|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
16.6.2010 11:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina



mariachi kad cure krenu u vrtić možeš jednu prebaciti u drugi, nadam se da kužiš...nakon mjesec dana podnesi zahtjev sda seliš jednu u drugi vrtić i moraju je primiti...




nisam znala, probat ćemo. thnx

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
16.6.2010 22:54:49   
Gogule
ninolina ne kužim kako to misliš. Mi sutra idemo na razgovor u 10 ujutro, primljeni su oboje no Klara je primljena u glavni a Roko u područni. Šta mogu zahtjevati da ih stave u isti objekt??
Mislim malo mi je to bed pitati s obzirom da moram biti sretna da su uopće primljeni

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
16.6.2010 22:56:47   
pepeljuga
I mi upaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
16.6.2010 23:34:25   
božica
Super za klince koji su upaliuser posted image
Nemreš vejrovat al to je veselje kada ti dijete upadne u vrtič/jaslice.user posted image
ma makar iz drugeuser posted image

Fi i ostale dignite frku jer nemreju i drugi puta biti odbijeni grrrrrrrrrrrrr



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 7:41:39   
Duve
IZVORNA PORUKA: božica

Fi i ostale dignite frku jer nemreju i drugi puta biti odbijeni grrrrrrrrrrrrr



Nažalost mogu....


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 10:02:20   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Gogule

ninolina ne kužim kako to misliš. Mi sutra idemo na razgovor u 10 ujutro, primljeni su oboje no Klara je primljena u glavni a Roko u područni. Šta mogu zahtjevati da ih stave u isti objekt??
Mislim malo mi je to bed pitati s obzirom da moram biti sretna da su uopće primljeni

ako imate tipa objekte ko mi...za veće i manje dijete ...znači dva vrtića istog imena, isto sve samo odvojene zgrade onda ne možeš šaltati...ali ako su ti klinci primljeni u dva različita vrtića možeš tražiti premještaj za jedno dijete...kod nas ide tako kao i kod upisa...ako je već jedno dijete upisano drugo ima privilegije...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:33:03   
lelo
Evo da se i mi javimo sa novostima, naime Leon je bio odbijen i to na jako ružan i bezobrazan način.I ja danas krenula u privatni vrtić na dogovor oko njegovog upisa na 4 sata, i nebudi ljena krenula u vrtić gdje je odbijen po papire da ne radim nove, a i tražila sam odbijenicu zašto nije primljen a ima sve uvijete.Da ste samo vidje kad su počeli dolaziti direktorica,defektologica i psiholog.user posted image Zašto ja tražim odbijenicu? Pa zato jer po zakonu (a oni to ne žele da se zna, saznala jučer slučajno) sa odbijenicom se zali na centar za socijalnu skrb i na Ministarstvo školstva itd.
Naravno nastala frka panika (ipak se Leon vodi kao dijete sa posebnim potrebama i ima preporuku dr.-a da ide u vrtić na 4 sata zbog socijalizacije), i na kraju Leon je PRIMLJEN, a one sve su posramljene kako ja znam da se mogu žaliti.
Fi traži odbijenicu zašto zvijer nije primljena, koji je razlog i žali se da vidiš kako će je primiti jer ne žele da im se uplitaju ostale službe.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 82
   [Obrisani korisnik]
17.6.2010 16:36:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lelo)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:39:17   
curice
bravo lelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:47:37   
lelo
Bez svađe nema niš.user posted image
Usput Puli mi je javila da će i Cvijeta biti u istom vrtiću sa Leonom.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 85
   [Obrisani korisnik]
17.6.2010 16:48:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lelo)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:52:14   
Anoniman
o, Bože!user posted image zgrožena sam!
Lelo, super da si pokazala zube i da je ipak upisan, da se ne moraš potezati sa žalbama i svim ostalim!
zbilja su user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:52:16   
lelo

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Evo da se i mi javimo sa novostima, naime Leon je bio odbijen i to na jako ružan i bezobrazan način


Nisi napisala,ali ja sam ostala zgrožena kada su ti rekli da je on dijete s posebnim potrebama i što bi one s njimuser posted image  
I zbog toga ga čak nisu ni upisali na listu nego "ostavili sa strane"user posted image  Mislim stvarno svatko radi sa djecom.

Jako mi je  drago da si pokazala zube i izborila se za Leonića.

da mene je to jako zaboljelo,ali sam im i to rekla da bi psihologica rekla da će sa tajnicom poprićat.možeš misliti.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
17.6.2010 16:55:47   
lelo
zanimljivo je i to da teta koja radi u tom vrtiću mi je rekla( tj. mojoj staroj, duga prića kako su se slučajno jučer upoznale user posted image )da tražim odbijenicu, jer da svi koji rade u uredu nemaju pojma o ničemu oko djece, i da tetama paše da su djeca na 4 sata kod njih jer ih popodne imaju manje.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 8:15:59   
troubled
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za odvažnu mamu lelo i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za leonov odlazak u vrtić
baš me ovo jako razveselilo, a i dobro je znati koji je put...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio troubled -- 18.6.2010 8:16:21 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:04:18   
Njofra
ipak se Leon vodi kao dijete sa posebnim potrebama i ima preporuku dr.-a da ide u vrtić na 4 sata zbog socijalizacije


e da čovjek ne povjeruje, a ja sam pitala pedijatricu da li postoji neki način da ona utječe na upis malenog u vrtić radi socijalizacije a ona je sa zgraženjem kimanjem glave oštro i jasno rekla tvrdo nneee. (To sam ju pitala zadnji put kad je mali plakao i vrištao i nije dao da ga pregleda na zadnjem cjepljenju pa kad mi je odgovorila takvo ponašanje je nedopustivo nije normalno, ak se sječate ima tema negdje), sorry ak sam OT


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:13:47   
ninolina
IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za odvažnu mamu lelo i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za leonov odlazak u vrtić
baš me ovo jako razveselilo, a i dobro je znati koji je put...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:18:31   
MiniMama
bravo lelo user posted image user posted image user posted image user posted image

zalosno je kako su ograniceni ljudi koji rade s nasom djecom. ne svi i ne vecina, ali dovoljno je da ti ovakvi pojednici zgade cijeli sustav... ne mogu niti zamisliti koliko te povrijedio komentar o posebnim potrebama. otkad ste saznali za problem, boris se s predrasudama, jebenom bitokracijom po bolnicama i jos x problema koji dolaze uz to, i onda ti u vrticu dijete strpaju u grupu posebnih potreba. pa bar bi oni trebali znati nekog vraga. ako ne, onda bar procitati dokumentaciju koju predaš. ne mogu niti zamisliti koliko te to kao majku ubolo.

ne znam, ako su kriteriji kao u skoli, djeca s posebnim potrebama su djeca smanjenih mentalnih mogucnosti. a ne djeca s motorickim smetnjama. ispravite me ako sam u krivu..

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:29:30   
troubled
IZVORNA PORUKA: MiniMama


ne znam, ako su kriteriji kao u skoli, djeca s posebnim potrebama su djeca smanjenih mentalnih mogucnosti. a ne djeca s motorickim smetnjama. ispravite me ako sam u krivu..



ispravljam te user posted image
djeca s posebnim potrebama su sva djeca koja imaju bilo kakve posebne potrebe...to mogu biti tjelesne, mentalne, emocionalne i druge potrebe...može ih biti i više na hrpi, ali i ne mora...


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 94
   [Obrisani korisnik]
18.6.2010 9:37:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:41:12   
troubled
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Kada smo mi bili na upisu u jaslice ravnateljica je rekla da je osoban izbor medicinske sestre da li će preuzeti odgovornost i imati dijete kao što je moj Cvrki u grupi.


e ovo mi je tek koma....
ja znam da vrtić nije obavezan, a da škola jest...
ali ovo s osobnim izborom mi je katastrofa....
u školi nema osobnog izbora...i dobro je da je tako...
jest da je teže, ali iz iskustva znam da je integracija djece s posebnim potrebama (bilo koje vrste) višestruko korisna za to dijete, ali i za svu djecu koja su u razredu s njim/njom...

naravno, to vrijedi za djecu koja se mogu integrirati...a i anja i leon to sigurno mogu!

< Poruku je uredio troubled -- 18.6.2010 9:42:31 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:41:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak
Kada smo mi bili na upisu u jaslice ravnateljica je rekla da je osoban izbor medicinske sestre da li će preuzeti odgovornost i imati dijete kao što je moj Cvrki u grupi.


čovječe - pa kaj to mogu tak? i sad nek je neka zaguljena, neće ti dijete nikad primit u vrtić user posted image  to mi je user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:43:10   
troubled
off topic....mariachi, što to je telepatija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:45:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

off topic....mariachi, što to je telepatija user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image -to mi nekaj poznato...

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kada će biti rezultati upisa u Zagrebu
18.6.2010 9:50:18   
FIONA
malo bum i ja skočila s teme alii..Cvrle nemoj krivo shvatiti što ću napisati...no ja gledam ovako...s jedne strane, tete u vrtiću s dio dana solo ili s još samo jednom kolegicom u grupi...klinci su živahni, tren nepažnje (al ne namjerne) može ugroziti žoivot takvom djetetu...primjer tvoja curka...nek teta mjenja pelenu, solo je jel je prošao ručak i kolegica je otišla...netko od klinaca ima u đepu slatkiše kaj je donio od doma...tvoja curka uzme a teta ni ne zna...i desi se show...nitko nije kriv aliiiii..bilo bi a di je gledala, kaj nije pazila...a takvih situacija može biti puno...mažalost...s druge strane kužim tebe jel tebi treba vrtić i država je dužbna to tebi osigurati a oni to ne rade...jako teško u kojoj se situaciji nalaziš!!!...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!