|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 12:36:32   
ninolina
ajme majo i ja se nasmijala al nije uopce smijesno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 13:13:04   
danery
o majo ovo je tragikomično user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 13:15:31   
BUMBIKA
ajme majo i ja se nasmijala al nije uopce smijesno

Potpisujem


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 13:37:09   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 13:41:47   
pepeljuga
curice jel to stiglauser posted image ,ma nek ide kvraguuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 14:20:34   
maja
evo samo javljam da je sve dobro prošlo, sva sreća da sam neki dan plaćala račune pa mi je još bilo u glavi
a govno malo, vjerovatno nebude ni ručao koliko je papira pojeo user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 16:05:31   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: maja

evo samo javljam da je sve dobro prošlo, sva sreća da sam neki dan plaćala račune pa mi je još bilo u glavi
a govno malo, vjerovatno nebude ni ručao koliko je papira pojeo user posted image

majo bude lakše kakiouser posted image
papir je celulozaaaaaaaa

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
16.4.2010 16:11:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 10:20:05   
MaTana
nitko me nije posebno ni naljutio ni živcirao, ali u zadnje vrijeme mi se skupilo toliko toga da imam osjećaj da ću popucati po šavovima, u pon počinjem raditi, (psihoza oko novog posla + ostavljanje bube), pri kraju smo sa lovom, mm-a su zvali da ide na brod - polazak do kraja mjeseca (drago mi je jer nema love, ali i nakon 10 godina svaki put boli jednako kao i kad je prvi put išao), sveki mi nije doma - kod brata je mama joj je jako loše (skleroza + sve moguće bolesti kojih se mozete sjetiti) - žao mi je bake, žao mi je sveki, a meni je još plus opterećenje jer se moram snaći bez nje sa ovi čoporom muških i još moram se organizirati za čuvanje bube... Malo sam neuračunljiva ovih dana pa oprostite na dužini posta morala sam to izbaciti iz sebe

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 10:22:49   
curice
drži se matana,bit će boljeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 10:28:54   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

drži se matana,bit će boljeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 11:08:37   
MaTana
hvala cure! Ma bit će sve u redu, vjerujem ja u to, samo me ubija što se uvijek skupi milijun stvari odjednom....

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 12:43:41   
leilany
matana drz seuser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:32:54   
dominik
dora opet nakon samo 5 dana kaj smo virozu preboljeli kuri, 39,6 kaslje i curi joj nos...znaci sve iz pocetka...meni su prsti na rukama naotekli sa crvenim kvrgama...zib me hebe jer mi je plomba ispala a narucena tek za srijedu...mm radi po citave dane, sama sa klincima bez auta...mama mi dodje pomoc tu i tam ali vise me nervira nego mi pomaze..."ide mi u zivotu ide mi - ma ide mi u pm"user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:33:52   
anuska08
Dominik,user posted image user posted image user posted image ! Baš koma!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:36:01   
curice
drži se dominik
pusa dori,da nam brzo ozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:36:48   
pepeljuga
a ja se dominik bas veselila druzenjuuser posted image
ma samo vi ozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:47:11   
lee
ajme...matana nedaj se.i mene lovi ludilo jaslica..kako če biti kad je vezan za mene..najradije bi doma ostala...mišič moj maleni..dominik...uf..baš mi je žao.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:49:52   
dominik
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a ja se dominik bas veselila druzenjuuser posted image
ma samo vi ozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja ali me uplasila cinjenica ja sama na sicu iza sa njih 4 user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:51:33   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a ja se dominik bas veselila druzenjuuser posted image
ma samo vi ozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja ali me uplasila cinjenica ja sama na sicu iza sa njih 4 user posted image


a zato si odustalauser posted image user posted image user posted image user posted image a sad mi je jasno....user posted image
ma ovaj ima 7 sidalauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:53:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a ja se dominik bas veselila druzenjuuser posted image
ma samo vi ozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja ali me uplasila cinjenica ja sama na sicu iza sa njih 4 user posted image


a zato si odustalauser posted image user posted image user posted image user posted image a sad mi je jasno....user posted image
ma ovaj ima 7 sidalauser posted image



je jos da ih i po dva reda lovim hahaha...joj kamoli srece da sam zbog toga odustala...mjenjam voznju sa coporom djece za ovo kaj sada sa dorom prolazim

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:56:16   
pepeljuga
bila bi ti bar zanimljiva voznjauser posted image user posted image user posted image
ajme virujem da ti je koma,samo nek brzo ozdraviuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 21:57:10   
dominik
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

bila bi ti bar zanimljiva voznjauser posted image user posted image user posted image
ajme virujem da ti je koma,samo nek brzo ozdraviuser posted image



bez brige, imam ja fore za smirit djecu...prijenosni dvd i stapici dusu dali za duga putovanjauser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 22:18:12   
lukici
moje dijete je upravo pojelo papirić sa korisničkim imenom i lozinkom za net banking

user posted image user posted image user posted image
bas sam se nasmijala

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ringerajina tužionica
17.4.2010 22:26:22   
anuska08

IZVORNA PORUKA: MaTana

nitko me nije posebno ni naljutio ni živcirao, ali u zadnje vrijeme mi se skupilo toliko toga da imam osjećaj da ću popucati po šavovima, u pon počinjem raditi, (psihoza oko novog posla + ostavljanje bube), pri kraju smo sa lovom, mm-a su zvali da ide na brod - polazak do kraja mjeseca (drago mi je jer nema love, ali i nakon 10 godina svaki put boli jednako kao i kad je prvi put išao), sveki mi nije doma - kod brata je mama joj je jako loše (skleroza + sve moguće bolesti kojih se mozete sjetiti) - žao mi je bake, žao mi je sveki, a meni je još plus opterećenje jer se moram snaći bez nje sa ovi čoporom muških i još moram se organizirati za čuvanje bube... Malo sam neuračunljiva ovih dana pa oprostite na dužini posta morala sam to izbaciti iz sebe

user posted image user posted image user posted image user posted image DRŽ SE!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!