|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opet nista...
21.6.2010 22:44:09   
anastasija0702
a što da kažem kad nas ima toliko a svatko pati na svoj način. mene je zadnjih dana uhvatila baš depra. došao mi je opet m ovaj mj normalno iako sam se nadala kako mi je zadnji mj 9 dana kasnio da možda ovaj uspijemo i ništa. dođe li vama kad očaj da pomislite da je najbolje ubiti se i završiti s tom patnjom? neznam, mislim da sam normalna samo ne vidim rješenje za svoje probleme. neznam više ni što da radim niti imam volje. sve mi je isto kad gledam kako drugi imaju bebe kad ih uzmem u ruke pa srce mi se kida  a nisam ljubomorna osoba. pitam se čime sam ja to zaslužila. neznam kako da vjerujem u sretan kraj. toliko mjeseci ništa. vjerujte mi da bi volila da sam znala i da sam imala i izgubila bolje nego ovo. osijećam se jadno užasno jadno. eto, tako me hvata zadnjih dana a ni sama neznam zašto. ništa se bitno nije probijenilo i shvaćam vas sve. ni ja neznam koji je pravi put ni dali je najbolje ić na mpo ili ne. zasad još pokušavam nekako sve da bi mi muž ozdravio a ako ne onda ću i na to. jednostavno neću neću se nikada predati. dok sam živa a živa sam jer to želim i nisam kukavica.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: opet nista...
21.6.2010 22:47:44   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: anastasija0702
jednostavno neću neću se nikada predati. dok sam živa a živa sam jer to želim i nisam kukavica.


eto, odgovorila si sama sebi na sve nedoumice user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: opet nista...
21.6.2010 22:54:53   
zaba
ja ovakve teme nekad radije izbjegavam...lako je onome ko "može" reći - bude,kad bude ovo,ili ono,to je jako teško..,jer onaj ko ne može,njemu to baš i nije neka utjeha.Dovoljno mi je kad vidim Tiks ili sebe...ima dobrih i loših dana,normalno je da čovjek poludi i izgubi i nadu i volju i želju i da bi najradije sve poslao k vragu,ali važno je ne odustati,važno je prkositi i ići do kraja....user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: opet nista...
21.6.2010 22:59:08   
dominik
user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Opet nista...
22.6.2010 18:56:09   
bembo
Svatko u životu ima svoj križ...... Ne sviđa mi se što u svom zadnjem postu spominješ ubojstvo, odnosno samoubojstvo i iskreno se nadam da ti je to jednom palo na pamet i da se nikada više neće ponoviti jer TO NIJE I NIKADA NEĆE BITI RJEŠENJE PROBLEMA. Kako i sami pokušavamo napraviti bebu skoro godinu dana imala sam puno prilika razmišljati o tome što ako ne budemo mogli imati djecu,i zaparvo o tome razmišljam svaki mjesec kad ugledam user posted image . Kao prvo, mislim da nikada ne treba gubiti nadu, jer ne znamo što život nosi, kao drugo, ne volim sažaljevati samu sebe i ne volim kada to drugi čine sami sebi jer uvijek može biti gore nego što je i uvijek postoji nešto na čemu ipak možemo biti zahvalni onome tamo gore. Ako ne ide prirodni putem postoji MPO, ako ne ide ni tako možete razmisliti o usvajanju.... za boga pa tek ti je 24 godine..... i stvarno nemaš razloga punti si glavu takvim crnim mislima....I meni bude malo krivo kad ugledam trudnicu ili malu bebu ali nikada nisam ljubomorna jer ne znam u kakvim okolnostima je ta beba stigla, npr. moja kolegica stara 35 godina napravila je bebu od prve i sad je presretna mama (a kao u isto vrijeme smo počeli s radovima) i meni ne pada na pamet bito ljubomorna na nju jer znam što je sve prošla u životu prije toga. Zapamti da ništa nije crno- bijelo, da u svačijem životu postoje uspješna i manje uspješna razdoblja i da ne može uvijek biti loše, a niti uvijek može biti dobro i da je sve to sastavni dio života.kada sam ja pala u depru, tješila sam se na način da sam sretna što imam divnog muža i što nam je tako lijepo skupa jer koliko ljudi ostane samo, koliko ljudi je u nesretnim brakovima, biti će kako bude, malo toga ovisi o nama, a ponekad je potrebno samo malo promijeniti kut gledanja i stvari odjednom postanu puno bolje.

< Poruku je uredio mariola -- 23.6.2010 22:59:41 >


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!