|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pala je na glavu:(((
8.8.2011 15:01:46   
danery
ma tvrda je bejb glava koliko je i teška user posted image user posted image
malo povratila,ali zato što si je čep od bočice hipp soka uvalila u usta i nije mi dala izvadit user posted image user posted image zato je haharila sve do prije 5 min  user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pala je na glavu:(((
8.8.2011 15:06:54   
berny
danery, na kraju sve dobro prođe. user posted image
tyna, za akrobatu user posted image a kavu ćeš i dalje piti. samo malo opreznije.user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pala je na glavu:(((
8.8.2011 15:19:27   
.dada.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pala je na glavu:(((
8.8.2011 15:29:16   
anaxx
danery, pa tebi je stalno veselo user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pala je na glavu:(((
11.8.2011 10:45:35   
anaxx
e jučer je i kod mene bilo veselo...user posted image ,
T se spotaknuo na ništa, hodao normalno iz kuhinje u boravak i spotaknuo se na ravnom, na parketima, pao i glavom direktno u rub zida... ajme kakva čvoruga mu je u sekundi nastala... veličine oraha, posred čela s udubljenjem po sredini od zida...user posted image user posted image  slabo mi je bilo kad sam vidjela... namazali margarinom, stavili hladan oblog... splasnulo je , ali ne sasvim... sad ima samo pola oraha user posted image ...
on je plakao, ali kad smo ga digli i smirili, dali bocu nastavio se igrati kao da se ništa desilo nije...  bilo je strašno za vidjeti, ali izgleda da je sve ok...
pitam se da li im tako može puknuti kost glave, oštetiti se... ah ne znam što je bolje pretjerana briga ili...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pala je na glavu:(((
11.8.2011 19:59:55   
bubaMaja
čeona kost je najtvrđa kost u ljudskom tijelu.. lubanja općenito je vrlo čvrsta tako da kod pada od spoticanja nema panike.. problem može nastati ako se nabije na nešto oštro ili je pad s velike visine... no i tada je vjerojatnije da neće ništa biti nego da hoće.. ako nema nesvjestice povraćanja i malaksalosti (ili ne daj Bože puknutih drugih kostiju) nema mjesta panici )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pala je na glavu:(((
12.8.2011 9:08:47   
anaxx
ma sve je dobro prošlo,
stvar i je u tome što se nije samo spotaknuo i pao nego je i svom snagom udario u kut zida tako da mu je glavicu natrag zabacilo, bilo je ružno za vidjeti i još kad se sve događa pred tvojim očima i u djeliću sekunde (a tebi izgleda skroz usporeno) i ne možeš ništa napraviti... ali dobro je, danas je to "samo" plavo-ljubičasto čelo s tamno crvenom crtom na mjestu udara, dobro da nije oštriji kut jer bi bila posjekotina...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pala je na glavu:(((
12.8.2011 9:11:36   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pala je na glavu:(((
12.8.2011 9:13:46   
mariola
Ajoj mišić maliuser posted image
Meni je T prije mjesec dana tako čudno pao meni i mm pred nosom i udario o rub stolića u boravku iznad desne obrve, sutra dan kod sveki skakao u sobi na krevetu i na isto mjesto se udari na kut noćnog ormarića i sad kad digne obrve tu mu je mala rupica. On nije imao ni temp. ni povraćanje ali šta se to dogodilo da mu je nastala rupica kad digne obrveuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pala je na glavu:(((
12.8.2011 9:16:03   
danery
ajme padova ovih dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pala je na glavu:(((
12.8.2011 10:18:06   
mamica29
svega ima svakavih dogodovština, nezgoda i padovauser posted image . da vam ispričama jednu nezgodu prije godinu i pol. Došao moj polubratić iz Zg kod nas. Jan ga obožava isto ko i ujaka(mog brata). Ovi se skupa glupirali zezali igrali. Mali bio presretan što se zabavljaju. i zamisli sad ovo ovaj veliki ide radit kolutove mali se smije... napravi on još jedan i udari malog s nogama (e sad neznam jel bilo koljenom ili petom) jer nisam bila u sobi. user posted image  u glavu u onom naletu još od koluta. malom nije bilo ništa osim što je naravno imao kvrgu. e kak sam se ja tih par dana nastrahovala to je uzas jedan. bili smo i kod dr jer je poslije bio bubani. nije ni povraćao ni ništa ali ipak. e jesu ti muški ponekad slonoviuser posted image . rade svakave ludorije i igrarije a onda ispadne s...nje. A lijepo sam im govorila da ne divljaju i uvijek iz toga ispadne glupost ili se nekaj malom dogodi.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pala je na glavu:(((
13.8.2011 21:06:52   
Fever
i meni M prije 3 tj na glavu s kreveta, ako tad nisan mliko od šoka izgubila onda neću nikad! Mjenjala joj guzu i bila je na sredini kreveta i ja se digla po kapi za uši na prozoru DO kreveta i morala izbjeć otvoren prozor i do tada se ona doguzala i čula san samo JAKI TUUUP i nju na podu na stomaku ne mrda user posted image umrla san u momentu! odma kvrga na čelendri koja se rasjekla user posted image zacenila par puta, ali kad se smirila je opet zujala po svom i odma smo išli pedijatrici i rekla je da je sve pet, da ju pratimo i fala Bogu okej je, ali nisam ni u snu mislila da bi se meni tako nešto moglo dogodit, ali jest i mislin da si to nikad neću oprostit user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pala je na glavu:(((
13.8.2011 22:47:48   
lidac0605
Jučer je i moj L pikiral na glavu,točnije na nos i čelo,preko 3 stepenice jer su ovi stariji zaboravili zatvorit vrata na stubištu...rasjeko donju usnu,čvrga posred čela,ostalo sve 5!
Ahhh,ja bi mogla pisat memoare o padovima svoja 4 hahara,razbijenim arkadama,glavama i ostalom...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pala je na glavu:(((
13.8.2011 23:21:27   
ELENA35
meni je Jan pao prije par dana sa stolića..htio je spustiti nogice do poda ali je bio previsoko,i sagnuo je glavu prema podu,prevagnulo ga i u padu je napravio kolut naprijed..toliko je tresnuo da sam protrnula..još uvijek zahvaljujem Bogu što nije slomio vrat ili kičmu..uh...ma dragi Bog čuva dječicuuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!