|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojenje u javnosti
21.5.2008 23:08:57   
mirna
Cure što mislite o dojenju u javnosti? Da li se vi negdje sakrijete dok dojite ili vam drugi ljudi uopće ne smetaju?

Tema za laku noć...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dojenje u javnosti
21.5.2008 23:17:36   
koka
Ja nemam ništa protiv, ali ja volim na miru . Okrenem se odem u neki kutić i podojim ga. Ako vidim da neka doji u javnosti pa neka izvoli user posted image .

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dojenje u javnosti
21.5.2008 23:19:41   
božica
ja sam sretna što ju dojim tako da mi nije problem gdje sam-
danas smo bili u tramvaju a ona u klokanici-i dere se dere -ja nju namjestila stoječki ženska zgrabila cicu iz klokanice i ušutila i papala.nije mi se puno ni vidjelo.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dojenje u javnosti
21.5.2008 23:23:40   
koka
user posted image Božice ja bi isto to učinila u toj situaciji. 

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 23:41:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dojenje u javnosti
21.5.2008 23:46:30   
koka
Nebi voljela da me netko krivo shvati. Ja sam za . To je prirodno i lijepo je ne vidim zašto bi bilo ''zabranjeno''. Ali ako sjedimo na terasi i mali želi jesti, ja neću izvadit sisu i dat mu. Prvo ću vidit dali ima jedna slobodna stolica pa ću se udaljit i podojit ga. Ako nema onda ću se malo okrenuti i opet podojiti user posted image .

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 0:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 7:57:01   
mirna
Dobro jutro cure!

i ja nemam ništa protiv dojenja u javnosti. nasprotiv: meni je to čak simpatično. Ja sam malog dojila kad je bio gladan bilogdje (na tramvaju nisam božiceuser posted image user posted image ), jedino sam se malo povukla.. npr. ako smo bili u restoranu, sam se maknula malo u kut ili sam se leđima ukrenula ostalim ljudima. Ako smo bili u posjeti sam se maknula od stola i izvalila na kauč.. Saznala sam još u trudnoci na jednom sličnom forumu da ima puno ljudi (pa čak i žena) negativni stav prema dojenju u javnosti. to me jako iznenadilo...

< Poruku je uredio mirna -- 22.5.2008 8:01:01 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 10:10:05   
Puli
sve ovisi gdje se nalazim
i s kim sam u društvu

kad smo išli na krstitke u restoran ponijela sam flašicu s izdojenim mlijekom u termo torbici
u kvartovskom kafiću okrenem leđa ili se povučem u kut

volim imati svoj mir a kako  imam malu halapljivicu koja brzo papa i zna zezati  ako je umorna pa vuče samo dok mlijeko brzo ide i onda počne  plakati pa joj moram dati  drugu dojku i onda nastavlja papati jednostavnije mi je ponijeti izdojeno mlijeko u bočici(što vrlo često činim)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 10:12:36   
božica
ma cure i ja isto nastojim okrenuti leđa- i povući se u kut ako ga ima-da me krivo ne shvatite da ja vadim cicu svugdje-vadim kada djete traži-i tu nema pomoći ma gdje se našla

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 10:13:29   
Ruža
Za sad nemam nekog posebnog stava o tome za sebe, kad krene vidjeti ću kako ću reagirati. Još mi to tako daleko izgleda...
Što se tiče kad vidim majku kako doji mislim da je teško vidjeti ljepšu i prirodniju sliku...
Samo što je naše društvo dosta konzervativno i dosta osuđivački raspoloženo pa su komentari svakavi.user posted image  Treba se izdići iz svega toga i ignorirati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 10:47:59   
maja
IZVORNA PORUKA: Iva Piva

mogu reći a bih u situaciji da vidim ženu kako doji u javnosti reagirala sa osmjehom - bilo bi mi to slatko user posted image


Nemam ništa protiv dojenja u javnosti, samo što ja ne da ne bi htjela, nego ne mogu, jer Noa sisa na šeširić i sto puta ga udari i sto puta mi padne, tak da bi izgledalo idiotski!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 11:48:40   
Dajana
Trudnice su najljepše a isto tako je najljepše vidjeti ženu koja doji svoju bebu.
Ja sam definitivno za dojenje bebe kad ona to želi pa bilo to i negdje u javnosti. To je najprirodnija stvar na svijetu, od kad postoje ljudi, bebe sišu majčino mlijeko i ne vidim razloga za snebivanje.
Naravno da se nisam razbacivala s cicama ali ako je trebalo, nahranila sam bebu tako da sam je sakrila gazom i okrenula se od drugih ljudi.
No ima mnogo ljudi (i žena!!!!) koje se snebivaju i zgražaju kad vide ženu da doji bebu. A ne zgražaju se kad se na plaži ženske šetaju u toplesu i tangama, ili kad po gradu hodaju ljeti polugole po ulicama i sjede takve po kafićima. Da ne spominjem vulgarnu golotinju koje je puna televizija.To je za njih normalno i moralno, a kad žena doji bebu onda se isčuđavaju.
Tko je tu lud????
Zato sve mamice i buduće mamice, pokosimo ih i hranimo svoje bebice gdje i kad to one žele.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 11:49:39   
Dajana
Btw zašto ja imam ovaj plavi znakić, tko mi ga je stavio????

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 11:50:49   
Ruža
Dajana i ti si nam postala muškić!user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 12:22:59   
mirna
Dajana potpisujem svaku tvoju riječ!user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 13:05:40   
njanja
Definitivno se slažem sa dajanom što kaže...Golotinje na sve strane....Ali smatram da je čin dojenja jako intiman i da ga ne treba svako doživjeti....Npr. ako postoji slobodna prostorija, kutak, mislim da se žena treba sa bebom povcući u osamu, a da ne treba to dijeliti sa prijateljima....Npr, nakon što sam 100 puta bila sa frendicom na moru u toplesu, ipak mi je bilo neugodno kada je dojila svoju curicu i stalno sam pitala da li smetam :) To i dan danas činim kada neka frendica doji predamnom, ali nemam apsolutno ništa protiv toga.... Jedino se nadam da ću ja moći kada budem dojila naći neki skriveni kutak samo za nas dvoje ili troje (dapače, voljela bi da i tata sudjeluje u tome bez obzira što fizički ne doji)....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dojenje u javnosti
22.5.2008 13:49:10   
DEA
ja bih volila dasmo dosegli t razinu da ljudi to prihvate kao najnormalnije ali...ja sam za to-međutim- ne znam dojiti držeći malenog user posted image probali smo par puta ali ni njemu ni meni ne paše,već ležećki...stoga ,kad idemo na kavu nosim izdojeno u bočci , a kod prijatelja odem u sobu i izvrnemo se ...user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dojenje u javnosti
2.8.2008 22:42:39   
njanja
Evo da sada kažem svoje iskustvo (u 5. mj sam samo pisala mišljenje user posted image )...Ne mogu dojiti u javnosti-tražim mir za sebe i Jana i krevet na kojem se možemo ispružiti...kada idemo van, najćešće uzmem bočicu svog izdojenog mlijeka koje mi je do sada 3 x koristilo-uvijek se vratimo doma prije sljedećeg hranjenja....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dojenje u javnosti
2.8.2008 22:59:48   
tiha
kad bi ja pocela nabrajati gdje sam sve dojila koliko smo puta bili u zgu kod dr bome i nasred zagreba...a tako i pelenu mijenjali na cvijetnome trgu jel tako bozice?user posted image user posted image

a kad se mora mora se!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dojenje u javnosti
2.8.2008 23:18:04   
božica
IZVORNA PORUKA: tiha

kad bi ja pocela nabrajati gdje sam sve dojila koliko smo puta bili u zgu kod dr bome i nasred zagreba...a tako i pelenu mijenjali na cvijetnome trgu jel tako bozice?user posted image user posted image

a kad se mora mora se!!!user posted image user posted image

tako je tihauser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Brisano sporočilo]
2.8.2008 23:41:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dojenje u javnosti
3.8.2008 7:28:05   
troubled
prvi put sam, nažalost, kratko dojila pa nije ni bilo prilike za dojenje u javnosti.....
kod kuće sam radila "selekciju" prema svom osjećaju....pred prijateljicama mi nije bio nikakav problem, mi bi pričale, bebica papala....pred nekim gostima koji mi nisu tako bliski nisam se osjećala ugodno pa bih otišla u sobu...
i sve moje prijateljice doje ispred mene i to mi je sasvim u redu...
kad vidim nekoga da doji u javnosti to mi je simpatično, prirodno...
ne donosim odluku unaprijed...vidjet ću kako ću se osjećati ovog puta...svakako je komodnije moći dojiti u javnosti...nisi ograničen vremenom, ni izdajanjem...
ipak...vidjela sam jednu situaciju koja mi baš i nije bila....primjerena....
da bi smirila nemirno dijete od skoro dvije godine žena ga je u crkvi tijekom mise prištekala na prsi....(a odmah pored je prekrasan klaustar iz kojeg se čuje cijela misa i gdje bi imala koliku toliku privatnost)...ne osuđujem ali to mi baš nije bilo ok...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dojenje u javnosti
3.8.2008 8:11:20   
anne
Troubled slažem se skroz sa tobom. Ja sam isto odlučivala ovisno o situaciji. Jednom sam čak dojila na groblju - to sam zbilja morala jer je Petra bila već luda, gladna i umorna.
Kad got mi je netko bio od prijateljica pitala sam je želi li vidjeti kako dojim. Ja prije Petre nisam imala prilike vidjeti dojenje. Mislim da bi imala manje problema da jesam. Uglavnom sve oduševljeno pristanu. Je mi bed, ali mislim da im time pomažem.
Uvijek sam nosila tetru sa sobom, pa bi je stavila preko da sse ništa ne vidi.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dojenje u javnosti
6.8.2008 18:26:26   
božica
Kad got mi je netko bio od prijateljica pitala sam je želi li vidjeti kako dojim.  vidjeti dojenje. .
IZVORNA PORUKA: anne

Tako je i moju frendicu zanimala izdajalica pa sam se pred njom izdajala a onda sva u pozitivnom ćuduuser posted image
Kajj to tak  sve funkcionirauser posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!