|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 16:44:12   
medoKartonski
Mi smo prvo koristili Pampers ali svake smo promokrili ... sad kupujemo Babylove, i super su nam, niti jedne ne promokrimo, nemamo osip ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu lelalj)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 16:46:09   
Afrodita83
Cure, može netko napisati kolika je cijena kojih pelena? Npr. papmpers u odnosu na babylove? Hvala!

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 17:28:05   
Sammy056
za pampers ne znam.
babylove 4 kosta 59kn mislim 44 ili 46 komada.
bebe konzumove 50kn opet 44 ili 46 kn
bebe premium care 70kn 42kom

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 17:34:28   
snowwhite
mi smo od početka na pampersicama,ali mogu ti reći da sam probale bebe premium care (konzumove) i da mi se sviđaju

(Odgovor članu Sammy056)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 17:35:15   
Afrodita83
Hvala! Nisam znala koliko su cijene pelena koje nisu pampers, ali znam da je pampers jako skup...e sad da li je i zato bolji???

(Odgovor članu Sammy056)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:02:22   
Sammy056
Prema mom iskustvu Pampers više nije što je nekad bio. Nisam bila posebno zadovoljna a i mala mi se osula od njih, smrdile su na naftu. Užas. Bolje su mi bile Huggies, ali koliko čujem, oni se povlače iz HR navodno. U biti za nešto što svejedno završi usrano u smeću radije dajem manje novca ukoliko pronađem što mi odgovara. Za mene su to zasada babylove pelene

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:06:33   
Afrodita83
Pa takav i ja stav imam iako nemam iskustva...i tako ću svaku tu pelenicu nakon max 2 sata baciti. Jedino mi je bitno da je bebi mekano za guzu i to je sve, a vjerujem da postoje takve pelene i da nisu pampers kod kojeg 1/3 cijene čini plaćanje marke...

(Odgovor članu Sammy056)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:13:04   
Tina 21
Nama Pampers Premium Care najviše odgovaraju,ali ne iz Mullera,nego iz Dm-a ..probali smo i Violetu,Baby Love,Pillo iz Plodina i Bebe iz Konzuma i nijedne nisu baš dobre,a Violeta strava i užas

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:20:55   
mama_25
Babylove od rođenja i nikad nikakvih problema, tipa osip ili da propuštaju, nismo imali!! user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:20:56   
snowwhite
kakav god pampers bio u odnosu na prije meni je najbolji jer je najmekaniji,meni su ove iz dm-a užasno krute,a abebe obične krute i još čičak ne drži kak bi ja htjela

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.3.2013 18:25:16   
Afrodita83
Mislim da ću kupit i jedne i druge pa ću dalje koristit one koje se pokažu bolje.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
13.3.2013 22:55:36   
Sammy056
Pa cuj, nemoj ih kupovati. Odnosno kupi jedne. babylove i bebe ionako dobijes po pakovanje kad rodis. u dm odneses rodni list, a na netu se prijavis na multipluscard djecjem programu i dobijes kupon. pa ces vidit

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
13.3.2013 23:19:37   
kisica
Libero, ali kod nas je slab izbor veličina.
Pampers se pokazao jako loš za dečkiće

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
17.3.2013 12:57:38   
calpurnia
Ja sam probala pampers i strašne su! Nikad više! Babylove sam također probala ali su debele i uz to je nekako malen model pelena. Libero su mi najbolje! I tanke su, veći model (npr. libero vel. 4, od 7-14 kg ima veću pelenu od babylove več 4+ koja je od 9-20kg). Tako da ja navijam definitivno za libero. A cijena dođe na isto...babylove je 60 kn (38 kom), dok je libero 90 kn (56 kom). :)

_____________________________

TONČI <3

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
30.3.2013 13:15:49   
Anoniman
Moj mali je 2 mjeseca i probali smo pampers, libero i babylove, babylove i pampers su mi bili odlični, a libero mu probala tricu prije tjedan dana, svaka mi je propustila, već sam bila luda da je dobro ne lijepim, ali ne, svako presvlačenje skidaj i robicu jer je mokra, vratili se prije tri dana na pampers i više ne propušta, ne znam u čemu je kvaka možda sam opet naučila lijepiti user posted image , a kakica mu je u liberu bila doslovno zelena, a kako bi žutO međutim u doticaju sa pelenom je odmah pozelenilo user posted image

(Odgovor članu calpurnia)
  Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
11.4.2013 14:10:09   
tatica1
pozdrav ekipi

za svoju bebicu naravno najbolje, pa po preporuci uzmemo Pampers i bijeli i zeleni da se uvjerimo koji je bolji kad ono razocaranje bebica se popiski i mi moramo cijelu robicu promjenit jer je pamper propustio pa se mislimo mozda nismo dobro stavili pampers pa zamolimo patronaznu sestru za pomoc a ona kaze "Puno roditelja mi se u zadnje vrijeme zali na istu stvar" ona stavi pampers i nakon cca 40 minuta bebici mokar i bodi i gegica i plahtica ispod nje. Kupimo LIBERO i spasimo se od pranja i peglanja bodica i svega ostaloga i sto je najbolje bebina guza uopce vise nije crvena i nadrazena. LIBERO nikad nije propustio niti jedne kapljice.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
10.6.2013 12:57:38   
Ela28
Samo Muller pelene nama od Pampersa se budili svaku noć mokri user posted image

(Odgovor članu tatica1)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
10.6.2013 22:14:42   
FIGICA FIFINANKICA
sve su nam dobre,osim Babylove,tako krute pelene,užas

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
17.6.2013 0:33:46   
keyt
O pelenama bih mogla napisati čitav esej. Ali ukratko, newborn su nam bile Pampersice, tada za bolje nisam ni znala, 2 babylove koje su mi bile fantastične, a njihova 3 veliko razočaranje, totalno druge pelene. Tako da smo s 3 opet bili na Pampersu i bijelim i zelenim, a kad smo prešli na 4, opet šok. Bijele preglomazne u odnosu na 3 i prezgužvane, a od activ baby joj se urezivala pasica na trbuhu. E, onda smo sasvim slučajno otkrili Libero 4 koje su predobre, za nijansu manje od iste veličine Pampersa te za nijansu deblje, što nam ne smeta. Najbolji omjer cijene i kvalitete. Trenutačno su najpovoljnije u Bipi, koliko ja znam, 89 k veliki paket (56 kom.), a s njihovim popustom na početku mjeseca izađu cca. 70 kuna.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.8.2013 16:54:08   
Piturica
pampers premium care su nama najbolje i to iz dm-a. nista nam ne procuri. zeleni pampers, onaj active baby nam je uvijek procurila kakica tako da user posted image
netko je pisao da je pampers premium care 4 preveliki... ima inace 4 i 4+ tako da ako se uzo 4+ odmah nakon 3-ke je def. prevelik. ugl, probali smo i babylove i jos neke druge, ali premium care su nam najbolje.

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
9.9.2013 0:00:23   
keyt
Evo sad već nakon dugog staža s Liberom - to su jedine pelene koje apsolutno niti jednom nisu propustile, ni pišalinu ni kakicu. Tako da kapa dolje!

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
9.9.2013 12:51:18   
Sunshine28
mi smo na pampersu activ baby, ali stalno razmisljam da probam taj libero....
ako je netko koristio oboje zanima me da li ima razlike u brojevima? mi smo na pampersu 4? jer ok da uzmem i Libero 4? imam curku....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
9.9.2013 16:04:50   
elven
Mi smo do sada koristili huggies, ali kako ih je skoro pa nemoguće više nabaviti, friško smo prešli na baby love iz dm-a...nisam oduševljena, ali nisam puno niti očekivala obzirom na cijenu, bitno mi je da se ne osipa i to je to.
Pamers i Libero su mi malo preskupe obzirom na veličinu pakiranja ovih većih brojeva.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
17.9.2013 10:30:35   
keyt
Sunny,

mislim da bi ti Libero 4 trebale biti ok. E sad, postoje 2 modela, "slim fit" i "comfort". Comfort je za nijansu komotniji od slim fita i to bi ti 4 definitivno trebao biti dobar broj, to sada El nosi s nepunih 9 kila i baš su joj taman. Ili "slim fit" 5. Oni imaju i mala pakiranja pa možda nije loše za početak kupiti br. 5 pa ćeš vidjeti. Ako su joj velike, poslužit će za kasnije user posted image

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Pampers ili Libero....???
10.12.2013 22:38:26   
kckama

IZVORNA PORUKA: troubled

meni su pampers ipak najbolje...i to ove nove bijele, premium - cotton like ili tako nekako...



Potvrđujem

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!