrak,takvu dušu imaju samo Bosanke - ta će ti i zadnji komad kruha dati da ne budeš gladan.Zadnja je došla definitivno miss naše Raje - Nelly.Dakle,tako lijepu mladu ženu nisam u životu vidjela,predivna.Djećica su slatka,kao i naše mame.Stvarno mogu reći da bez obzira od kuda smo,čime se u životu bavimo,koliko imamo godina,kad smo zajedno kao da smo država za sebe,jedinstvene,združene,uvijek tu jedna za drugu.Izuzetno je na čast biti dio naše Raja family - cure,hvala vam.
P.S.hvala Calli i njenom mužu kaj su nas vozili na trajekt i velika pusa Kiki koja nije bila s nama ali smo ju uspjeli vidjeti,pravi mali bonbon.
user posted image  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!