|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje u javnosti
21.3.2011 23:50:32   
lilia
Ma ja nisam mislila da ne bi dojila u javnosti zbog toga što bi netko blejao nego samo zato što bih se ja neugodno osjećala i što bih htjela da to što prije završi. Ali da, vjerojatno ti to postane normalno kad dojiš i promijeniš mišljenje.
U svakom slučaju jedno veliko bravo za dojenje. I samo ti hrani svoju bebicu.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mama deja)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dojenje u javnosti
22.3.2011 0:13:52   
pticica
ja nikada ne bih dojila u javnosti

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dojenje u javnosti
22.3.2011 10:22:14   
mayathebee
I ono malo što sam dojila na početku imala sam problem sa "publikom", kad bi mi recimo sveki "visila na drugoj sisi" s pitanjima mama jel' ide šta....bakino sunce jel ima šta za papati......a mi nikako uspostaviti dojenje!!!
Bila sam tako nervozna, nikako se opustiti, i onda je mali bio nervozan i teško nam je išlo.
Ja sam stvarno trebala mir i samoću kad sam dojila, tako da vjerovatno ni ja nebi mogla vani. A ko zna, možda da smo uspijeli, možda bi se i navikla!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dojenje u javnosti
22.3.2011 10:29:50   
lillyfee
kad bi imali posjetu, ja bi se uvijek povukla za dojiti u drugu sobu. beba i ja bi bile mirnije, a i meni nekako ugodnije. inace nemam nista protiv dojenja u javnosti, ako je diskretno. nije mi lijepo kad zena bas "mase okolo" sa sisom.

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dojenje u javnosti
24.3.2011 12:25:48   
slikarica78
Dojim u javnosti , naravno tako da mi se ne vide sise, jer nije neugodno hraniti dijete nego pokazivati grudi,
niti jednoj ženi ne bi trebalo biti neugodno hraniti, jer to znaći da bi djetetu trebalo biti neugodno jesti ??!!user posted image
osim toga što se tiće svekrve ili nekih osoba koje inaće ne volite to je prirodno, jer ih zapravo ne želite poćastiti gledanjem podoja i ja imam takvu situaciju s jednom osobom pred kojom ne dojim niti okrenuta leđima...user posted image
svima kojima je neugodno predlažem da ćešće koriste riječ hranjenje umjesto dojenje...

svako jutro kad idemo na posao vidimo kako ljudi hodaju s škaniclima okolo i pretpostavljamo da jedu pecivo,
nitko ih ne kritizira zato što JEDU, ali rijetko vidimo ljude s komadom peciva bez papira u ruci.....
ja to vidim tako user posted image

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dojenje u javnosti
25.3.2011 12:11:54   
splićanka
ja  dojim  u  javnosti,al  da  se  ne  vidi..pokrijem  dekom  il  gazom...ako  je  blizu   auto,odem  u   auto

_____________________________

Brak bez djece je isto kao i dan bez Sunca

(Odgovor članu slikarica78)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dojenje u javnosti
25.3.2011 12:39:43   
elle1
iskreno nisam za dojenje u javnosti ali isto kad smo bili na trajektu i moj mali mis ogladnio morala sam mu dati siku jer nisam imala gdje ugrijati bocu-tako da sam ga podojilauser posted image -stavila ispred sebe kosaru tako da se nije vidjelo...
inace ne volim vidjeti kad usred kafica mame izvade sisu i doje djecu dok ispijaju kavu,to mi je grozno,ali kad je bas bezizlazna situacija nemam nista protiv

(Odgovor članu splićanka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dojenje u javnosti
25.3.2011 12:52:13   
berny
IZVORNA PORUKA: mayathebee

I ono malo što sam dojila na početku imala sam problem sa "publikom", kad bi mi recimo sveki "visila na drugoj sisi" s pitanjima mama jel' ide šta....bakino sunce jel ima šta za papati......a mi nikako uspostaviti dojenje!!!
Bila sam tako nervozna, nikako se opustiti, i onda je mali bio nervozan i teško nam je išlo.
Ja sam stvarno trebala mir i samoću kad sam dojila,



potpisujem. nama treba baš određeni jastuk na baš određenj kutnoj garnituri. user posted image i tišina i mir.
ali... jučer u parkiću, moja prija izbacila sisu i doji svoga miša na jednoj klupi (uspješno i da se ne vidi cika) a ja... mučenje, natezanje i na uvid svima u cijelu anatomiju moje cike user posted image


(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 108
   [Brisano sporočilo]
25.3.2011 13:53:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu berny)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dojenje u javnosti
25.3.2011 14:46:45   
mare00
Ne dojim u javnosti jer nisam  toliko spretna vise volim da smo kuci kad je hranim ili u autu, ali kad vidim nekoga da doji vanka nije mi to toliko strasno to je sasvim normalan proces hranjenja nije to sad nesto vauuuuuuuuuuuu.....
A da mi mala pocne vristati od gladi morala bi je nahraniti i vani jer ona nezna prestat plakati kad je gladna samo vristi...user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dojenje u javnosti
26.3.2011 19:16:16   
Točkica28
Ja se danas izdajala na špci na Jarunkasu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dojenje u javnosti
26.3.2011 19:34:36   
mare00
Ja se danas izdajala na špci na Jarunkasu

ma jee,to se zezas???user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mare00 -- 26.3.2011 19:36:02 >

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dojenje u javnosti
26.3.2011 19:36:33   
Točkica28
neeeeeeee stvarnooooooooouser posted image
ali sam si stavila Šimetovu dekicu prek cicauser posted image user posted image user posted image i zalila frendicu sa svojim mlijekomuser posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dojenje u javnosti
26.3.2011 19:39:12   
mare00
jeeeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dojenje u javnosti
26.3.2011 19:57:20   
berny
IZVORNA PORUKA: Točkica28

neeeeeeee stvarnooooooooouser posted image
ali sam si stavila Šimetovu dekicu prek cicauser posted image user posted image user posted image i zalila frendicu sa svojim mlijekomuser posted image



svaka čast user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dojenje u javnosti
3.5.2011 16:56:22   
Yoyo1
Dajana sve što si napisala u potpunosti se slažem sa svime user posted image . Nikada nisam dojila i ne znam kakav je to osjećaj, ali kada bih vidjela da majka doji dijete u javnosti nikada mi nije palo na pamet da bih je osuđivala, naprotiv ponekad bih se tako zagledala da bi mi bilo sve neugodno kako gledam, a ustvari sam uživala u samom činu kako beba papa user posted image . Ne vidim tu nikakvu vulgarnost, naprotiv. Zato majke koje dojite u javnosti, radite to i dalje bez ikakvoga srama user posted image ,a oni koji se gnušaju su obični primitivci koji su iskočili iz opanaka u cipele i glume nekakvu gospodu.user posted image

_____________________________

Magdalena,09.11.1998.
Mihael-Sivestar,11.09.2010.
Moje dvije najveće ljubavi

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dojenje u javnosti
16.5.2011 12:02:37   
bubaMaja
ma meni je apsurdno da se na forumu poput ovog raspravlja o tome treba li dojiti u javnosti ili ne!!
naravno da ću svom djetetu dati jesti kad plače i gladno je pa to mi je najjači instinkt kojeg imam kao majka - nahraniti i zaštititi svoje čedo! kome to može smetati??? pa i njihove majke su njih dojile (ako se mogle). nekada na selu dok su žene radile i dojile, to je bilo najnormalnije, sjela bi pod drvo i podojila svoje dijete i nitko ne bi ni trznuo, imali su svojega posla.. danas valjda ljudi imaju premalo svojeg posla pa vole gurati nos u svačiji tuđi!!!
jedino na što treba gledati je da li je majci i djetetu ugodno, a za ostale neću ni komentirati...
kad sam doma dojim normalno, osim pred svekrom jer je njemu neugodno, ali onda se on povuče iz naših prostorija, a ne mi...pred prijateljima izbacim ciku najnormalnije.. kad smo vani sklonim se sa strane jer nam odgovara mir, ali znam dojiti i u centru grada ako je frka!!! nastojim biti diskretna dok vadim ciku i to ali se ne opterećujem da li tko gleda i što misli.
u crkvi ne bih dojila kao niti u kafiću jer su mjesta na kojima se ne jede.. u restoranu bih sa strane i tako...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Yoyo1)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dojenje u javnosti
23.7.2011 23:00:47   
aniram
Mi papamo gdje stignemo user posted image ,samo nas muči buka ako smo na javnom mj jer gospona zanimaju zvukovi pa nema vremena cicati user posted image .
BRUNO 15.3.2011


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dojenje u javnosti
24.7.2011 19:24:11   
mamacita
Ja sam za dojenje u javnosti ako treba, no svakako se treba prekriti i osigurati da dijete i dojka nisu u prvom planu i totalno vidljivi. Dakle, ja sam svoje dojila u javnosti, no nikada time nisam druge ljude izlagala pogledu na moju dojku. To je moja privatna stvar, zato zivjele lagane dekice!!!

(Odgovor članu aniram)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dojenje u javnosti
24.7.2011 20:23:38   
emab
...ma ne znam, meni je to tako teško. Par puta jesam, prekrila se naravno s tetra pelenom ili dekicom, ali ja se sva zgrčim i mislim da mi se dijete uopće ne napapa i s obzirom da se ja ne osjećam ugodno da ni njoj nije dobro. Zato mi koristimo pauze između dojenja za sve user posted image  pa što stignemo, stignemo, ali da je sila i da ne stignemo do doma podojila bi ju. Svaka čast mamama koje to mogu, sigurno da im je uveliko lakše ne vidim u tome ništa loše....uostalom neka svatko radi ono što misli da je najbolje za svoje dijete...svi smo različiti, al to je čisto ok user posted image  pa ako nekome i smeta takvo nešto i to je ok user posted image , u tome i je bit različitosti :))),ne vjerujem da će bilo koja mama to prestati raditi jer nekome smeta...

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dojenje u javnosti
26.2.2012 12:13:11   
Petrunjelka
mi se dojimo bilo kad, bilo gdje i pred bilo kim, naravno diskretno, i ništa nas ne može omesti kad smo gladni :)

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dojenje u javnosti
26.2.2012 14:56:13   
berny
dojenje u javnosti user posted image
a mamama želim puno mlijeka.

(Odgovor članu Petrunjelka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dojenje u javnosti
26.2.2012 22:03:51   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: berny

dojenje u javnosti user posted image
a mamama želim puno mlijeka.


I agree user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dojenje u javnosti
29.2.2012 12:04:36   
cocco
moj malac ne želi jesti pred ljudima! kad je bio skroz mali, mogao je bilo gdje, a negdje od 3 mj samo plače i neće. može jedino ako je mm ili eventulano jedna druga ososba prisutna, ali onda ne smije biti zvuka jer se okreće i gleda i odmah bi se igrao.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dojenje u javnosti
11.3.2013 21:53:10   
snowwhite
kratko i jasno:uvijek i svugdje

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!