|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:41:44   
Duve
IZVORNA PORUKA: mali_macic


IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: mali_macic

da se prikljucujem prasicama user posted image i ja sam jedna od najljenih prasica. htila bi skinut viskove ali sam lijena za vjezbanje a nazalost nisam lijena za pojest, to uvijek mogu user posted image user posted image user posted image


Draga odmah se "ispiši" iz ove liste prasica user posted image user posted image user posted image . Vidjela sam slike na faceu i kako izgledaš sada poslije poroda, mršava siiii



hahaha hvala na komplimentu ali na slikama sam uspila sakrit mojih viskove. sto jest u licu sam opet ona stara no u guzici i na nogama imam jos min 6-7kg viska. ja sam pravi pimjer kruska gradje gore nista ali zato doli ima za dvoje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ne vjerujem ti, al ajde progledat ćemo ti kroz prste ovaj put, i možeš ipak ostati u ovom klubu prasica user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:42:23   
leilany
i ja sam gicaaaaaaaaaaaa oink oinkuser posted image user posted image .....i ja moram smrsavit....a neidu kile nikak doleeeee.....zakaj neiduuuu?? a jos i pijem onaj fucking herbafast kmeeee....
i nikak da dodem barem na 62kg.....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:45:01   
cuba
IZVORNA PORUKA: leilany

i ja sam gicaaaaaaaaaaaa oink oinkuser posted image user posted image .....i ja moram smrsavit....a neidu kile nikak doleeeee.....zakaj neiduuuu?? a jos i pijem onaj fucking herbafast kmeeee....
i nikak da dodem barem na 62kg.....user posted image user posted image


e lei baš sam tila pitat jel djeluje šta taj herbafast? Jesi izgubila šta otkako piješ?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:45:57   
danery
eto sad se i ja pridružujem društvu sa pohanim kruhom,majonezom i krastavcem,aha,aha user posted image

aj ja smijeeeeeeeeeeeeeem user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:48:17   
leilany
IZVORNA PORUKA: cuba
e lei baš sam tila pitat jel djeluje šta taj herbafast? Jesi izgubila šta otkako piješ?


...izgubila sam k_tu labudovuuser posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:48:50   
danery
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: cuba
e lei baš sam tila pitat jel djeluje šta taj herbafast? Jesi izgubila šta otkako piješ?


...izgubila sam k_tu labudovuuser posted image user posted image user posted image ...



ajd bar nešto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:50:04   
cuba
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: cuba
e lei baš sam tila pitat jel djeluje šta taj herbafast? Jesi izgubila šta otkako piješ?


...izgubila sam k_tu labudovuuser posted image user posted image user posted image ...



user posted image user posted image user posted image znači ipak si nešto izgubila


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:55:49   
MiniMama
ah drage moje, mislim da niste vece prasice od mene.. ja sam k tome jos i licemjerna prasica.
naime na frizideru stoji isprintana dijeta (dorucak:naranca i crna kava bez secera, rucak: neka bljutava prokuhana lesina s prokuhanim povrcem, vecera: dvopek s fetom nekog laganog sira) , a pokraj nje popis za ducan krumpir, mrkva, cokolada, sir, cokolada za kuhanje, secer, pelati, pekmez, gumeni bomboni, toaletni papir, spek, jaja, cappucino, kruh..

vrhunac moje pokvarenosti je dvd s renatom sopek i spuzva za vjezbanje nasred boravka. znaci ta spuzva je brat bratu jedno tri mjeseca u boravku i svi ju uredno preskacemo i sklanjamo gdje stignemo, a dvd stoji pokraj televizije jos uvijek u celofanu. ali odbijam pospremiti spuzvu u ormar da vise nikome ne smeta jer od sutra pocinjem vjezbati.

prosli tjedan sam dofurala loptu za pilates na kojoj cu sjediti dok sam na racunalu, eto kao bar da mi se leđa ravnaju. lopta za pilates se sada kotrlja od kupaone do balkona i naravno da ne sjedim na njoj jer onda ne mogu noge dignut u rupu na radnom stolu predviđenu za kuciste.

uostalom, koja od vas se moze pohvaliti da ima ahm.. 7 kg vise nego kad je izašla iz rodilišta?



(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:57:26   
leilany
eh i to kaj velis cuba.....nekaj sam izgubila....user posted image user posted image samo hebes kaj sam ja izgubila,al zamisli si sirotog labudauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 16:57:56   
cuba
IZVORNA PORUKA: MiniMama

ah drage moje, mislim da niste vece prasice od mene.. ja sam k tome jos i licemjerna prasica.
naime na frizideru stoji isprintana dijeta (dorucak:naranca i crna kava bez secera, rucak: neka bljutava prokuhana lesina s prokuhanim povrcem, vecera: dvopek s fetom nekog laganog sira) , a pokraj nje popis za ducan krumpir, mrkva, cokolada, sir, cokolada za kuhanje, secer, pelati, pekmez, gumeni bomboni, toaletni papir, spek, jaja, cappucino, kruh..

vrhunac moje pokvarenosti je dvd s renatom sopek i spuzva za vjezbanje nasred boravka. znaci ta spuzva je brat bratu jedno tri mjeseca u boravku i svi ju uredno preskacemo i sklanjamo gdje stignemo, a dvd stoji pokraj televizije jos uvijek u celofanu. ali odbijam pospremiti spuzvu u ormar da vise nikome ne smeta jer od sutra pocinjem vjezbati.

prosli tjedan sam dofurala loptu za pilates na kojoj cu sjediti dok sam na racunalu, eto kao bar da mi se leđa ravnaju. lopta za pilates se sada kotrlja od kupaone do balkona i naravno da ne sjedim na njoj jer onda ne mogu noge dignut u rupu na radnom stolu predviđenu za kuciste.

uostalom, koja od vas se moze pohvaliti da ima ahm.. 7 kg vise nego kad je izašla iz rodilišta?





user posted image user posted image user posted image sorry al stvarno si me nasmijala iako vidim da tebi nije do smijeha...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:20:11   
MiniMama
ma smjesna sam sama sebi dok me ne copi ludilo pred mengu. onda sam jos cijela napuhnuta i tada cmoljim jer nista ne mogu zakopcati user posted image nisam ja toliko ogromna, ali sam minijaturna pa svaki kilogram na meni izgleda kao 5 na nekome tko nije patuljak.

ja se tjesim da ce kile magicno nestati cim moj mali zvrk pocne trckarati okolo. u kombinaciji s maminom kuhinjom na moru i plivanjem, vracam se u zagreb s bar 10 kg dole.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:26:43   
Duve
Ja upravo radim onaj Monte kolač...al ga nebum jela..samo ću probat user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:28:48   
pincirotvajler
i ja se nasmijala user posted image  hvala vam na tome user posted image
ja ipak mislim da imam najviše kg, a nisam ni trudna i samo 5 kg ostalo od user posted image ,,
90kg aha..a kaj je najžešće dala si zadatak da do jeseni dođem samo do 80, jer to je za mene super user posted image
sise mi svaka imaju bar 5kg saduser posted image , guzica i noge bar 50 user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:30:33   
Anoniman
no, dobro, sad sam ja na redu user posted image

dakle, prije nego sam začela P. imala sam 17 kg manje nego sad.

onda, primate me rock-club? user posted image  user posted image user posted image

eh, da... u manijakalnoj želji za čokoladom - koje, kad ju ja tražim nema u kući ni veličine krušne mrve - sad sam pojela dvije velike žlice kraš expressa...user posted image  hm, al nije to-to, morat ću poslat nekog u dućan po PRAVU! user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:33:54   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bitno da si se ti za prvu ruku snašla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:36:02   
Duve
IZVORNA PORUKA: Mariachi

no, dobro, sad sam ja na redu user posted image

dakle, prije nego sam začela P. imala sam 17 kg manje nego sad.

onda, primate me rock-club? user posted image  user posted image user posted image

eh, da... u manijakalnoj želji za čokoladom - koje, kad ju ja tražim nema u kući ni veličine krušne mrve - sad sam pojela dvije velike žlice kraš expressa...user posted image  hm, al nije to-to, morat ću poslat nekog u dućan po PRAVU! user posted image


http://blogsimages.skynet.be/images/000/028/067_shpak_milka.jpg nemrem zalijepiti sliku user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:41:03   
Anoniman
UUUU ima nas u tom klubu ko u priči, čini mi se. Ja ih imam za cijelo susjedstvo. Mislim viška kila. I još mi susjeda veli jučer da je malom mama uzor jer je mali bucko. A hebe... ti, pa šta ću sad.

Ja sam potamanila čoksu za kuhanje koja mi treba sutra za kolače koje ću pravit baš toj susjedi pa sam sad muža poslala da kupi novu, a on sav u čudu jer je jučer kupio. Rekla sam mu nek ide i ne pita ništa i nek se ne vraća bez čokse!

(Odgovor članu Duve)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:47:37   
Anoniman
user posted image

ovo sam ja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:47:59   
MKata
Joj curke...znam kako vam je! U trudnoću krenula s 12 viška...a od trudnoće još ostalo 6... (udebljala sam se 21kg i sve što je otišlo, otišlo je u prvih tri tjedna i sad STOOOOOJIIIII!!!)...a ja krećem na dijetu već ne znam koji puta (jer kao mogu zato što ne dojim)!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:51:56   
tikica_69
Duve, ako ti pomaze u par dana skinuti 5 kg, imas onu dijetu kemijskog rastroja. Tako sam ja stala u hlace za krstenje sad u 4. mjesecu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:54:22   
Duve
Bi ja to, al još dojim pa mi je to isprika da nejdem još na takve dijete user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:55:05   
MKata
Nikad čula...koja je to dijeta?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 17:57:39   
tikica_69
http://www.mojrecept.net/brzadijeta/dijeta.asp?Naslov=Dijeta_kemijskog_raskroja

u 3 dana skinula 3 kile.....za sada nema jo-jo efekta, ali pazim na prehranu


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 18:05:22   
MiniMama
tikice....rucak jedno jaje? od nervoze sam drmnila napolitanku. kakav je to rucak jedno jaje?  i pise da se tako moze 30 dana? pa ja bi umrla.
tikice jesi se ti bas strogo drzala svega. ja povracam od mahuna, jel ih ja mogu izbaciti i ne pojesti nista drugo za zamjenu. radije to nego povratiti sve sta sam pojela taj dan..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Baš sam...prasica
26.5.2010 18:12:05   
tikica_69
Jesam....no nisam nasla svjezu brokulu, pa sam tada kad pise brokula i karfiol kupila onu Ledo carsku mjesavinu (karfiol, brokula i mrkva) pa sam tada to jela.
Nisam bila gladna jer sam dosta pila tekucine....a 3 dana se da izdrzati user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!