|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 19:32:54   
anonno17
joj zvonki znam da si ljuta na muža ali i njemu je sigurno bed, ma sutra će biti bolje kad ona prespava i sjeti se da će brže doma ako bud vježbala i surađivala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za hrabrost 

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 19:36:01   
anonno17
htjela pogledati tvoga anđela ali ne mogu, sorry.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 21:08:53   
Zvonki
Stigla sam user posted image  Trajalo je punih 5 sati ali uspjela sam! user posted image  Hodala je ponovno! Tako sam sretna! Tako je bila slašena, krutih mišića. Nadam se da će i dalje napredovati kao i do sada. Hrabrica mamina najveća user posted image

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 228
   [Obrisani korisnik]
26.9.2010 21:43:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 21:46:10   
Anoniman
Bravo!

Nadam se da će od sad sve ići bolje i bolje!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 21:50:50   
anuska08
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 22:37:20   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  za malu mrvicu!!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Idemo na operaciju!
26.9.2010 22:39:43   
pepeljuga
ma bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:36:55   
Zvonki
Cure moje, ja sam danas vidjela te rane po prvi puta bez zavoja. Sekunda mi je falila da ne padnem u nesvjest user posted image  Probodena je na 4 mjesta šipkama kroz meso i te rane su skroz otvorene. Još je dr. rekao da ne stavljaju zavoje jer je s njima veća mogućnost infekcije. Rane se moraju cjediti na plahtu. Ja ne znam kako ću ja to dijete gledati ubuduće a da mi ne bude zlo od tih rana user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:39:23   
Marta j
Ajoj Zvonki vjerujem da ti nije lako al jaka si ti izdrzati ces ti to sve.
Kako se ona osjeca sada?


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:40:39   
lilia
Ajme Zvonki moraš izdržati i nemoj pokazivati pred djetetom da ti je muka, zamisli kako je njoj tek i kako bi joj bilo da vidi na tebi zgražanje.
Budi hrabra kao što si bila do sada.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:41:29   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lilia

Ajme Zvonki moraš izdržati i nemoj pokazivati pred djetetom da ti je muka, zamisli kako je njoj tek i kako bi joj bilo da vidi na tebi zgražanje.
Budi hrabra kao što si bila do sada.user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:42:15   
Ninaa
Vjerujem da je strašno ali zbog nje se moraš držati. Šaljemo vam pusu i nadam se da će sve brzo proći i da će se curka držati hrabro ko i do sada

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:42:24   
AntonijaV
moraš biti jaka zbog malene, misli na nju i njenu hrabrost..sve će biti u redu!!!
možete vi to !!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:44:23   
Zvonki
Ma ona je dosta dobro. Navikla se na život u bolnici, napreduje dosta dobro, uči i tako. Djeca oko nje odlaze i dolaze. To joj je teško jer nema nekoga tko joj je stalan tamo user posted image  Taman se navikla na dvije srednjoškolke tamo a one otišle danas. Htjela ih je pozvati da dođu u njenu sobu gledati crtić na dvd-u a njih nema user posted image  Pa je ostala sama. A pripremila bila i grickalice za njih user posted image  Bilo mi je žao. Ali se veseli sutrašnjem danu jer sam joj ovbećala nekog Zu-Zua,one male hrčkiće koje reklamiraju. Predivni su joj.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:45:41   
cuba
Ajojuser posted image user posted image user posted image ...Zvonki do sada ste zbilja toliko toga prošli, čeka vas još naporan put do kraja ali zbog svojih cura ćete to izdržati....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:47:07   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: lilia

Ajme Zvonki moraš izdržati i nemoj pokazivati pred djetetom da ti je muka, zamisli kako je njoj tek i kako bi joj bilo da vidi na tebi zgražanje.
Budi hrabra kao što si bila do sada.user posted image


Jako sam se trudila, vjeruj mi. Rekla sam joj da moram na wc i izašla van jer mislim da bi pala ko kruška da sam ostala još koju minutu jer me oblio hladan znoj. U wc sam zamišljala tu sliku i pokušala si tih 3-4 min. priviknuti na to. user posted image  Znala sam ja da je ona probijena na 4 mjesta i otprilike kako to izgleda ali jednostavno, kada sam vidjela uživo me satrlo user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Idemo na operaciju!
27.9.2010 22:50:09   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 7:35:45   
mami 36
Zvonki čitam sve ovo i divim se tvojoj curici,tebi i tvojoj obitelji na hrabrosti i snazi...user posted image user posted image user posted image
Držite se svi zajedno,proći će i to,za koje vrijeme će to sve biti
ružna uspomena,a tvoja curka će trčati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 7:57:41   
BUMBI
Cure moje, ja sam danas vidjela te rane po prvi puta bez zavoja. Sekunda mi je falila da ne padnem u nesvjest user posted image Probodena je na 4 mjesta šipkama kroz meso i te rane su skroz otvorene. Još je dr. rekao da ne stavljaju zavoje jer je s njima veća mogućnost infekcije. Rane se moraju cjediti na plahtu. Ja ne znam kako ću ja to dijete gledati ubuduće a da mi ne bude zlo od tih rana


A joj draga baš mi je žao,drži se koliko god jače možešuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 8:41:55   
ZVRK
zvonkec draga  drži se .''izvuci''snagu''iz svoje curke kada je ona ''jača''od tebe.
mi mame se raspadnemo kada vidimo razderano koljeno a kamoli ne nešto veće.

samo hrabro dalje
p.s.-kaži joj da te bole oke jer si bila na propuhu pa da imaš izliku kada te vidi da si otečena od plača




_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 8:48:35   
mariola
Drži se Zvone. Toliko toga ste prošli, uskoro će sve biti iza vas. A kad ti treba razumijevanje i topla riječ, rr je uvijek tu za tebe user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 8:53:04   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mariola

Drži se Zvone. Toliko toga ste prošli, uskoro će sve biti iza vas. A kad ti treba razumijevanje i topla riječ, rr je uvijek tu za tebe user posted image user posted image


user posted image  Zato vas i gnjavim ovim informacijama.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 8:59:38   
Anoniman
mogu mislit kak ti je bilo kad si vidjela, vjerujem da bi i meni došlo slabo...
šaljem ti jedan čvrsti zagrljaj da izdržiš, neka ti se u Gospodinu snaga obnavlja...user posted image user posted image user posted image

"Oni koji se uzdaju u Gospoda, dobijaju novu snagu, podižu se na krilima kao orlovi, trče i ne sustaju, hode i ne more se." (Izaija 40,31)

ljubi dijete!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Idemo na operaciju!
28.9.2010 15:08:56   
uspavana
zvonki, mogu misliti kako je gledati te otvorene rane...
ali glavno da je tvoja L ok... i da ste zajedno jake!!

s vama smo!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!