|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pričanje
28.5.2010 9:21:06   
astrid
s koliko su vam počeli pričati? moj ima 17 mjeseci i još je na mama, tata, baba, dida, teta, beba (tako sebe zove)....i tete(čekić-koji mu je opsesija), koka (koka kola), njanja (kuma sanja), gaga (golub), i tako neke riječi. ajme jedva čekam da počne s menom pričat...
počeo je hodat sa 9 mjeseci i to mi je bilo super. a valjda je povukao na mene, ja sam kasno počela govoriti (zato sada ne mogu prestat..user posted image )
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pričanje
28.5.2010 9:31:28   
Njofra
To ti sve ovisi od djeteta do djeteta. Moj je kasno progovorio a bogme niti sad nešta previše ne priča. Ima tu prste genetika kao i okruženje oko djeteta.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pričanje
28.5.2010 9:36:00   
osobno
Luka je počea negdi prije drugog rođendana u rečenicama, a do tad samo 20-ak riči, i isto nisam mogla dočekat kad će propričat, ali sad...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
brate mili, navije se u 8 ujutro kad se digne i NE PRESTAJE govorit dok ne pođe leć...user posted image user posted image user posted image
zato, uživaj dok možeš...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pričanje
28.5.2010 9:38:52   
maja
Noa je počeo jedno 2 tjedna tjedna prije drugog rođendana, prije toga je imao svega par riječi, evo sada već dosta priča i skoro sve ponavljauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pričanje
28.5.2010 14:16:44   
ama
moj ce sad 2g sve razumije,sve pokusava ponovit sto cuje al nezna sklapat recenice po dvije rijeci samo...inace brblja negasi se al na svom jeziku kroz igru prica cak i pjevauser posted image al nema veze s vezom to sto izgovarauser posted image user posted image al se ja pravim da ga sve razumijem i dalje pricam snjim smijemo se itd..a znam djece ko on davno davno su poceli pricat sad rasturaju s recenicama...gore je OSOBNO cini mi se rekla uzivaj dok mozes jer iz dana u dan trazi sve vise sto vise zna teze ce ti bit izaci na krajuser posted image user posted image user posted image duse naseuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pričanje
29.5.2010 12:26:13   
marija0
od mm-ovog prijatelja mala će krajem 8 miseca 3 godine a još je na mama, tata, baba, dida, daj i ne- to je sve šta priča tako da tvoj i nije loš sa obzirom na nju.. moj user posted image je na baba, tata i mamauser posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pričanje
29.5.2010 13:06:22   
inna
bude...moja nećak je do 2 godine govorio samo "ato je to?" i mama, tata, seka. A onda je samo odjednom progovorio i to čisto i počeo slagati rečenice. Domi pak s druge strane je od 6 mjeseci pokušaovao ponavljati riječi...sad sa 15 mjeseci već počinje slagati rečenice tipa di je, daj to, mama papa i sl. Čak je i logopedica na razgovoru u vertiću rekla da već dugo nije vidjela da bebać od 15 mjeseci tako priča, pogotovo dečko

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pričanje
29.5.2010 14:57:23   
CallamityJane
moja ne prica, bar ne nista meni razumljivo,ima tu svakakvih krikova i neartikulisanih glasova i to je to.
tata je rekla cisto i glasno sa 6 mjeseci i do godine dana je govorila i tata, mama, baba, njanja ali sada nista od toga.Jednostavno dijete ne zeli da prica nasim jezikom...user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pričanje
29.5.2010 15:01:57   
osobno
Evo priznajem..meni ponekad fali vrime kad nije zna pričat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!