|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 22:20:26   
meky
pomagajte, dajte mi neki kosristan savijet??
18 mu je mjeseci,ima misec dana da se ponaša ajme...
iz čistog mira zaleti rukom prema licu da te uštipne ili ogrebe, već sam 2 rane imala. Katastrofa!!!poleti prema licu i počupa naočale, grozan je....
ima trenutaka da je ajme agresivan, pocela sam ga stavljati na kauč po par minuta, dok nije skužia, pa sada kada ga hoću staviti koći se i urla. trdoglav je, malo moje naravi. Al mu ne mogu dopustiti, cupanje, grebanje i slično...
ima li ko savjet????????

< Poruku je uredio meky -- 13.4.2010 22:28:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 22:22:07   
mala pcelica
a joj moja ima skoro 11 mjeseci pa se tako ponaša,užas jedan koliko je zlčočesta...jas ti nisam od pomoći jer ne znam ni kako svoju ukrotiti user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 22:30:29   
leilany
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a joj moja ima skoro 11 mjeseci pa se tako ponaša,užas jedan koliko je zlčočesta...jas ti nisam od pomoći jer ne znam ni kako svoju ukrotiti user posted image


i moja je takva...ponekad....ne stalno..al dode joj zuta minutauser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 23:15:01   
anonno17
curke to će proći to je samo jedna od faza. samo nemojte to odobravati npr. kao da je zabavno pa se smijete jel će misliti dijete da to smije i mora raditi da bi vas zabavljalo. kad to napravi viknete malo strože ne!ne!

a za utjeh kad će to proći ne znam samo od sebe kad skuži da to nije zanimljivo ili kad skuži da to ne smije raditi.
user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 23:18:14   
Krky
i moje mirno maleno je počelo koristit zubove i brusit ih na meni. Dok sisa istovremeno me jednom ručicom štipa (valjda da mu mljekeco bolje ide), ili me lupa po špeku na trbuhu (valjda mu je baš zanimljivo kaj se to tako ljulja), a drugom me škaklja po leđnom špeku. Zna i udariti ako je nervozan, ali mi predviđamo takve situacije, pa ih vješto izbjegnemo ili mu zadržimo ručicu uz "Ne - nee!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 23:18:23   
dominik
dora ima foru da grize ako joj nije po volji...to nigdje nije mogla vidjeti...u subotu je tak domia ugrizla za ruku da jadan ima jos uvijek otisak zuba...ne ne i maknut ga od sebe...a da i naocale voli skidat al sam zato kaj ih sebi na oci zeli staviti..sve su to faze, proci ce, malo ga upozori i odmakni se od njega kad to radi i proci ce

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 23:22:34   
mala pcelica
ali moja sve živo razumije kad joj kažem,ali riječ NE nikako da usvoji sta znači user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
13.4.2010 23:23:59   
dominik
nazalost nikada ni neceuser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
14.4.2010 7:47:22   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: meky

pomagajte, dajte mi neki kosristan savijet??
18 mu je mjeseci,ima misec dana da se ponaša ajme...
iz čistog mira zaleti rukom prema licu da te uštipne ili ogrebe, već sam 2 rane imala. Katastrofa!!!poleti prema licu i počupa naočale, grozan je....
ima trenutaka da je ajme agresivan, pocela sam ga stavljati na kauč po par minuta, dok nije skužia, pa sada kada ga hoću staviti koći se i urla. trdoglav je, malo moje naravi. Al mu ne mogu dopustiti, cupanje, grebanje i slično...
ima li ko savjet????????


Bože, ovo kao da sam ja napisala. Samo mi imamo 19 mj user posted image
Inače je topla osoba ali ima iste ove simptome, pogotovo prema sekama koje isto nose naočale. Ja svaki puta kada nekoga udari odmah reagiram. Spustim se do nje i malo ozbiljnijim tonom joj kažem kako se to ne smije, da to nije lijepo i da će seke biti tužne. Malo mi je sada teže jer se seke znaju tome i smijati pa je onda ona jadna zbunjena jer misli da je to šala. Uglavnom, hoću reći, pričajte, pričajte i uvijek pričajte. Možda nam se ponekad čini da od toga nema nikakve koristi, ali isplatit će se, vjerujte. I ono najvažnije - budite dosljedni! Uvijek prekorite za loše a pohvalite za dobro. Jer ako nekad prekorite a drugi puta pređete preko toga, djete će biti zbunjeno. Neće znati što treba.
I inače, čitajući sve ovo, i iz iskustva dvoje djece ispred, mislim da je to normalna reakcija kod djece. Oni istražuju, igraju se sa svojim i našim granicama a mi smo ti koji ćemo im pomoći tako što ćemo ih usmjeravati na ono što smatramo ispravnim. Sretno svima pa i meni!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
14.4.2010 10:18:35   
Krky
Pčelice, i kad nauči šta znači, teško da će poslušatuser posted image . Ja počinjem sumnjat da mi svi stariji imaju problema sa sluhom, nitko me ne dođivljava dok ne zaurlam, a ovom malenom je i jedno NE dovoljno

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
14.4.2010 10:31:56   
MaTana
i mi smo u istoj fazi (17 mj.) i ja to doživljavam kao nešto najnormalnije, svako malo me ugrize (iza toga puca od smijeha), ogrebe, udari.... Ja samo mirno pričam ne ne to boli, to se nesmije... i čekam da prođe i ta faza, sada u zadnje vrijeme joj je najdraže raditi ono što zna da nesmije i još usput ponavlja ne-ne i maše prstičem i drugom rukom radi sto smo joj zabranili, tipa krene prstom prem utičnici, ili prema kompu.... Ja sam se pomirila da ovih prvih par godina do ne budu potpuno svjesni kazne i posljedica živim iz faze u fazu i čekam kad će proći. Jedino što mogu je ponavljati kako to ne valja i nesmije, pa valjda će nešto i ostati u tim malim slatkim glavicama...
Eto to vam je moja zen filozofija


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
14.4.2010 11:47:45   
nancy

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ali moja sve živo razumije kad joj kažem,ali riječ NE nikako da usvoji sta znači user posted image


o daaa,i moj od godinu dana sve razumi al kad ja viknem NE pravi se luduser posted image
stvarno me izluđuje i Meky isto se ponasa kao i tvoj mali.krene mi put lica da ce me ogrebat il udarit ako mu nesto nije po volji.a ako ga ja preduhitrim onda se baci na leđa pa nebitno oce li udarit di glavom.od pod ili zid....ma nije normalno kakav je postao!pricam ja njemu i pricam al za sada nema nikakvih pomaka na bolje.pitam se dokle ova faza!?!
joj koliko strpljenja treba za ova mala derista!!

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 7:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu nancy)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: grebe, čupa naočale,štipa... poludit cu...
16.4.2010 8:02:11   
troubled
o da...poznato mi ovo user posted image user posted image user posted image
s nekih godinu dana je počela gristi i čupati, krasti naočale s lica....
čupanje i griženje smo relativno brzo riješili...jednako kao i paulu prije deset godina...i ja sam nju ugrizla i začupala i brzo je odustala...
onda je krenula s udaranjem po licu...to joj već nisam htjela uzvratiti...user posted image
svaki put kad nekoga zvekne ili predosjetim da hoće kažem - ne grubo! samo nježno i polako!...i onda je pomazim po licu...
to je upalilo....čim čuje - ne grubo!...zaustavi rukicu u zraku i krene nježno pomaziti po licu i kaže daaaaa (draga) user posted image user posted image user posted image

a što se tiče da razumiju sve osim "ne"....meni se čini da je to prvo što razumiju...jako dobro....samo što je ispitivanje granica puuuuuno zanimljivije user posted image user posted image user posted image
sve u rok službe user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!