|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:39:53   
zaba
ti me odmah nasmiješ user posted image  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:40:59   
dominik
ozbiljno ti velimuser posted image a trener mlad, sam kaj je sepav od pada pa i njega mozes ukrotituser posted image meni bilo superuser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:43:47   
zaba
user posted image user posted image user posted image ,oprosti na izrazu - luđakinjo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:44:50   
dominik
IZVORNA PORUKA: zaba

user posted image user posted image user posted image ,oprosti na izrazu - luđakinjo user posted image user posted image user posted image



mislim nisam gauser posted image evo vec se vise volis kaj ne?user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:49:02   
zaba
user posted image ,o da da,ti mi uvijek popraviš raspoloženje,hvala ti na tome.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:50:38   
dominik
ti si prva pocelauser posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:56:13   
dominik
IZVORNA PORUKA: danery

sinoć sam mislila da ću dobiti živčani slom...

mm imao rođendan pa sa mu ispekla kolače i pošto nikoga nismo posebno zvali,svi su se počastiki kavom i tim kolačima i sokom...

navečer se dotepli rođaci mm koji NIKAD,ALI BAŠ NIKAD PRIJE nisu dolazili...banuli njih 4 ko ovce i zasjeli...ok,neka su stigli,dobro došli...i kako sam sve počastila,tako i njih....
kad eto babe i odmah ona ide gore praviti reda i dirigira mm DONESI RAKIJU ( za stare tetka i tetu-a on ih već poslužio)...onda vrisnula na mm kako nije ništa slano narezao,na što sam ja pukla totalno i rekla mu da nek ju šalje van ili će bit pizuser posted image pred svima...
a on meni DA JA NISAM NIKAKVA DOMAĆICA JER BABA MORA NA SVE MISLIT!!!MA user posted image JEDNA,TU SAM EXPLODIRALA I POČELA VRISKAT NA NJEGA U user posted image KAKO SE USUDI TAKO ŠTA REĆI...

jer se on ne zna ponašati s gostima,pogotovo kad tako banu,i naravno da baba sve žive mora za ruku posjesti i hraniti jer ja tupava ne znam ništa...jadni mi bez babe...

onda sam mm poslala nek joj kaže da joj je ovo zadnje što se tako ponijela...on došao natrag i kaže eto i ona sad plače,jesi sad zadovoljna??

danas sam joj iščitala litanije da samo nek još proba takvo što napraviti...gleda me bijelo i kaže dižem ruke....bit će tebi dižem ruke kad te ja dotjeram u red...

PA ZAR JA MORAM TRPITI JEDNU BABETINU KOJA MI NIT ROD NIT BROJ NIJE JER JE ONA NAVIKLA DIRIGIRAT SVIMA?!!

ma joooooooooooooooj,bože tašto ju nisam prvi dan odmah na mjesto stavila kad me počela gnjavit....? krivo su me roditelji odgojili pa sam pristojna....

al bome više neću šutjeti...ali DEFINITIVNO!




joooooj, ak ste odlucili kavu i kolace samo kaj se oni sad mjesajuuser posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 20:56:35   
zaba
IZVORNA PORUKA: dominik

ti si prva pocelauser posted image user posted image
ja?neeeeuser posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 21:00:41   
dominik
IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: dominik

ti si prva pocelauser posted image user posted image
ja?neeeeuser posted image



neg kaj...dizanje ti ide najbolje ...raspolozenja mislim user posted image u ovo drugo se nebi stela mjesati...idem potrpat klince u krevet - muko mojaaaaaaaaaauser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 21:01:45   
zaba
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: dominik

ti si prva pocelauser posted image user posted image
ja?neeeeuser posted image



neg kaj...dizanje ti ide najbolje ...raspolozenja mislim user posted image u ovo drugo se nebi stela mjesati...idem potrpat klince u krevet - muko mojaaaaaaaaaauser posted image

žaba je ipak kraljica majka


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ringerajina tužionica
25.4.2010 22:22:06   
Ninaa
Danery mislim da babu trebaš staviti na mjesto inače si nadrapala, daj si zamisli scena kad ti počnu gosti dolaziti gledat bebu i kad baba počne uletavat i komandirat. Ja bi iskreno poludila. Moja pok. sveki je bila ok i fakat se nikad nije mješala kak smo mi odlučili i kad je netko od naših prijatelja došao pozdravila je i otišla u svoju sobu. E sad moja mama je već druga priča, ona voli dirigirat i prek telefona.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ringerajina tužionica
26.4.2010 7:07:57   
danery
ninaa ja bi pukla da joj jučer nisam svega nagovorila,ali dobro je da je mm istu večer dreknuo na nju,a ja sam se malo pribrala i koliko sam mogla bila pristojna,ali oštra...

a moja mama...i to je priča za sebe kad navali...jučer mi došla na ručak i napada kako obavezno trebam jastuk za user posted image ....znaš koliko je dosadna ka me svekrva išla branit i rekla joj da me pusti na miru i ne sekira me...

a bude li se takvo što od babe ponovilo,a ne sumnjam da neće,ja ću joj jednostavno pokazat vrata i to sam dobrano svima naglasila i potcrtala...a user posted image kad dođe,ključ u bravu i grebite do mile volje...

pa nek budem user posted image ,ali mira će biti...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Obrisani korisnik]
26.4.2010 8:26:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:15:31   
CallamityJane
strasno sam tuzna, razocarana i prije svega zabrinuta user posted image
iskreno se nadam da ce ova situacija izaci na dobro i da napokon i nama sunce usija.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:17:22   
pepeljuga
draga sto je bilo,tko te razocaraouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:19:32   
CallamityJane
nije za javnost pepice, trebala sam svojima ici ali nema sanse da idem pa sam zbog toga tuzna ali cak ni to mi nije toliko bed kao neke druge stvari na koje jos manje mogu utjecati user posted image  

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:23:10   
pepeljuga
pa ja se bas iznenadila kad sam vidila da si na raji a znam da si rekla da idesuser posted image
drzi mi se,ako mogu pomoci samo se javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:25:32   
CallamityJane
niko nam sem onoga gore ne moze pomoci i to ako posalje nekim ljudima obzira i postenja u srce bi zaista ucinio veliko djelo user posted image
a nisam trebala danas ici nego tek 30. ali eto necu nikuda iz Splita

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:32:57   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 94
   [Obrisani korisnik]
27.4.2010 21:34:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:35:47   
danery
call drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:36:58   
BUMBIKA
Call user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:37:33   
curice
ne daj se calluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:43:00   
CallamityJane
Hvala cure,eto sad me i rasplakaste user posted image
nazalost cvrle niko nam ne moze pomoci, samo se mogu moliti da bude kako vec biti mora.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ringerajina tužionica
27.4.2010 21:43:45   
danery
jučer sam lijepo sjela s mm i rekla mu,tj.zamolila ga da koji tjedan prije poroda skupa sa mnom posjedne sve ukućane za stol i da im kažemo da ne želimo našetavanje baba i smetanje nama i bebi nakon povratka iz bolnice...

sve sam naravno pojačala pričom o mogućim komplikacijama tipa nedostatak trudova,drip i eventualni carski rez (mada ne mora biti,ali neka zna mogućnosti user posted image user posted image user posted image ) i da bi meni puno značilo da mi pomogne on u rješavanju tog problema s uletanjem i gnjavljenjem...

složio se sa mnom i pristao na taj razgovor...baš sam zadovoljna...jer mi puno znači kad mi on pomogne,a ne da pusti da me zeza tko stigne...

ne bih se čudila da ON počne tjerati babe van iz kuće prije nego ja,jer se nešto opasno  počeo uživljavati u ulogu oca i zaštitnika...user posted image




_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!