|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
6.5.2010 19:22:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Et Nunc Et Semper)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 19:35:08   
natalijax
bože svaštauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 21:10:23   
Viky
Ne znam što bih rekla.Ni ja ne kanim braniti svoju struku,jer mi je to zaista bedasto.Svatko odgovara za svoje postupke .Ova situacija je definitivno za prijaviti jer je to kriminal.Ne mora značiti da su tete to postavile,ali tete bi trebale reagirati.Ja ne bi mogla raditi pod takvim uvjetim i na taj način odgovarati za djecu.Bez obzira tko je postavio to,tete su glavne i odgovorne.Svima nama ponekad idu neki roditelji na živce,to je prirodno i normalno.A tko kome ne ide?Ali,tu sam da profesionalno odradim svoj posao i da to ne pokažem.

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 21:22:17   
Ninaa
U našem vrtiću u koji moje dijete bude išlo je čistačica zaboravila u wc-u ni manje ni više domestos i curica od 13 mjeseci se polijala s njim. Sva sreća imala je debelu majcu ali na rukicama di je koža bila gola se sve sfurilo i malena ima ožiljke, bolje da ni ne zamišljamo kaj bi bilo da ga je popila. Mislim da se takve stvari ne smiju događati i da bi ljudi koji rade s djecom trebali biti pažljiviji. MOja je za sad kod moje mame ali ni to neće još dugo moći i kaj da ja sad radim, ne mogu si priuštiti biti s njom doma i bude išla u vrtić ko i svi ostali.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
7.5.2010 8:15:49   
Njofra
stavili su mišomor na mijesto gdje djeca mogu do njega i roditelji s ih napaliuser posted image Pa kaj će im bit ak slućano malo progutaju a ionak su to predškolska dijeca i već sve znaju


evo me muka spopala user posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
7.5.2010 8:16:13   
Njofra
Potpisujem Cvrčak.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
7.5.2010 11:05:20   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Čak i da su stavili iz ovlaštene firme(što ne mora biti Zavod za javno zdravstvo)-ovu tetu treba sankcionirati otkazom jer ona (ako je ovo točno) nije za taj posao;"ako ju roditelji živciraju,djeci od malo mišomora neće biti ništa i sl" .

A ako su tete samoinicijativno negdje bubnule mišomor,ja se divim tim roditeljima koji nisu digli na noge sve moguće inspekcije,novinare i policiju.


U Austriji je taj Mišomor zabranjen, nema ga za kupiti upravo zbog toga što si ti cvrčak opisala jer se životinje muče i umiru po par dana.

Viky super si to napisala, svaka častuser posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!