|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 21:56:18   
snowwhite
meni nikad nije problem nagraniti ga u javnosti,iako mu je 22 mjeseca jer zašto da mu uskratim nešto što toliko voli radi ljudi koji su mi nebitni,uvijek to napravimo diskretno,a u krajnjoj liniji kome smeta neka ne gleda

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 21:58:38   
Tanjica Tanja
Nemam ništa protiv dojenja u javnosti iako osobno to nisam nikad činila.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:04:39   
andydea
Moj mali ima skoro 7 mj..i dojim ga kad god on traži...bilo gdje,meni osobno nije problem user posted image
Ljudi ima svakakvih,ali nije me briga...ne moraju gledati...maloj bebi ne možete objasniti da pričeka jer sad nije zgodno baš tu...ma apsurd...osim toga dojenje je sasvim prirodno..zato mame ne dajte se smestiuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:05:21   
snowwhite
mene u cijeloj priči smetaju oni koji su veliki protivnici toga jer ispada da žene hodaju okolo gole,a ustvari se sve riješi na lijep i diskretan način

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:09:40   
ines_os
također 8 mjeseci već dojim na njegov zahtjev bilo kad i bilo gdje tako da...kome user posted image user posted image user posted image smeta neka ne gleda

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:10:15   
snowwhite
sad kad bolje razmislim mi u 50 % slučajeva smo TO obavili na način da nitko nije nije ni primjetio

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:11:15   
snowwhite
upravo to ines,tko je bitniji,naše malo savršenstvo ili prolaznici

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:22:00   
mamacita
Ok, mislim da sam vec rekla svoje misljenje, no moram ponoviti, ako se vec treba dojiti u javnosti, onda molim vas lijepo POKRIJTE dojku od obicnih smrtnika. I ja sam dojila u javnosti, ali sam se pokrivala.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 22:31:26   
andydea
pa naravno da sam diskretna i da se pokrivam...user posted image ...jedino ću na plaži pokazati sisu user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dojenje u javnosti
1.6.2013 10:55:54   
andydea
Danas upravo idem to podržati, dojenje u javnosti user posted image user posted image user posted image ..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dojenje u javnosti
10.6.2013 18:18:57   
evanoi
bez problema dojim u javnosti. cica se ne vidi, ionako je beba pokrije! a mislim da prije svega treba misliti na bebicu i utažiti joj glad. onih koji blebeću ionako će uvijek biti! user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dojenje u javnosti
10.6.2013 18:22:37   
anne
Dojim u javnosti kad beba traži.
Trudim se to izvesti što skrovitije.
Ali nakon trećeg i sram je manji.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dojenje u javnosti
10.6.2013 18:28:36   
dadls
Nemam ništa protiv ali nisam prakticirala.

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dojenje u javnosti
11.6.2013 13:58:55   
ketix1
Meni je super što neki shoping centri imaju sobu za dojenje user posted image  Svaka im čast na tome.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dojenje u javnosti
16.6.2013 21:32:14   
Papalina
evo pročitala sam sve komentare vezane za dojenje... i prvo nego bilo šta kažem, moram se osvrnut na NELINkomentar..i njezine riječi...grozi se majki koje idu sa bebama u trg.centre??kafiće?? nemogu vjerovat da u 21.stoljeću postoje još takva razmišljanja...user posted image user posted image i općenito neki komentari tipa vrati se doma podojit ako traži npr svaka 2,3 sata...ma užas...
no, evo šta se tiče dojenja u javnosti ja nemam niš protiv..bože moj dijete je gladno i šta ćeš drugo nego dat sisu... no, ja sam i sama prije poroda rekla da sigurno neću u javnosti dojit nigdje pa niti u parkiću, ali tako sam rekla da do 27.28god neželim bebu pa eto danas sa 21god imam bebu od 2mjuser posted image user posted image user posted image ,
al eto neki dan u kafiću curka mi ogladnila, nasuprot mene 10-tak studenata i to sve muški, ali eto šta se mora mora se...curka ko z inat nije htjela bocu, pa eto sisu morala izvadit..i svaka čast studentima, nit su komentirali, nit se smijaliuser posted image nisam to rekla mm jer bi poludio od ljubomore, jer on misli da a skroz sisu na stol izbacim i onda udri brigu na veseljeuser posted image user posted image user posted image
jedino nam tatu muči ljubomora i neugoda, pa baš jučer kad smo bili u trg.centru onda sam dala bocu jer je on zahtjevao tako a i dosta se navlačimo sa sisom, jer halapljivo jede, pa onda bljucne, pa podrigne pa bi opet i tako,,, ali kad smo same radnim danom i odemo u šetnju uz more gdje je puno turista onda jednostavno otkopčam grudnjak, spustim majicu malo d amogu izvadit sisu, i kad je prikopčam stavim tetra pelenu na sisu ali joj nikako ne pokrivam glavu jer bi se skuhala ispod... i mogu reći da nitko nije niš komentirao, dapače, turisti se samo osmjehnu i komentriraju kako je to lijep prizor...valjda samo mi balkanci imamo takvo razmišljanje nažalost!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu ketix1)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dojenje u javnosti
18.6.2013 12:52:54   
crazyblue
ako ženske mogu polugole šetat okolo zašto ja nebi mogla nahraniti svoje dijete???? svaki dan gledam tinejđerke u vrućim hlačicama, minjacima di pola guze ispadne, uskim hlačama di je sve na izvoli, pripijenim majicama do ispod sisa..... ito nikome ne smeta a kad majka HRANI svoje dijete (tj doji) to je neprihvatljivo.. ma zamisli!
dojila sam svugdi i u svako vrime. obavljali smo to diskretno (nitko nebi skužio). nosila sam majice na preklop, uvijek smo sa sobom imali platnenu pelenicu, maramu isl pa bi se pokrili. dojili smo ispred Crkve, u šoping centru, u parku...ma di god bi cura tražila.... i nadam se da ćemo opet tako!

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dojenje u javnosti
18.6.2013 22:01:42   
anne
Već sam napisala komentar, ali moram opet.user posted image

Uopće je po meni krivo razmišljanje da se trebamo skrivati. Što ima itko buljiti u moje grudi ako nagnem bebu. Naravno da ću je dojiti. To je sasvim prirodno i normalno.
Prije bi rekla SAMO DOJITE, nego POKRIJTE SE.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dojenje u javnosti
19.7.2013 20:29:18   
Renata RR
http://www.index.hr/black/clanak/ostala-bez-rijeci-konobarica-iznenadila-zenu-koja-je-dojila-u-restoranu-/689944.aspx

user posted image

Samo nemojte čitati komentare ispod jer su neki user posted image , npr. onaj da u javnosti trebamo dijete hraniti bočicom... user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dojenje u javnosti
19.7.2013 21:50:16   
evanoi
ma komentari su balkanski primitivci user posted image , ne bih voljela takvog ni u susjedstvu, a kamoli da mi je muž user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dojenje u javnosti
27.9.2013 15:31:50   
mamasita
Isuse dragi bože,nekih komenatrauser posted image user posted image
zar se dojenje veže uz sexualnost'pa normalno da ne,i svatko normalan tako misli.kakva zgražanja,ja ih još dosad nikada nisam doživjela,a kome smeta neka okrene glavu.ne razumijem današnje ljude,da je lijepše vidjeti da se djeten hrani na bočicu nego onime što je proirodno.veliki sam pobornik dojenja,i prakticiram ga gdje god stignem,i super mi je što nemoram ništa nositi sa sobom,samo dignem majicu i P zadovoljnauser posted image user posted image
a ovaj čalanak neću ni čitati jer mio se od komentara se..user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dojenje u javnosti
27.9.2013 15:39:35   
mamasita
e da i da se nadovežem,to sam zaboravila napisati,o dojenju dok se pije kava,isto gluposti,koja su to razmišljanja bože sačuvaj,e pa ja svaki dan idem na kavu i moja P uživa na cici dok ja uživam na kavici sa sekom il.i mm i curama i uopće mi nije neugodno,jer ne izbacim cicu na stol nego je diskretno prikačim i svima lijepo.bože sačuvaj

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dojenje u javnosti
27.9.2013 15:54:34   
mamasita
opet ja evo pročitala sve komentare i samo mogu reći majko milauser posted image za neke...još uvijek ne vjerujem da žene mogu tako razmišljati,čitam i pitam su u kojem stoljeću određene žive,majko mila,nije smiješno,nego je tragično i tužno da se žene GROZE dojenja u javnosti user posted image
idem sad podojiti svoju P <3

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dojenje u javnosti
23.12.2013 23:40:31   
angelinica
neugodnjak mi je dojit pred ikim.najlipse mi je sama sa bebicom.i najopustenije

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dojenje u javnosti
3.3.2014 22:52:34   
kisica
I tako ja prije 3 tjedna u dz, točnije u čekaonici kod pedijatra čekam red, bebica stara 3 tj. i traži papati.. I tako, spustim ja grudnjak tek toliko da bebica može uhvatiti bradavicu i podignem majcu, dojka se nije ni vidjela, a ono sve moguće žene u čekaonici bleje u mene kao da nikad nisu vidjele dojilju i okreću očima. Užas.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu angelinica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dojenje u javnosti
4.3.2014 8:41:20   
ruwenzor
Ne kužim čemu drama oko toga, kad sam gladna- jedem, kad je beba gladna- normalno je da doji il papa bočicu, ovisno o tome kaj inače jede. Ja se u javnosti ne skrivam da pojedem sendvič i neću se skrivati ni da nahranim dijete.
Čudno kak je dojenje u javnosti tabu al je toples na plaži normalan.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!