|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Amerika
26.5.2010 21:38:27   
anuska08
A ti si tauser posted image user posted image user posted image
I ja bih išla bez beda!!! Ja znam nekoliko parova koji su tako išli s malom djecom i sve je bilo ok. To je u svijetu normalno!!! Prilika se pruža vjerojatno jednom u životu i ISKORISTITE JE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Amerika
26.5.2010 21:40:33   
Gogule
njanja ja ću samo reći... ne propuštaj priliku , a ako možete povedi i mamu pa će biti i vaš onoga što ste prije planirali....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Amerika
26.5.2010 23:25:37   
natalijax
idi draga,nepropuštaj ako je onako malecki bio dobar na skijanju kak nece bit sad kad je starijiuser posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
27.5.2010 8:33:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Amerika
27.5.2010 8:56:35   
novamama
odi njanja, jan će ti biti super - ništa drugačiji nego doma!

veselim se zbog vasuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Amerika
27.5.2010 10:02:52   
zozo1
To je prilika koje se ne propušta user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Amerika
27.5.2010 10:07:27   
njanja
IZVORNA PORUKA: novamama
jan će ti biti super - ništa drugačiji nego doma!

  toga se i bojim user posted image  kad on počne trčati po avionu i vriskati od sreće...uffffffffff hvala svima na potpori, još smo u fazi li-la...čekamo neke info od mma iz firme u vezi njemu podmirenih trošova da vidimo koliko nam još dodatno love treba... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
27.5.2010 10:08:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Amerika
29.5.2010 13:17:38   
njanja
cure moje, samo da vam javim novosti. Do jucer oko 14 h smo mislili idemo....nasla avio karte, smjestaj, organizirali smo se i da bi poslije isli par dana u LA, ali mm je jucer dobio plan predavanja na tim seminarima i to je strasno-svaki dan od 8 uj do 20 navece, a 2-3 dana i neki domjenci do 23 h navece. Prakticki bi janko i ja pola svijeta proputovali i onda tamo po cijele dane bili sami. Jer mi smo mislili da bi mm bio gotov sa time do 17 h i onda bi svako popodne radili izlete, ali ovako nema smisla potrositi 15.000 kn na avio karte da bi jan i ja cekali cijeli dan sami....mogu vam reci da sam se veselila, brinula i cak prihvatila da ce jan izludirati cijeli avion, ali da mi je malo pao kamen sa srca. U cet navece sam rekla: IDEMO, a ako postoji razlog zasto ne bi trebali ici, neka se pojavi-i eto ti juce popodne rasporeda predavanja:)
aLIIIIIII....dogovorili smo se mm i ja da na proljece idemo u NY i Boston, na vrijeme cemo rezervirati karte pa nece biti takooooo skupe i zapravo cemo jos do bostona do moje najbolje frendice koja tamo zivi, sad ce roditi pa ce joj beba do tada taman porasti....
Eto, hvala vam svima na podrsci, super ste!!!!!!
Ovo ljeto cu vam slati samo slike s Paga, ali cekamo AMERIGUUUUUUU :)
Pusa svima

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Amerika
29.5.2010 13:26:15   
mani
a šteta...ali opet imaaš se čemu veseliti iduće godine,i jan će biti veći pa nećeš strahovati kako će podnijeti put,a sigurno će vam i na Pagu biti super!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Amerika
29.5.2010 15:21:57   
Anoniman
pa da, imaš pravo, kaj bi tam radila sama po cijele dane s malimuser posted image , bolje da on to odradi sam, još pogotovo ako mu firma plaća...user posted image
i naravno, nek uhvati koji tren da vam nešto lijepo kupi, pa ćete odvojenost lakše podnijeti user posted image

a na proljeće onda uživanac! veselim se s vama idućem proljeću user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mani)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Amerika
29.5.2010 15:24:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: Mariachi

nek uhvati koji tren da vam nešto lijepo kupi, pa ćete odvojenost lakše podnijeti user posted image


 to sam mu i ja rekla: nešto ćeš nam kupiti, kaze on šta???? ja kazem, ne znam jos..... (ali napraviti cu popis, hahahahahahahaha)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Amerika
29.5.2010 15:29:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: Mariachi

nek uhvati koji tren da vam nešto lijepo kupi, pa ćete odvojenost lakše podnijeti user posted image


 to sam mu i ja rekla: nešto ćeš nam kupiti, kaze on šta???? ja kazem, ne znam jos..... (ali napraviti cu popis, hahahahahahahaha)


nego kaj!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Amerika
29.5.2010 21:58:24   
BUMBI
pa da, imaš pravo, kaj bi tam radila sama po cijele dane s malimuser posted image , bolje da on to odradi sam, još pogotovo ako mu firma plaća...user posted image
i naravno, nek uhvati koji tren da vam nešto lijepo kupi, pa ćete odvojenost lakše podnijeti user posted image

a na proljeće onda uživanac! veselim se s vama idućem proljeću


Potpisujemuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Amerika
30.5.2010 16:42:19   
anuska08
Onda navijam za iduću godinu!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Amerika
30.5.2010 16:44:40   
ivanaa
Njanja-odi,sve što si navela nije prepreka.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Amerika
31.5.2010 0:06:29   
e_l_p_i
Navijam za vas i vaše zajedničko putovanje za slijedeće proljeće  user posted image  

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Amerika
31.5.2010 0:23:27   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: e_l_p_i

Navijam za vas i vaše zajedničko putovanje za slijedeće proljeće  user posted image  


me too, me too user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Amerika
26.6.2019 7:46:17   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!