|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.5.2012 15:29:26   
ucitelj
user posted image jao zena eto kad vama govno ne smrdi eto vam ga
uostalom postoje ljudi koji su i inace gadljivi pa i dicije govno im se gadi pa taman bilo i moje a jako je ruzno od vas sto rekoste meni kakva sam majka zato sto mi se gadi (uostalom pise samo da sam gadljiv) moje dijete sram vas bilo ja sam svom bebacu najbolja i ne sudite odmah iz neba pa u rebrauser posted image user posted image user posted image tratina razumili smo se i hvala

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.5.2012 15:33:09   
ucitelj
jesi probala mozda molfix ako ima kod vas

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.5.2012 21:13:21   
Bebys
da se i ja prikljucim..ja nikada nebi koristila platnene pelene...ali isto tako briga me tko i  zbog cega koristi...meni to nepada napamet i znam da milioni isto misle kao i ja ...user posted image svijet zivi sto na sat jako brzo stresno i uzurbano i sigurno platnene pelene koje zahtijevaju sto puta vise vremena pranja i rada okolo njih nisu buducnost...moze pricati tko sta hoce...za platnene pelene imaju vremena samo mame koje su kod kuce...cim se krene raditi platnene pelene vise nemogu proci..prvo i osnovno NITKO IH U VRTICIMA NIKADA NECE KORISTITI...a kada se dodje doma jedva se ima vremena za rucak sudje i malo vremena okupati djecu i pricati i u krpe...a kamoli za platnene pelene dajte molim vas...

ali tko ih koristi neka ih koristi..sretno vam bilo...

a govno je gadljivo i smrdi..valjda svima smrdi..ja jedva cekam da obrisem guzu i da to bacim...a kad je bolest i proljev...muka mi je a kamoli jos da perem i pelene oko toga..

stare zene APOSLUTNO SVE kazu kud bi nama sreca da smo imale jednokratne pelene...a ne da se sada vracamo sto godina nazad..user posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.5.2012 21:19:38   
inesica

IZVORNA PORUKA: Bebys

da se i ja prikljucim..ja nikada nebi koristila platnene pelene...ali isto tako briga me tko i  zbog cega koristi...meni to nepada napamet i znam da milioni isto misle kao i ja ...user posted image svijet zivi sto na sat jako brzo stresno i uzurbano i sigurno platnene pelene koje zahtijevaju sto puta vise vremena pranja i rada okolo njih nisu buducnost...moze pricati tko sta hoce...za platnene pelene imaju vremena samo mame koje su kod kuce...cim se krene raditi platnene pelene vise nemogu proci..prvo i osnovno NITKO IH U VRTICIMA NIKADA NECE KORISTITI...a kada se dodje doma jedva se ima vremena za rucak sudje i malo vremena okupati djecu i pricati i u krpe...a kamoli za platnene pelene dajte molim vas...

ali tko ih koristi neka ih koristi..sretno vam bilo...

a govno je gadljivo i smrdi..valjda svima smrdi..ja jedva cekam da obrisem guzu i da to bacim...a kad je bolest i proljev...muka mi je a kamoli jos da perem i pelene oko toga..

stare zene APOSLUTNO SVE kazu kud bi nama sreca da smo imale jednokratne pelene...a ne da se sada vracamo sto godina nazad..user posted image


Ne slazem se s tobom, i mislim da ne mozes suditi o necemu sto nisi probala.
PP ne trose nista vise pelena nego jednokratne. Ja radim i jos uvijek koristim PP, teta u vrticu ih takodjer koristi bez prigovora.
Isto tako, ne znas jer nisi to osjetila, ali smrad iz jednokratne pelene smrdi ko sto vragova, a PP ces tesko i primjetiti da se osjeti.
Stare zene su koristile KRPE koje su iskuhavale i peglale, to se s ovim pelenama ne radi, a vjerujem da bi i za moderne PP rekle da je odlicna stvar!


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
27.5.2012 9:40:19   
Hubertica
Definitivno Libero user posted image Sve druge pelene mogu proc kroz dan ali jedino Libero moze izdrzati kroz cijelu noc... A moje misljenje o Pampersu i nije bas najbolje user posted image Mislim da je to samo dobra i prenapuhana reklama...a nama su se Pampersice pokazale losije i od mnogih drugih pelena kao sto su marke pojedinih trgovackih centara npr.Pillo (Plodine), Bebe premium (Konzum), Baby love (Dm)... Eto To je pokazalo nase iskustvo

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
27.5.2012 9:43:55   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: Hubertica

Definitivno Libero user posted image Sve druge pelene mogu proc kroz dan ali jedino Libero moze izdrzati kroz cijelu noc... A moje misljenje o Pampersu i nije bas najbolje user posted image Mislim da je to samo dobra i prenapuhana reklama...a nama su se Pampersice pokazale losije i od mnogih drugih pelena kao sto su marke pojedinih trgovackih centara npr.Pillo (Plodine), Bebe premium (Konzum), Baby love (Dm)... Eto To je pokazalo nase iskustvo

slazem se pampers postao fuj a ciniimi se da su ove premium konzumove super tako da najcesce kupim ili kplus ili ove molfix sto sam vec spominjala

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
27.5.2012 21:39:25   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ucitelj


IZVORNA PORUKA: Hubertica

Definitivno Libero user posted image Sve druge pelene mogu proc kroz dan ali jedino Libero moze izdrzati kroz cijelu noc... A moje misljenje o Pampersu i nije bas najbolje user posted image Mislim da je to samo dobra i prenapuhana reklama...a nama su se Pampersice pokazale losije i od mnogih drugih pelena kao sto su marke pojedinih trgovackih centara npr.Pillo (Plodine), Bebe premium (Konzum), Baby love (Dm)... Eto To je pokazalo nase iskustvo

slazem se pampers postao fuj a ciniimi se da su ove premium konzumove super tako da najcesce kupim ili kplus ili ove molfix sto sam vec spominjala
obje cu vas podpisati pampers je napuhano ime..i nista vise..kvaliteta katastrofa..evo ja kupila neki dan opet kao drugacije su sada..ISTI DJAVO...sam drugi paket..i to original iz njemacke..uzasne su...libero je bio i ostat ce zakon slazem se
cak i ove ostale pelene kao sto su huggies predivne su...svaka im cast



(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
27.5.2012 22:28:52   
bumbbar
Bok svima! Evo pošto ima iskustva oko ove teme (troje dijece), nisam mogla odoljeti da se priključim raspravi. Ako bih netkome preporučila jednokratne onda definitivno Babylove ili iz Muller-a. Odnos cijene i kvalitete su jednostavno prema mojim iskustvima najbolji. Pampers su mi katastrofa!!! Moj mali je dobio tako grozan osip od njih i ne razumijem zašto se moraju toliko napumpat parfemom (barem one plave).

Ali, moram također preći na temu platnenih. Ja sam ih otkrila na žalost tek dok je treće dijete imalo 8 mjeseci, i stvarno na žalost. Isto sam bila, kako ja to zovem "cijepljena" protiv platnenih od generacije moje mame. Ali stvarno nema puno posla oko njih. Strpaš u perilicu na 60, objesiš i spremiš. Većina misli da su to još one krpe od nekad, ali i tu se puno promijenilo.
A pogotova kad sam saznala od čega se zapravo sastoje jednokratne - čista plastika, ufuser posted image
Za mene najbolje služi kombinacija jednokratnih i platnenih.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
28.5.2012 22:15:05   
elven

IZVORNA PORUKA: ucitelj

..... a jako je ruzno od vas sto rekoste meni kakva sam majka zato sto mi se gadi (uostalom pise samo da sam gadljiv) moje dijete sram vas bilo ja sam svom bebacu najbolja i ne sudite odmah iz neba pa u rebra


...nitko te ne sudi, bar meni postovi nisu tako zvučali user posted image ... čudila se jesam jer stvarno to prvi i drugi user posted image puta to čujem/čitam....inače je situacija da se gadljive osobe (mame) potpuno promjene kad je u pitanju njihovo dijete....koliko je gadno kad presvlačiš pelenu, jel ti se povraća?

Ali eto ga na.. sad me interesira što odgovorite kad vas pedijatar pita kakva je djetetu stolica...."fuj smrdljiva" ha ha hauser posted image
...(inače mene to stvarno uvijek pita na kontrolama)

....znam kakva je Tratina bila.... user posted image zelena mama... user posted image

Eto opet OT...

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
29.5.2012 8:27:50   
Gardenija
ovdje biste samo trebali napisati koje pelene su vam najbolje!
ne može netko tko nije koristio platnene govoriti kako je s njima teško jer to nezna.
Ja kombiniram i nadam se da neću još dugo jer mi je dosta ovih jednokratnih koje su mi kao da papir stavljam djetetu na guzu kad je uzmem poslje platnene.

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
29.5.2012 10:22:03   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: elven


IZVORNA PORUKA: ucitelj

..... a jako je ruzno od vas sto rekoste meni kakva sam majka zato sto mi se gadi (uostalom pise samo da sam gadljiv) moje dijete sram vas bilo ja sam svom bebacu najbolja i ne sudite odmah iz neba pa u rebra


...nitko te ne sudi, bar meni postovi nisu tako zvučali user posted image ... čudila se jesam jer stvarno to prvi i drugi user posted image puta to čujem/čitam....inače je situacija da se gadljive osobe (mame) potpuno promjene kad je u pitanju njihovo dijete....koliko je gadno kad presvlačiš pelenu, jel ti se povraća?

Ali eto ga na.. sad me interesira što odgovorite kad vas pedijatar pita kakva je djetetu stolica...."fuj smrdljiva" ha ha hauser posted image
...(inače mene to stvarno uvijek pita na kontrolama)

....znam kakva je Tratina bila.... user posted image zelena mama... user posted image

Eto opet OT...

user posted image user posted image user posted image da pedica me to ne pita odavna jer sam joj rekla da nemam kad proucavat stolicu jer kollje za oci i zena odustala a sta cu meni smrdi a drugi nek izvole
eto ja vise necu OT bay

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
29.5.2012 10:28:47   
seraphyme
joj učitelj, sad mi palo na pamet kako bi ti izgledala da ti mali dobije glisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi trošimo pampers i zadovoljna sam    OT- zašto se zaviruje uopće u govno? ja kao na rengenu: zažmirim i gospođo NE DISATIuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
29.5.2012 10:31:02   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: seraphyme

joj učitelj, sad mi palo na pamet kako bi ti izgledala da ti mali dobije glisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi trošimo pampers i zadovoljna sam    OT- zašto se zaviruje uopće u govno? ja kao na rengenu: zažmirim i gospođo NE DISATIuser posted image user posted image user posted image

nemogu moram opet nezz sto vire u g al eto
ajme fuj gliste a proljev a joj user posted image nis uvalila bi ga muzu nek presvlaci ja bi bila jaaaaaaaaaako bolesna ili zaposlenauser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
29.5.2012 10:34:54   
seraphyme
jedva čekam da neuči na wc školjku i sam si brisati dupe

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
30.5.2012 12:11:21   
elven

IZVORNA PORUKA: seraphyme

OT- zašto se zaviruje uopće u govno? ja kao na rengenu: zažmirim i gospođo NE DISATI


Npr. djete prehlađeno i slinavo, ako u stolici ima sluzi to je u biti dobro jer ide van i ne slijeva se toliko u dišne puteve, nepodnošenje određenih namirnica, konstipacija...ma ima hrpa simptoma ......uglavnom svašta nešto može biti problem i da se prvo po promjenama u probavi može prepoznati i na vrijeme reagirati....Oni su mali i ne znaju reći ili dobro objasniti pa je bitno da se i taj "dio" prati.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
30.5.2012 12:17:24   
seraphyme
dobro, ja nemam tih problema, moj mali nikad nije bolestan. što se tiče konstipacije, ako ne kaka jedan dan, dobije sok od šljive i opet ne zavirujem

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
31.5.2012 23:56:25   
Tratina

IZVORNA PORUKA: seraphyme

jedva čekam da neuči na wc školjku i sam si brisati dupe

hehe baš tako. ja sam gadljiva samo na govna i na povračanje. ako se mali iskeca, ipak ga prominem ja (ako puno smrdi okrenem glavu, uhvatim zraka i obavim posao). Naravno, ako mi nestane zraka, ponovim to. Ako mi je nešto sumljivo, proučim. A ako se mali izriga, onda to muž skuplja user posted image
Ali eto, da se vratimo na temu. Kupila sam neke pelene u Keruma. Nisu loše, ali svejedno ne bi imala hrabrosti ostavit maloga u njima preko noći. A ove iz Konzuma su KATASTROFA! Nakon uru-dvi promoči kroz pelenu.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
18.9.2012 20:22:13   
BUMBI
Jel netko koristio Huggies pelene?
Čula sam da će u Kozmu biti akcija 1+1,ali samo na one New born od 2-5 kg.
Danas mi jedna kaže da su njoj bile odvratne,pa sad neznam
Ja sam jednom bila kupila njihove vl.maramice i bile su mi užas,samo su lijepo mirisale

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
18.9.2012 22:15:36   
mišica 666
meni nisu dobro sve bi mi propiškila.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
19.9.2012 11:26:30   
BUMBI
Bila u Kozmu i zaboravila pogledati ih.
Dobila sam prospekt gdje piše da su od organskog pamuka,da oko pupka imaju neki izrez kako bi se izbjegle iritacije i neki indikator vlažnosti koji mjenja boju i pomaže odrediti vrijeme kad s epelena mora promjenitiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
11.10.2012 22:15:54   
Breza

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Jel netko koristio Huggies pelene?
Čula sam da će u Kozmu biti akcija 1+1,ali samo na one New born od 2-5 kg.
Danas mi jedna kaže da su njoj bile odvratne,pa sad neznam
Ja sam jednom bila kupila njihove vl.maramice i bile su mi užas,samo su lijepo mirisale


I ja nisam puno znala o njima, tako da smo ih tek nedavno počeli koristiti. Točnije, Super dry i pokazao se baš super dryuser posted image . btw i jeftinije su od Pampersa.

Očito "sto ljudi, sto ćudi", ali ja sam baš zadovoljna. A što se tiče maramica, ja još uvijek doma prakticiram pranje guze vodom s malo bademovog ulja, ali probala sam Pure od Huggiesa i koristim ih kad smo vani i čist su ok.user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.10.2012 11:35:23   
Kikaa
Da se i ja priključim ovoj raspravi user posted image
I mi smo koristili pampers od početka i bile su nam odlične jedino one nisu promočile ni po danu ni po noći,
odnosno najviše smo koristili bijele pa smo prešli na zelene! i onda na nagovor probam ja huggies i meni su Bumbi bile katastrofa,mali mi mio stalno mokar tako da smo na kraju bacili pola paketa i vratili se na pampers, ali kako su one u zadnjih 2 tjedna poskupile i iz nekakvog svog ludog inata neću da ih kupujem probali smo mullerove pelene i mogu vam reći da su odlične!
fine su tanke kao i pampers ,mekane i najbitnije guza je suha i po danu i po noći !
eto mame ovo je moje iskustvo ,a platnene kao i jednokratne tko voli neka izvoli user posted image

_____________________________

15.12.2011 Marin

(Odgovor članu Breza)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.10.2012 12:27:44   
Vjeverica ST
Inesice bravouser posted image user posted image user posted image

Ovako! Ja koristim platnene pelene. S prvim djetetom nisam a da sam čula za njih bih i s njim.
Prvo, puno su zdravije! Pampersice su bljak i sve ostale...Libero i Huggies još nekako, ali to vam je sve ljudi moji- bolest! Rak, sterilnost, astma.Dugoročno. I kozna još što.
Drugo- ekološke su!
Treće- mala ima 9 mj. NIKAD ali nikad mi nisu promočile robu. Za razliku od plastičnih koje svako malo propuste

Treće- koristim antialergijski prašak iz dm-a. Stavim ga tako maaaalo. Peru se na 60. NE PEGLAJU SE! NI slučajno se ne stavlja omekšivač jer ih uništi i nezdrav je. Stavi se žlica octa pri pranju.

Četvrto jeftinije su 5-6 puta. Kontajte da vas ove dođu 1300-1800 kn, ovisno o proizvođaču, a one vas iziđu 7-8 tisučća kn. I koristite ih za drugo dijete!

Pet- ne treba vam krema! Guza predivna. Doduše, može tu i tamo, mi smo samo 1 JGL mast od 200ml potrošili.........

Šest ne smrde gore od pampersica. Pamersice su katasrofalne ako stohje 2 dana u smeću! Užas. Poprskaju se eterčnim uljem ili octom i to je to.(Bočicu još imam od lani, svega par kapi na litru vode ide.)

Sedam- Ovisi o proizvođaču pp, neke i nisu tako dobre pa se možete razočarati njihovom moći upijanja...Ja sam pronašla jednu tetu šuivalicu, 65 kn kom i svi su zadovoljni njome...........

Osam- ta djeca se prije odviknu od nošenja pelena!!!!!!!!!!!

Devet- peru se cca svako 5. dan, i dok ih ubacite u mašinu, stavite prašak (peru se s ostalom dj.robom), stavite na sušilo i skinete i složite- na sve potrošite 20min u 5 dana! I to vam je teško za zdravlje vašeg djeteta+ budžet+ okoliš?
Svaka vam čast!!!!!!!!!!

Deseto- tako možete reć da se vraćamo u prošlost i s dojenjem! Bio je trend u prošlom stoljeću bočica, ad, a sad opet se vraćamo prirodi i onome što je Bog dao!
I ove su iste kao pampers . nemaju tristo krpa!

Jedanaesto- zašto se ne smiju reklamirati pp??? Pa P$G lobi! Pmpers lobi! Konkurencija.Opala bi prodaja! Samo se vi zatupljujte!

Dvanaesto- možete kupit nekoliko pa kombinirat, vidit ćete kako je zgodno. A i kad nestane pelena, nema ono- ajme ajde mužu u dućan u 20:45, pp spasi stvar....

I zadnje- dojim djecu, koristim pp, hranim ih zdravo! Zgodna sam, visokoobrazovana i lijepa, mnoge mi zavide na tome što imam. Nisam neka zadnja staromodna i zatucana kućanica (da se ne bi ko uvrijedio, cijenim ja kućanice i kućanske poslove....).

Ali sretna sam što uspijevam najmilijima priskrbiti najbolje od onog što svijet nudi. A nudi im SVAŠTA i nudit će još!


_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Kikaa)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.10.2012 14:04:13   
Dacana
U početku sam koristila pampers,sve dok nisam naletila u konzumu na pelene bebe po jeftinijoj cijeni
Aj reko da probam,i mogu vam reć da su mojoj Ani super.
Guza predivna,razmisljala sam i o platnenim pelenama,al na kraju ipak koristimo ove obične pelene.

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.10.2012 18:27:27   
leelee
pozdrav i od mene na ovoj stranici forumauser posted image user posted image svaka čast na ustrajnosti i ono što sam pročitala o platnenim pelenama me se veoma dojmilo ali nikako da se odlučim.Tijekom zadnjih mjeseci trudnoće dosta sam čitala o prednostima i manama tih pelena i mišljanja su doista bila podjeljena,no treba probati,vjerojatno svatko ima drugačija iskustva neovisno o pelenama nego okolnostima u kojima živi.Ja osobno preferiram sve ono što bi mojoj bebi bilo bolje,u čemu bi se osjećala ugodnije i što je naravno zdravije neovisno da li kakica smrdi ili ne,no naravno,nismo svi isti i zato ne treba nitko nikoga optuživati i komentirati na takav način jer svašta je izgovoreno na ovu temu.Ja nisam gadljiva i s toga mi ne smeta kad se pokaka,ni ne smrdi mi baš nešta pretjerano,barem ne za sada,curici sam guzu brisala do 6.godine što nije baš pohvalno ali eto,njoj je to bilo fuj pa sam joj pomagala.Svakodnevno čistim za psom,mačkom,čistim pticama, kunićima pa mi zaista nije kakica strana.Ali da se maknem s kakice,eto upravno mm govorim kako su rekli da neće poskupljivati pelene,tj.stvari za djecu,a ono Pampersice sa 130 skočile na 150 kn.Trenutno sam zadovoljna njima,sa curicom sam koristila Libero jer joj Pampersice nisam mogla zakopčati od stomačića,njemu još mogu jer su dosta rastezljive,koristila sam i babylove i rekoh ajd uzet ću mu broj 4 sada te pa da vidimo.Stavila sam ga spavati prije pola sata i stavila mu tu pelenu broj 3 što mi je ostalo još par komada od ljetos i nakon silog vrtenja po krevetu popipam ga a on sav mokar,doslovno sav.I ne mogu vjerovati,definitivno sam odustala od tih pelena,Konzumove sam probala premium ali me se nisu dojmile,za obične sam čitala na konzumovoj stranici da se dosta žale da su nekvalitetne tako da nema druge nego opet pampersice,jedino nisam probala violeta jel ima netko iskustva.
Žao mi je što nisam odlučnija za ove platnene,strah me samo da ne bude mokar a koliko sam shvatila one dobro upijaju i bebe nisu mokre,šteta što nema netko koga znam da se uvjerim definitivno bi ih koristila ovako me malo strah ...lijep pozdrav svimauser posted image

user posted image user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!