|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podobnik
7.6.2010 22:16:24   
Bubu
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Rodila sam u Vinogradskoj, gdje su me po samom dolasku pitali hoću li epiduralnu koju nisam htjela jer sam htjela osjetiti čin rađanja koji je sveprisutan od kad kroči ljudska noga ovim svjetom.
Znači...u koju god bolnicu da dođeš imaš izbor, a ta tri dana svatko može izdržati.
O podobniku ne znam ništa, svaka čast čovjeku na školovanju i napretku, ali molim lijepo...žene rađaju tisućama godina po oranicama, štalama i ulicama, zašto je sada takav problem roditi u krevetu toplom i uz brigu lječnika.



Nitko ne ide Podobniku zato da ga ne boli. Već da se osjeća kao čovjek.
Ako ćemo o rađanju po oranicama ne znam zašto se onda vozimo autima, imamo televizor i lift, zašto djecu ne vozimo u drvenim tačkama umjesto kolicima?
Bilo da ideš frizeru, zubaru, u restoran, u dućan....uvijek ćeš se bolje osjećati u okolini koja je čista, smirena i u kojoj se brinu za tebe.
I nitko ne pravi nauku oko rađanja, već ta smirenost i sigurnost koja utječe na psihu, a koja ima jako važnu ulogu za vrijeme poroda...e o tome pričamo.

Mislim da stvarno nema smisla više lupetati off topic. Uvijek će se naći žena koje će misliti da je to bacanje novaca, i onih koje su to proživjele i sigurne su da je to najbolje uložen novac ikad.
Ovdje je žena pitala za iskustva, a ne mišljenje.

A ono u čemu se svi slažemo je da je žalosno da uz svu lovu koju dajemo zdravstvu, ljudski tretman trebamo potražiti kod privatnika i to masno platiti.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Podobnik
7.6.2010 22:38:14   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Bubu

Nitko ne ide Podobniku zato da ga ne boli. Već da se osjeća kao čovjek.



Svi smo mi ljudi bez obzira gdje rodili.

Ja sam se u Vinogradskoj osječala i više nego čovjek, ali samo zbog toga jer sam skromna i nisam očekivala gozbe i dvorenje.

A kejt sam rekla da ima doktora u Gorici....a sve ono drugo što sam napisala uopće nije bilo namjenjeno njoj.

A o tačkama nisam rekla ništa...već samo dala primjer da su žene i prije 500 godina rađale i bile sretne, a mi imamo pruženo sve, pa opet izmišljamo.

I koliko god pisali o ovome...uvijek ćemo se svi mi, bilo nas 5 ili 50, razilaziti u mišljenjima i tumačiti po svome.

Žao mi je svih žena koje imaju loše iskustvo s poroda, ali mislim da ne treba ići tako daleko i davati tolike novce, a sljedeći porod će vjerojatno biti ne bolji...nego puno bolji.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Podobnik
7.6.2010 22:43:05   
novamama
ko voli, nek' izvoliuser posted image

ja nemam te pare..i ne mislim više rađatiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Podobnik
7.6.2010 22:57:54   
njanja
IZVORNA PORUKA: Bubu



Mislim da stvarno nema smisla više lupetati off topic. Uvijek će se naći žena koje će misliti da je to bacanje novaca, i onih koje su to proživjele i sigurne su da je to najbolje uložen novac ikad.
Ovdje je žena pitala za iskustva, a ne mišljenje.

A ono u čemu se svi slažemo je da je žalosno da uz svu lovu koju dajemo zdravstvu, ljudski tretman trebamo potražiti kod privatnika i to masno platiti.



Kao što sma već navela, ne bi dala 30.000 kn za porod kod podobnika....
ali gledajte-neki dan stze me sve ohrabrivale na put u ameriku, a to bi mene i muža na kraju došlo oko 30.000 kn...
Ako je to opravdano, onda je i svakoj ženi opravdano da ide kod podobnika, a da ju ne ocijene kao neku "kozu" koja se boji boli...ono s percem po guzici mi je malo TU MAČ...
Da Podobnik košta 2.000 -5.000 kn KLADIM SE DA BI 90 % NAS SKUPILO TE NOVCE BEZ OBZIRA KOLIKO NA RAČUNU IMALO I OTIŠLE BISMO RAĐE TAMO NEGO U DRŽAVNU BOLNICU.
zato, nemojmo biti dvolične.


< Poruku je uredio njanja -- 7.6.2010 22:58:55 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:06:46   
novamama
njanja, ja ne bih - falile bi mi babe da sa njima klafram koliko je koja šivana, koliko su trudovi trajali i sve touser posted image user posted image user posted image

podobnik nema ništa više od drž.bolnica - osim fancy opreme...barem prema mom iskustvu - ja sam dobivala i više nego ljudski tretman...

ok, poneka sestra je bila nadrkaus, ali to meni nije smetalo...može ona bit kakva hoće, ali ne gubim vrijeme na nju kad moram grliti, ljubiti svoju bebicuuser posted image
nekako se mislim - moje dijete neka ima tretman kao i sva druga...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:14:54   
Bubu
IZVORNA PORUKA: njanja

[Ako je to opravdano, onda je i svakoj ženi opravdano da ide kod podobnika, a da ju ne ocijene kao neku "kozu" koja se boji boli...ono s percem po guzici mi je malo TU MAČ...
Da Podobnik košta 2.000 -5.000 kn KLADIM SE DA BI 90 % NAS SKUPILO TE NOVCE BEZ OBZIRA KOLIKO NA RAČUNU IMALO I OTIŠLE BISMO RAĐE TAMO NEGO U DRŽAVNU BOLNICU.
zato, nemojmo biti dvolične.



Hvala Njanja. Istina.
Samo mi nije jasno zašto vas toliko smeta što je netko spreman dati te novce? Jel vas netko pita na što trošite? Sumnjam...
I ja sam skromna, i to jako. Ne možeš suditi jer me ne znaš. Ali ovo što sam platila ne smatram luksuzom već normalnom stvari.
Ajde ljudi, nemojte biti licemjerni. Svakom svoje i dobro je!
Kejt, samo naprijed, što god odlučiš!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:18:13   
njanja
IZVORNA PORUKA: novamama

nekako se mislim - moje dijete neka ima tretman kao i sva druga...


da u idealnim uvijetima....kada sve teče kako treba...
šta kažeš na ovo, nisam ovo puno njima pričala, ali sestra mi je skoro nakon 2. poroda otišla da ne kažem onu 2. riječ...

rodila V. na carski i nakon 6 godina rađala F. Beba F se nije spuštala i nakon 12 sati trudova, odlučili ju dati na carski rez jer ne smiju forsirati da ne pukne maternica od 1. carskog pred 6 godina....F se rodila u 10 h ujutro...moju sestru su na odjel prebacii u 22 naveče i odmah joj donjeli franu na dojenje da lijepo doji cijelu noć jer RI RODILIŠTZE JE PRIJATELJ DJECE pa mora mama dojiti i odmah se skrbiti (NAKON CARSKOG) za svoju bebu zato jer u dječjoj sobi ima premalo sestara (njih 2 na 30 tak djece) -(inače se nakon carskog na intezivnoj bude oko 16 sati).....nakon par dana mojoj sestri jako slabo, ali na sva žaljenja, nitko joj ne vjeruje i misle da jednostavno baljezga jer naravno-sve žene -sve boli nakon poroda.....nakon toga moja sestra počinje povraćati i ne staje......otkrili joj zastoj u crijevima  i stavili joj kroz nos SONDU da oprostite mi sere govna iz želudca kroz nos...ni tzo nije uspijelo pa dogovaraju HITNU operaciju , 6 dana nakon carskog reza opet završava na operacijskom stolu....ZAstoj CRIJEVA je bio zbog toga što joj je USLIJED NAPORA i DIZANJA ZBOG DOJENJA Koje je tako divno nakon carskog isto kao i rooming in (znam i ja kako je to), UPALO IZMEĐU 2 ŠAVA OD CARSKOG koji je nakon 4 dana počeo zarastatai, stisnuo crijevo i dovelo do zastoja.....U 6 dana  2 OPERACIJ, psihičnki na NULI, mala F nekoliko dana bez mame, jadna sama na odjelu.....I vrati se moja sestra na odjel nakon 2. peracije i oni njoj opet F.na dojenje...(na što je ona rekla: nemojte vi meni o dojenju, ja sam svoje 1. dijete dojila 14 mjeseci, ali F. ćete mi nositi svaka 3 sata jer sam ZBOG VAS završila tamo gdje jesam)
Eto, to je divna priča iz prekrasnog RODILIŠTA PRIJATELJA DJECE I NEPRIJATELJA MAJKI....
Zato ne moralizirajte o 30.000 kn, ja razumijem što je Kejt mislila i što je Bubu htjela reći...
Ne radi se o percima po guzi i ne kažem da se ovako nešto ne bi desilo kod Podobnika, ali mislim ipak da bi se prema mojoj sestri ljudskije ophodili.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:23:26   
novamama
njanja i bubu, slažem se sa vama, a vjerujem da i ostale cure misle: da smo u americi (a nismouser posted image ) Podobnik bi bio normalna stvar i onda bi sve tamo išle...

ali nismo i većini je previše izdvojiti taj novac...i svaka čast svima, ali zvuči pre 'žuto' kada netko ide dizati kredit da bi to platio (budala, po meni)...mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)

naravno da će ona koja ima dobro iskustvo sa podobnikom reći da nikad nije požalila...

iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:23:55   
Bubu
Tužno Njanja...ne daj Bože nikome.user posted image
Radi takvih priča je meni prevagnulo.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:25:34   
Bubu
IZVORNA PORUKA: novamama


iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...


Shvaćam i poštujem. I meni bi da nisam imala izbora. No na sreću jesam.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:30:02   
novamama
IZVORNA PORUKA: njanja
ali mislim ipak da bi se prema mojoj sestri ljudskije ophodili.....


u ovo ne vjerujem...

žao mi je tvoje sestre, naravno, ali što misliš da one sestre kod privatnika ne govore kako su rodilje lude i neuračunljive?! samo to šapću da ih nitko ne čuje, ili imaju izoliraniju prostoriju...

a što je podobnik neprijatelj djece a prijatelj majki? (ako ćemo po tvome)

nemojte pretjerivati.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:31:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: novamama

njanja i bubu, slažem se sa vama, a vjerujem da i ostale cure misle: da smo u americi (a nismouser posted image ) Podobnik bi bio normalna stvar i onda bi sve tamo išle...




ali STREMIMO NEČEMU BOLJEMU!!!!

ja nisam sa Ri rodilištem ni zadovoljna, ni nezadovoljna...smatram da s obzirom na uvijete općenito, je super, ali s obzirom na uvijete u kojima sam ja bila, mislim da nije bilo humano, niti edukativno...pazi-to je rodilište prijatelj djece koje se kao takvo prezentira na sve strane, a glavna doktorica koja mi je držala predavanje na trudničkom tečaju o dojenju, na moje plačljive molbe da mi pomognu da prodojim, prođe kraj mene i kaže mi: IZDAJAJTE!!! a ja : ali kako??? i ona ode....

Da u Ri ima privatno rodilište u kojem porod košta 5.000 kn, ja bi platila...30.000 ne bi jer to je već 6 poroda  po 5.0000  knuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:31:52   
e_l_p_i
Kejt, ako misliš ići na drugo dijete i ako bi se osjećala sigurnije da ti Podobnik prati trudnoću i naravno, da te porodi- idi. No, naravno, pogledaj još neke opcije koje su cure na početku navele kao što je recimo VŽ rodilište. Ja nisam imala iskustva sa Podobnikom, ali uglavnom sam čula pozitivne priče vezane za njega. 

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:32:22   
novamama
IZVORNA PORUKA: Bubu

IZVORNA PORUKA: novamama


iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...


Shvaćam i poštujem. I meni bi da nisam imala izbora. No na sreću jesam.


ne znam zašto se uopće razvila ovako ova tema, a i nisam sve čitala, ja ti na tome nikad ne bih zamjerila...jel imaš? želiš? pa idi i nek vam je sa svom srećom svijetauser posted image user posted image
ali ne mogu prihvatiti da je to nešto tako jako bolje od državnih rodilišta, eto....ubij meuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:37:15   
Bubu
Probaj pa ćeš vidjet!user posted image
A tema se razvila zato jer neki imaju jaku potrebu pisati svoje mišljenje o nećemu što ne znaju, umjesto da ostave ljude da pomognu curi svojim iskustvima.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:39:16   
novamama
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: novamama

njanja i bubu, slažem se sa vama, a vjerujem da i ostale cure misle: da smo u americi (a nismouser posted image ) Podobnik bi bio normalna stvar i onda bi sve tamo išle...




ali STREMIMO NEČEMU BOLJEMU!!!!

ja nisam sa Ri rodilištem ni zadovoljna, ni nezadovoljna...smatram da s obzirom na uvijete općenito, je super, ali s obzirom na uvijete u kojima sam ja bila, mislim da nije bilo humano, niti edukativno...pazi-to je rodilište prijatelj djece koje se kao takvo prezentira na sve strane, a glavna doktorica koja mi je držala predavanje na trudničkom tečaju o dojenju, na moje plačljive molbe da mi pomognu da prodojim, prođe kraj mene i kaže mi: IZDAJAJTE!!! a ja : ali kako??? i ona ode....

Da u Ri ima privatno rodilište u kojem porod košta 5.000 kn, ja bi platila...30.000 ne bi jer to je već 6 poroda  po 5.0000  knuser posted image


ali draga moja, ti si meni presmiješna (u pozitivnom smislu, naravno)
pa zar ne znaš da je kod nas sve fejk i da je to samo tabla na zidu rodilišta i da o osobi zavisi kakvo će ti iskustvo biti....ja sam naivna, ali brate ti si duplauser posted image
trebala si vidjeti kad je jedna sestra savjetovala mojoj cimerici da bebi ne reže noktiće nego da ih odgircne kad malo narastuuser posted image pa ja sam imala stalno upitnik iznad glave u toj sobiuser posted image user posted image user posted image

ali, kad bi mi sestra kod podobnika savjetovala da dam dohranu onda bi ih tražila povrat novca! i bila bih ljuta ko pas! i završili bi u potrošačkom koduuser posted image

tako je kod nas. državni fejk se tolerira jer 'tako mora biti' i šta da radim? rušim vladu? nisam luda time se baviti...ali fejk je svugdje, pa tako i kod privatnika...samo nemam živaca zvati novine...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:41:31   
novamama
IZVORNA PORUKA: Bubu

Probaj pa ćeš vidjet!user posted image
A tema se razvila zato jer neki imaju jaku potrebu pisati svoje mišljenje o nećemu što ne znaju, umjesto da ostave ljude da pomognu curi svojim iskustvima.


nemam namjeru više rađati (a ni 30.000kn viškauser posted image )

ne ljuti se, evo i ja sam iznijela mišljenje, a bez iskustva...pa šta ima vezeuser posted image

life is beautifuluser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:42:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: novamama

.mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)

naravno da će ona koja ima dobro iskustvo sa podobnikom reći da nikad nije požalila...

iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...


Problem je što moje dijete na Svetom Duhu nije udahnulo kad se rodio i jedva je ostao živ. Samo čudo ga je spasilo i moje molitve vjerojatno. Stoga... ne želim ponovit takvo iskustvo, vjeruj mi. Ne daj Bože nikome. nema to veze sa uskoćom ili širinom. ja sam rađala 3 dana! TRI DANA SU ME DOSLOVNO MUČILI: Misliš da mi je seks bio na pameti??? O ne, molila sam se samo da rodim živo dijete. Kad sam ga vidila onako plavog i klonulog, umrla sam i tih 10 minuta koliko su ga vraćali u život za mene je bila vječnost. Tih 10 minuta je iz mene šikljala krv jer su mi u panici prerezali žilu. U tih 10 minuta moj muž je gledao i mene i njega i mislio kako umiremo obadvoje, a na porodu su bila 4 oktora i sve sestre, jer ih je mangupe uhvatila panika.  I nek mi još netko kaže da se prema svime odnose isto. ja sam 3 dana ležala u predrađaoni i nagledala se svakakvih tretmana, i nježnih i grubih. Mene su otvarali rukama. I nek me nitko više ne pita zašto hoću carski? Jer su se prema meni ponašali kao prema životinji! I nema šanse da to više prolazima.

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:44:33   
Bubu
Ma ne ljutim se...
Grozno mi je samo što se nekog osuđuje unaprijed. a svi smo ko gljive spremni gkedati i trpjeti kako nas gazi i vlada i institucije koje ne rade svoj posao, ili ga rade nama na štetu. E, tu nismo glasni. Lako ovako...user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 94
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 23:47:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:50:47   
novamama
IZVORNA PORUKA: Kejt

IZVORNA PORUKA: novamama

.mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)

naravno da će ona koja ima dobro iskustvo sa podobnikom reći da nikad nije požalila...

iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...


Problem je što moje dijete na Svetom Duhu nije udahnulo kad se rodio i jedva je ostao živ. Samo čudo ga je spasilo i moje molitve vjerojatno. Stoga... ne želim ponovit takvo iskustvo, vjeruj mi. Ne daj Bože nikome. nema to veze sa uskoćom ili širinom. ja sam rađala 3 dana! TRI DANA SU ME DOSLOVNO MUČILI: Misliš da mi je seks bio na pameti??? O ne, molila sam se samo da rodim živo dijete. Kad sam ga vidila onako plavog i klonulog, umrla sam i tih 10 minuta koliko su ga vraćali u život za mene je bila vječnost. Tih 10 minuta je iz mene šikljala krv jer su mi u panici prerezali žilu. U tih 10 minuta moj muž je gledao i mene i njega i mislio kako umiremo obadvoje, a na porodu su bila 4 oktora i sve sestre, jer ih je mangupe uhvatila panika.  I nek mi još netko kaže da se prema svime odnose isto. ja sam 3 dana ležala u predrađaoni i nagledala se svakakvih tretmana, i nježnih i grubih. Mene su otvarali rukama. I nek me nitko više ne pita zašto hoću carski? Jer su se prema meni ponašali kao prema životinji! I nema šanse da to više prolazima.



hej, hej, stani!!!

daj stara ne zezaj me, nisam mislila na tebe ovdje...nakon takvog iskustva i ja bih se dobro promislila.....

nego, ima žena koje se stvarno naruče na carski da bi ostale uske dolje...

moram reći i ovo...porod je uvijek neizvjesan...ja ne vjerujem da ti privatnik može garantirati da će sve proći 100% u redu, sa carskim ili bez....zato je najjače oružje molitva...i oprost...kejt, nisu oni mesari brate mili...nama to tako izgleda, a doktorima je svako malo neki težak slučaj...probaj im oprostiti....pa onda idi kod privatnika mirne duše...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:53:17   
novamama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: novamama

.mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)


novamama ovo ti je zbiljauser posted image



cvrčak, jel ti neugodnouser posted image ? nisam mislila na kejt ovdje, naravno, šta ti jeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:54:21   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Kejt

IZVORNA PORUKA: novamama

.mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)

naravno da će ona koja ima dobro iskustvo sa podobnikom reći da nikad nije požalila...

iskreno, meni bi i šupa bila sveto mjesto ako je moja beba ondje prvi put udahnula...


Problem je što moje dijete na Svetom Duhu nije udahnulo kad se rodio i jedva je ostao živ. Samo čudo ga je spasilo i moje molitve vjerojatno. Stoga... ne želim ponovit takvo iskustvo, vjeruj mi. Ne daj Bože nikome. nema to veze sa uskoćom ili širinom. ja sam rađala 3 dana! TRI DANA SU ME DOSLOVNO MUČILI: Misliš da mi je seks bio na pameti??? O ne, molila sam se samo da rodim živo dijete. Kad sam ga vidila onako plavog i klonulog, umrla sam i tih 10 minuta koliko su ga vraćali u život za mene je bila vječnost. Tih 10 minuta je iz mene šikljala krv jer su mi u panici prerezali žilu. U tih 10 minuta moj muž je gledao i mene i njega i mislio kako umiremo obadvoje, a na porodu su bila 4 oktora i sve sestre, jer ih je mangupe uhvatila panika.  I nek mi još netko kaže da se prema svime odnose isto. ja sam 3 dana ležala u predrađaoni i nagledala se svakakvih tretmana, i nježnih i grubih. Mene su otvarali rukama. I nek me nitko više ne pita zašto hoću carski? Jer su se prema meni ponašali kao prema životinji! I nema šanse da to više prolazima.


e sirota ti Kejt pa to je uzasno....mislim da je tvoja odluka ispravna sto se tice carskog i nekog normalnijeg doktora...mozda da se jos negdje raspitas dal bi prosla jeftinije.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 23:55:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Podobnik
7.6.2010 23:59:05   
novamama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: novamama

.mislim i to naručivanje carskog reza mi je tako jadno....da bi što? ostala uska dolje? radi koga?čega? muža? ma nabijem onda i tebe i takvog muža! (sorry, na izrazu...)


novamama ovo ti je zbiljauser posted image



cvrčak, jel ti neugodnouser posted image ? nisam mislila na kejt ovdje, naravno, šta ti jeuser posted image


Neugodno? Ne. A tebi. Pročitaj još jednom što si napisala.



cvrki vidi post dolje, ma šta si me napala bezvezeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!