|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idemo na operaciju!
7.6.2010 12:53:56   
Zvonki
Znam, rano je, ali jednostavno jako sam uzbuđena i to moram podijeliti s vama. Naime, naša djevojčica je, kako neki već znate, rođena sa kraćom desnom nogom, točnije femurom. Danas smo dobili zeleno svjetlo za operaciju produljenja noge. Operacija će biti krajem rujna. Točan datum ćemo dobiti doma kroz neko vrijeme. Tako sam sretna, uplašena, nestrpljiva...Ma sva sam zbrćkana trenutačno. Znali smo cijelo vrijeme da je operacija jedini način za produženje, ali nismo se nadali da će se to dogoditi oko 7 godine. Govorili su da se to uglavnom radi nakon završetka rasta. Sada je već velika razlika (oko 6 cm) i vrijeme je (čak se dr. čudio zašto nismo i prije???) da se produlji noga.
Govorim vam ovo jer ste mi kao obitelj. Zajedno smo i udobrom i u lošem. Znam da ćemo krajem 9 biti u vašim mislima i s vašim vibricama. A kada nas je tako mnogo u molitvi, naša i njena snaga da izdržimo to razdoblje (bit će oko 60-ak dana u bolnici) bit će velika. Hvala svima unaprijed na svakoj lijepoj riječi. Na ovoj temi ću vas izvještavati o svemu. Možda je pronađe neki roditelj koji ima isti problem. Zasigurno će mu dobro doći.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 12:56:09   
Ninaa
Draga Zvonki nadam se da će sve biti u redu i da će operacija proteći što bezbolnije za tvoju curku. Znaš da ćemo se i moliti i vibrati da sve bude ok!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 12:56:14   
tikica_69
Joj Zvonkic....samo neka bude sve u redu i nek ona bude lijepa i zdrava curica user posted image
Ja sam prosla sa Bucom isto 60 dana ortopedije u Klaicevoj i invalidska kolica i stake 2 godine i znam kako ti je user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 12:56:50   
Marta j
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sretno i da vam sve prode u redu..


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 12:57:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 12:59:51   
cuba
WOW!!! Super vijest Zvonki!!! Ma samo nek sve prođe u redu, vjerujem da je curica borac i da će ona to proći ko od šale!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:00:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Draga Zvonki nadam se da će sve biti u redu i da će operacija proteći što bezbolnije za tvoju curku. Znaš da ćemo se i moliti i vibrati da sve bude ok!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:00:15   
BUMBI
Sretno i nek sve prođe ok

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:01:18   
Bebys
joj zvonki nisam ovo ni znala..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drago mi je da su dali vrijeme za operaciju...neka samo sve bude super i dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:01:36   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:02:35   
Wukovarka
Super....znam da će sve biti ok!

Samo da curki bude bolje...tu smo uz vas

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:04:31   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Draga Zvonki nadam se da će sve biti u redu i da će operacija proteći što bezbolnije za tvoju curku. Znaš da ćemo se i moliti i vibrati da sve bude ok!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:26:15   
leilany
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Draga Zvonki nadam se da će sve biti u redu i da će operacija proteći što bezbolnije za tvoju curku. Znaš da ćemo se i moliti i vibrati da sve bude ok!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:29:53   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko sretno,da sve prođe u najboljem redu,i da malena sve dobro prihvatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:30:03   
ninolina
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Zvonki od kada si mi rekla malo,malo se sjetim,ali mi bude neugodno pitati..
Drago mi je da ste uspjeli dobiti termin relativno brzo i znam kako te sigurno istovremeno i strah.
Bit će to sve ok. Ljubi ljepoticu i držite mi se.
I naravno da ćemo biti s tobom..Ova raja mi je kao drugi brak:u dobru i u zluuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uz vas smo...Bit će sve u redu, sada samo curku pripremite na to...A nije uspjelo ljetno razdoblje zbog škole?


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:32:55   
novamama
nisam ni ja znala, naravno da ćemo svim snagama misliti na vas i vibrati da sve što bezbolnije prođeuser posted image user posted image user posted image user posted image

drž'te se!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:34:12   
ivanaa
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Draga Zvonki nadam se da će sve biti u redu i da će operacija proteći što bezbolnije za tvoju curku. Znaš da ćemo se i moliti i vibrati da sve bude ok!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:42:49   
CallamityJane
Sretno Zvonki, sigurna sam da ce malena se uspjesno izboriti sa tim a vama roditeljima zelim jos vise snage da to sa njom izgurate i prebrodite i da joj dajete podrsku!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:48:28   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: novamama

nisam ni ja znala, naravno da ćemo svim snagama misliti na vas i vibrati da sve što bezbolnije prođeuser posted image user posted image user posted image user posted image

drž'te se!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   za  user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:49:59   
Anoniman
Sretno! Sve će bit ok!user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:53:44   
marija0
nisam ni ja znala al baš mi je drago.... napokon malo dobrih vijesti, samo nek sve prođe dobro, držimo fige za tvoju curu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 13:56:46   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: ninolina

uz vas smo...Bit će sve u redu, sada samo curku pripremite na to...A nije uspjelo ljetno razdoblje zbog škole?



Ninoška, dr. kaže neka se ne brinemo radi škole jer se unutar bolnice održava redovna nastava za djecu koja leže. Tako da nećemo ništa gubiti user posted image  To mi je tako drago jer će na neki način biti i zaokupljena time pa neće cijelo vrijeme biti usredotočena na fiksator. I opet mislim, bolje je 9 mjesec i radi vrućina, dr. su na godišnjima. Oko nje će također biti stručnjaci (pedijatri, fizijatri i psiholozi)

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 14:58:40   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 15:05:58   
BruMa
Sretno i bit će sve OK!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brunina mama -- 7.6.2010 15:07:50 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 15:08:52   
mišica 666
tako mi je drago da možete to srediti i naravno da će sve biti ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!