|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 12:02:56   
Anoniman
uživajte, u mislima sam s vama!

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 15:13:43   
Wukovarka
Heeeeloooooo user posted image

Eto mene prve na raport user posted image


Došla zadnja, otišla među prvima....zbog moje spavalice.
Atmosfera kao i uvijek vesela i rastrčana...ja opet dobila bukvicu jer zovem svoje djete zločkom, a ona se kao i uvijek u društvu pravi pravi mali anđeo.

Popili smo kavice, popričali, FJ i ja izmjerili koja ima veći trbuh user posted image ....ostatak je sa Anjom otišao pratiti staze vlaka u snijegu user posted image , a mi sa spavalicama kući.

Baš mi je žao što je Bundek otpao, jer tamo bi imali više komocije i vremena za trač partiju, ali drago mi je da sam vas barem na kratko sve vidila.
Dječica su medena, dobra i razigrana...a mame kao mame user posted image

Slikica nemam, nisam nosila fotić, tako da morate čekati tiks i žabu da vam slikovito pojasne sve.

A sad odoh dalje poslom, Lucija u krevetiću, pa možem u akciju...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 15:52:12   
tikica_69
I ja zalim za Bundekom, ali baciti cu se odmah na kvalitetniju organizaciju i toga.
Drago mi je da sam na kraju dosla i upoznala Cvrcak, njenu predivnu Anju i tatu cvrcka user posted image
Bilo nam je takodjer jako ugodno, drago mi je da sam vas opet vidjela nakon duzeg vremena i vec se veselim sljedecem druzenju i svoj toj djecjoj graji user posted image
Slikice bum sad polako isla dizati u album, a to ce potrajati do navecer vjerojatno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 16:35:09   
Anoniman
bravo, drago mi je curke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 16:53:19   
tikica_69
Hebate, oznojila sam se dok nisam slozila taj album user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 17:48:09   
leilany
a ja sam komentirala svaku slikuuser posted image i bas me briga..
,...super ste..bas vam je bilo lijepouser posted image ...,


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 18:32:00   
zaba
mi smo otišli do grada - Puli s Cvijetom,Lelo,muž i Leon,mama i tata Cvrle sa Anjom i ja sa Lucijom.Sjeli smo u Klet prekoputa Katedrale i fino papali,malo nas je kiša "stisla" ali smo se hrabro othrvali.Nakon toga je slijedila vožnja u vlakiću,Cvijeta je zaspala,a mi smo zadnjim snagama krenuli prema autu.Bilo je super,svi smo uživali i jedva čekamo novo druženje.user posted image Slikice budu svakako,ali nisam ziher da bu to danas,pusa svima user posted image .


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 20:53:03   
Gogule
baš mi je žao što mi nismo stigli, ali mi je drago da ste se vi fino zabavili.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 208
   [Obrisani korisnik]
22.5.2010 21:30:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:30:36   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 210
   [Obrisani korisnik]
22.5.2010 21:33:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:33:56   
maja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:37:21   
Gogule
user posted image user posted image user posted image dobro si to ispričala.user posted image user posted image .mogu si mislit kako je to uživo djelovalo.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:39:04   
Gogule
e a slike??? da budem još ljubomornija

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:45:00   
božica
Superuser posted image user posted image za dobar provod user posted image

Eto mi nismo stigli, a nadam se slijedeci put da cemo uspjet i mi bitiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:48:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
ODLIČNOOO!!!

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 21:50:54   
Ruža
Ma bravo za druženje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
22.5.2010 23:57:03   
Gogule
cure stvarno mi je žao što ste se ranije pokupile i mi ranije nismo stigli. Još kad sam vidjela slike ful sam žalosnauser posted image  što nisam stigla a ovaj put sam znala di je mjesto nalaska user posted image
stvarno se nadam sda ćete ubrzo organizira kavu, igru, dok ne odemo na more


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
23.5.2010 10:02:06   
zaba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moram vam ispričati jednu anegdotu,samo se bojim da neću moći dobro dočaratiuser posted image
Spustio se pljusak dok smo bili na klopi(onako kao tuš na najjače),svi smo se stisli pod suncobrane,klinci skaču..Zaba uzela kišobran i stala sa Lucijom pod drvo i uozbiljila se..(inače lijepa terasa,super za klince,neki tip svira klasiku za uz klopu..)
Pitam ja :žabac šta si se ti uozbiljila.
Kaže žaba: ma,daj,ovi me podsjećaju na Titanic. Brod tone,sve tone,a ovi sviraju uz večeruuser posted image user posted image user posted image user posted image  Skoro sam se upiskila od smijeha..user posted image
bome da ,da dostojanstveno potonemo user posted image ,Bože oprosti.Da fakat,moja Lucija umočila prste u fontanu i prekrižila se.user posted image user posted image user posted image Ajme kako ti pamtiš te detalje user posted image ...bilo je stvarno odlično,slikice su u albumu...pusa Anji


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
23.5.2010 10:05:00   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
23.5.2010 10:05:29   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
23.5.2010 17:06:05   
lelo

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: zaba

mi smo otišli do grada - Puli s Cvijetom,Lelo,muž i Leon,mama i tata Cvrle sa Anjom i ja sa Lucijom.Sjeli smo u Klet prekoputa Katedrale i fino papali,malo nas je kiša "stisla" ali smo se hrabro othrvali.Nakon toga je slijedila vožnja u vlakiću,Cvijeta je zaspala,a mi smo zadnjim snagama krenuli prema autu.Bilo je super,svi smo uživali i jedva čekamo novo druženje.user posted image Slikice budu svakako,ali nisam ziher da bu to danas,pusa svima user posted image .



Bilo je SUPER!!! Cure hvala vam za predivan danuser posted image  Žao mi je što neke od vas nisu uspjele doći.
zabac zaboravila si reći da su klinci izrovarili dvorište,da su se totalno smočili u fontani,a neki se i prekrižili sa "svetom vodom"user posted image ,da kada su već svi klonuli i zaspali moj Cvrle(koji se ustao u 4:20h ujutro) se u vlakiću popeo mami na glavu(doslovno) i tako dovezla do odredišta,da su rukotvorine Puline familije prekrasne i da je vremena bilo PREMALO za sve što smo htjeli..
Ali nema veze kujemo mi već nove planoveuser posted image

I moram vam reći mame sa curkama da se čuvate Leona šarmera jer taj ljubi sve cure koje mu se nađu pod rukomuser posted image  He,he..kaže lelo da je na mamuuser posted image


Nisam ja kriva šta moje dijete voli plavuše.user posted image
A i Lucija mu se jako dopala.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Jesmo za druženje uz roštilj? :)
24.5.2010 0:33:39   
tiha

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moram vam ispričati jednu anegdotu,samo se bojim da neću moći dobro dočaratiuser posted image
Spustio se pljusak dok smo bili na klopi(onako kao tuš na najjače),svi smo se stisli pod suncobrane,klinci skaču..Zaba uzela kišobran i stala sa Lucijom pod drvo i uozbiljila se..(inače lijepa terasa,super za klince,neki tip svira klasiku za uz klopu..)
Pitam ja :žabac šta si se ti uozbiljila.
Kaže žaba: ma,daj,ovi me podsjećaju na Titanic. Brod tone,sve tone,a ovi sviraju uz večeruuser posted image user posted image user posted image user posted image  Skoro sam se upiskila od smijeha..user posted image

user posted image
valjam se od smijehauser posted image



_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 223
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!