|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 14:27:32   
Ninaa
Mi imamo apartman na Krku u Poratu tak da neznam. S obzirom da mm od nedavno radi i godišnji ima pravo tek u 9 vidjet ćemo. Ali isto ko i fiona guzicu ću bar namočiti za vikend.nadam se da ću si naći neku ekipu (seka ili frendica) da ode sa mnom i malenom bar na tjedan dana. A nije ti bebica premala. Moja se rodila 14.03. i krajem 6 i u 7 smo bili 2 tjedna na moru i uživala je. Nije se kupala jel je bilo dosta hladno more ali smo puno šetali ujutro i navečer, odjutra do nekih 11 je bila na plaži u hladu tak i popodne od 5. Puno mi je bila bolja i super je spavala. Ma godi njima onaj fini morski zrak! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 15:12:24   
uspavana
mi još nismo počeli razmišljati o tome... a neznam kad će mm imat godišnji, budući radi tek mjesec i nešto sitno dana....
ako ništa drugo otići ćemo i počastiti se barem negdje za vikend, ili tako nešto...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 17:01:10   
Bebys
nismo isli lane jer je beka bila mala... ove godine da idemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 17:06:57   
Domy
definitivno neidem ..neželm se izlagat vručini i znoju...user posted image user posted image
klinci če najvjerojatnije kod mojih kao i svake godine..
a ja i mužič ostajemo u lici u dubokoj hladoviniuser posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 17:24:36   
Anoniman
mi još ne znamo, inače ljetujemo u Rovinju al vidjet ćemo kako će se stvari razvijat a i lova nam škripiiiii... možda ako uspijemo na rate, al ovak... teško...

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 18:38:14   
curice
Ja sam stalno na moru,moje cuure žive za snijeguser posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 19:07:20   
Thea
Kako sad stvari stoje idemo!!!user posted image user posted image user posted image
Bila je teta kod nas sad tri dana ,a ona živi u Crikvenici pa ćemo kod nje negdje oko 1.08.-15.08.user posted image user posted image user posted image
A i prije toga koji vikend ćemo skočiti na kupanac...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 19:22:49   
Anoniman
S obzirom da nam je stan 16 sekundi hoda (bukvalno, merila sam jednom user posted image ) do mora, to je to sto se nas tice ove godine user posted image ako nista barem ga vise necu biti zeljna kao prethodnih godina dok sam zivela u Beogradu user posted image
mada bih volela da mozemo da odemo negde bas na letovanje, bez obaveza, brige i pameti user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 19:24:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Mi imamo apartman na Krku


Joooj hocu ja na Krk, mi smo tamo imali kucu do 1999., cela leta smo tamo provodili ... user posted image hocu na Krrrrkkkkkkk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 19:26:20   
boba125
ja imam sestru u Umagu tak da cemo najvjerojatnije ici u 8 mjesecu kad mm ima godisnji

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 20:58:49   
mamice
mi idemo od 23.8 do 3.9 ko i svake godine u crikvenicu jer nam je tamo super,isli smo 3 puta na ljetovanje vise 10-taka puta na jednodnevni vikenduser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 21:28:23   
anne
IZVORNA PORUKA: curice

Ja sam stalno na moru,moje cuure žive za snijeguser posted image user posted image


Čuj, dala bi se neka razmjena dogovoriti!user posted image
Mi vjerojatno idemo. Kada i u kojem aranžmanu ne znam dok mi ne odobre godišnji.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 21:39:28   
mirna
Idemo u Medulin na 2 tjedna...Prvu godinu cemo konacno ljetovati u miru na duže razdoblje bez obaveza... Jedva čekam... Apartman smo pronašli relativno jeftin, nadam se da će biti sve po planu... Kraj 8. mjeseca ćemo možda još za vikend posjetiti susjede koji će tada biti na moru...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 21:40:32   
Ninaa
Nely ove godine neznam kak ćemo s godišnjima i u kojem sastavu biti tamo ali dogodine te pozivamo da dođeš na par dana istina imamo samo 38 kvadrata ali bi se stisnuli.Di ste imali kuću?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 23:08:02   
lukici
Mi smo na moru tako da.... Da, ići ćemo na more Kupat ćemo se na lokalnim kupalištima.user posted image


_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 23:20:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Nely ove godine neznam kak ćemo s godišnjima i u kojem sastavu biti tamo ali dogodine te pozivamo da dođeš na par dana istina imamo samo 38 kvadrata ali bi se stisnuli.Di ste imali kuću?


Hvala draga, ovo sto si napisala mi znaci kao da smo vec tamo user posted image user posted image user posted image
Imali smo kucu bas u mestu Krk , ako znas gde je kamplin e pa par ulica odatle. Sestra i ja mastamo da jednog dana kupimo tu kucu, moji su je imali preko 30 godina, ali verovatno ce se raspati dok nas dve skupimo pare da je kupimo i ponovo izgradimo user posted image mada je mm nasao kad je isao sa vojskom gore pre 2 godine i slikao mi je, u dobrom je stanju user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 8:32:54   
ninolina
sad čemo u 6 mj u crikvenicu sigurno a krajem 8 u pulu...ako bude sve ok...a i kako sam našla veeeliki bazen...sve mi se čini da će jedno more otpasti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 11:19:27   
leilany
mi idemo kod mm ...
...al mi on nekaj govori da bi isli samo nas troje na cres...
..bumo vidli za cres,al za kraljevicu sam ziher da idemo....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 43
   [Obrisani korisnik]
10.5.2010 11:21:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 11:24:16   
ejmama
Vidim da će vas puno ići U Istru i Sjeverni jadran, ovo je prilika za jedno morsko druženjeuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 11:25:21   
leilany
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: leilany

mi idemo kod mm ...
...al mi on nekaj govori da bi isli samo nas troje na cres...
..bumo vidli za cres,al za kraljevicu sam ziher da idemo....



lei nadam se da ćete naći Kraljevicu ili Cresuser posted image (Priča se da su vas ljudi jučer tražili user posted image user posted image user posted image )


hahahahahha.....hahahahhaha......ej cvrle Natasha je jucer prvi put iznevjerila mm...sje_ala ga je jedno skretanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

a kaj se tice kraljevice to nemremo fulat...iako za cres nisam ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

ninooockaaaa ti jednaaaauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 14:48:29   
osobno
Ljudi, ako neko bude u st ili oko st, nek se javi pa ćemo na kavicu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 14:49:59   
njanja
mi planiramo na Pag u Staru Novalju oko Vele Gospe, tamo gdje smo bili i poslije Janovog 1. rođića...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 14:50:12   
ninolina
hahahahahha.....hahahahhaha......ej cvrle Natasha je jucer prvi put iznevjerila mm...sje_ala ga je jedno skretanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

a kaj se tice kraljevice to nemremo fulat...iako za cres nisam ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

ninooockaaaa ti jednaaaauser posted image user posted image

opet sam ja kriva a nisam rekla ništauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Jel idete na more?
10.5.2010 15:56:09   
e_l_p_i
IZVORNA PORUKA: ejmama

Vidim da će vas puno ići U Istru i Sjeverni jadran, ovo je prilika za jedno morsko druženjeuser posted image user posted image


Tako je user posted image Kontinentalke - javite se nama Primorkama kada budete u našim krajevima user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!