|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 13:46:33   
curice
žabice toćaš li nogiceuser posted image user posted image user posted image

uživajte,napuni baterije i ljubi Lucijuuser posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 13:47:54   
MiniMama
amo ovako. ja sutra krecem u setnjicu, do šest i kvarat cekam isprid zare, ali nosim i novine za slucaj da kavu moran pit sama user posted image

samo se nadam da necu ko kad je cvrcak bila u zg napast krive ljude kodnim imenom RINGERAJA pa da me blido gledaju.

ko jos dolazi.. i dolazi li uopce itko?

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 13:56:33   
cuba
IZVORNA PORUKA: MiniMama

amo ovako. ja sutra krecem u setnjicu, do šest i kvarat cekam isprid zare, ali nosim i novine za slucaj da kavu moran pit sama user posted image

samo se nadam da necu ko kad je cvrcak bila u zg napast krive ljude kodnim imenom RINGERAJA pa da me blido gledaju.

ko jos dolazi.. i dolazi li uopce itko?


Stižem i ja sigurno (jedino jel nedaj Bože bolesti i sl).
Daj neki znak prepoznavanja: jesi plavuša (ja jesamuser posted image ), boja kolica i sluser posted image user posted image , ja ti imam bež od Chicca. Ipak se dosta ljudi nalazi ispred Zare pa da ne naletim na prvu mamu sa kolicimauser posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 14:00:02   
nancy
mogla bi i ja doc,samo da nam ne bude kisa,jer evo danas je nesto promjenjivo glupo vrime.a mogle smo lipo na papiru napisat RR i to zalipit na kolicauser posted image user posted image radi identifikacijeuser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 14:09:08   
tikica_69
cuba, jel bila ono zaba, jeste se cule? user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 16:31:33   
MiniMama
ja plavusa. patuljak. imam siva maclarenova kolica. i imat cu novine pod rukom user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 16:47:51   
CallamityJane
ja cu da vas gledam iz zare i da vam se smijem user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 16:54:43   
MiniMama
onda mi upadamo u zaru s transparentom od plahte na kojem pise VRTIREPKA

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 17:22:46   
Gogule
joj cure, baš lijepo što ste to organizirale.user posted image Vidim da je moja bocka user posted image djelovala Stižemo i mi (4 kom) ja ću imati bijelu šiltericu (loša frizura),mm nosi naočale za vid, Roko će imati kockaste bermude a Klara će biti u starim, prastarim kišobran kolicima  tamno plavim koja su provozala 5 praunučadi koja dođu na moreuser posted image Nećete nas faliti jer se takva više ne proizvode. samo još moram vidjeti kako doći do te vaše Zare i marmontove. Inače sam ja poznata da odmah nađem mjesto sastanka.user posted image user posted image user posted image user posted image
minimama tebe znam a i ti mene pa ćemo se valjda skužiti.

< Poruku je uredio Gogule -- 26.6.2010 17:26:30 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 17:31:48   
cuba
IZVORNA PORUKA: tikica_69

cuba, jel bila ono zaba, jeste se cule? user posted image

tiki, nemam ti ja njen broj tako da je sve ostalo na slučajnom susretu bez riječiuser posted image
Odlično, skupilo nas seuser posted image user posted image
A di je zaba? Mislim ipak je ovo njena temauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 17:35:48   
Gogule
evo mene opet.. kako doći do zare. Di ostavit auto? Ja znam doći do Jokera, al vidim na karti da je to daleko jedno od drugog. Di da se sparkiramo da dođemo do Zare?? Molim upute i ako mi netko može poslati broj mob. za svaki slučaj?
Šta ako pada kiša.. ostajemo kod tog dogovora??

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 17:45:44   
cuba
IZVORNA PORUKA: Gogule

evo mene opet.. kako doći do zare. Di ostavit auto? Ja znam doći do Jokera, al vidim na karti da je to daleko jedno od drugog. Di da se sparkiramo da dođemo do Zare?? Molim upute i ako mi netko može poslati broj mob. za svaki slučaj?
Šta ako pada kiša.. ostajemo kod tog dogovora??

Ako bude padala kiša možemo u Jokera. Auto možete parkirati na parkingu kraj starog hajdukovog igrališta - 3 minute udaljeno od Zare. On ti je na dnu Zrinsko-frankopanske ulice / kraj starog rodilišta - to su ti neke smjernice ako se izgubite pa možete pitati to zbilja svi znaju. Znači od Jokera idete put centra a sad ne znam točno kojom ulicom ćete ići...Pošaljem ti svoj broj na pp.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 18:02:53   
Gogule
hvala Cuba na uputama. Krenut ćemo mi ranije da uspijemo i ako se izgubimo naćiuser posted image .
još sutra provjerim kad vidimo vrijeme dal ostaje spoj kod Zare

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 18:05:00   
cuba
Broj imam, see you soon user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 19:11:39   
zaba
drage moje,sretno smo stigli na Vis user posted image .Koliko vidim vi dogovarate spoj,a ja ?user posted image Nelly ima moj broj mobitela,pa slobodno nek vam da.Planiram doći u Split sljedeći tjedan,nemam laptop sa sobom,pa mi javite na mob.Moram znati bar 2 dana unaprijed radi trajekta ili katamarana kako voze.Veselim se susretu,pusa svima.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 21:27:21   
cuba
Zaba guštaj na Visu user posted image user posted image user posted image
Ma naravno da ćemo se viditi opet sve zajedno, nego nam Gogule ide ća u pon pa da se vidimo s njom.
Kiss, kissuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 21:48:00   
osobno
Ja dolazim, samo recite di da znam. Ko će sve bit?
btw, mene ćete lako oučit, ja sam mala crna i čupava.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 21:57:32   
cuba
IZVORNA PORUKA: osobno

Ja dolazim, samo recite di da znam. Ko će sve bit?
btw, mene ćete lako oučit, ja sam mala crna i čupava.user posted image

Sutra u 18h isprid Zare na vrh Marmontove. 
-Gogule
-MiniMama
-Osobno
-Cuba
-Callanhoe kaže da će se ona rugat iz Zare...ne znam oće doć..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Žaba u Splitu
26.6.2010 22:51:24   
Anoniman
Evo i ja se prijavljujem da cu MOZDA doci, nista ne obecavam, ali obecavam da cu se potruditi user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 8:49:23   
cuba
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Evo i ja se prijavljujem da cu MOZDA doci, nista ne obecavam, ali obecavam da cu se potruditi user posted image user posted image user posted image

Ajmo Nelly user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 14:51:11   
osobno
Postoji velika vjerojatnost da će bit kiša, a i lakše nam je u jokera, pa ja predlažem (radi parkinga i svega ostalog) da se tamo nađemo.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 15:03:10   
Anoniman
Meni malena jos spava a mm mora oko 4 da krene za split jer njegovima treba auto...sad se pitam da li da ako mala ne ustane do tad da je budim pa da krenemo. a ako pocne kisa, i bude jaka, ne znam kako cu s njom na bus do mesta okupljanja! ajmo cure brzo se javljajte da vidimo gde cemo ako pocne kisA!!

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 15:06:50   
osobno

IZVORNA PORUKA: Nellyca

Meni malena jos spava a mm mora oko 4 da krene za split jer njegovima treba auto...sad se pitam da li da ako mala ne ustane do tad da je budim pa da krenemo. a ako pocne kisa, i bude jaka, ne znam kako cu s njom na bus do mesta okupljanja! ajmo cure brzo se javljajte da vidimo gde cemo ako pocne kisA!!


amo u jokera.. tm te lako iskrca tamo, ja ću te čekat, a mi te možemo odvest na stanicu ako bude kiša, a i imamo se di sklonit.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 15:06:59   
Gogule
i meni bi bilo lakše jer do Jokera znam doći. Poslat ću ja sad cubi poruku na mob pa napišem.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 15:08:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: Nellyca

Meni malena jos spava a mm mora oko 4 da krene za split jer njegovima treba auto...sad se pitam da li da ako mala ne ustane do tad da je budim pa da krenemo. a ako pocne kisa, i bude jaka, ne znam kako cu s njom na bus do mesta okupljanja! ajmo cure brzo se javljajte da vidimo gde cemo ako pocne kisA!!


amo u jokera.. tm te lako iskrca tamo, ja ću te čekat, a mi te možemo odvest na stanicu ako bude kiša, a i imamo se di sklonit.


saljem ti sms cim se lepo dogovorim sa mm, jer bi on onda mene trebao da ostavi u jokera pre nego sto da kola svojima.
kad bi ti mogla da dodjes tamo?
sad ce jos pola druzenja biti u jokera a pola na rivi user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!