|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:17:18   
ninolina
cjena je od 2500-4000 da sa jednog foruma ali ja švrljala i našla ih na stranici
koštaju 350$
user posted image
ove su mi predobre joj kakvih imauser posted image user posted image
user posted image
ma ima kakve si zamisliš... preslatko




_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:27:19   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ninolina


ove su mi predobre joj kakvih imauser posted image user posted image
user posted image
ma ima kakve si zamisliš... preslatko






ovo mi je fora...gdje da nabavim ??


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:28:52   
MILLA
moji rade u vrtu igraonicu za samuela...pa je ovo odlična tema. na kojo stranici ,osim emezete mogu pročačkat?

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:29:46   
ninolina
ja sam ih našla ovako
na google ukucaj PLAYHOUS KIDS ima ih vani kod nas neuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:30:26   
ninolina
moji rade u vrtu igraonicu za samuela...pa je ovo odlična tema. na kojo stranici ,osim emezete mogu pročačkat?

kupila bi plastičnu ili bi radili drvenu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:41:16   
MILLA
pa ne znam ko bi mi napravio drvenuuser posted image ....nekako tražimm po netu kakvu stranicu sa izborom toboana,ljuljački i sl... našla sam buba.mara stranicu ,interesantna je
user posted image  
ovo je sa bubamare...dođe 3 i nešto .....user posted image skupooooooo


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:52:05   
ninolina
pa zato kažem skupe su a i zimi ih moraš spremati u zatvoreni prostor... a drvo ne, mislim treba ga održavati ali nije zahtjevno.... plastika izbljedi ako nije kvaliteta...
mi smo za drvenu varijantu a i jeftinije od plastike


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:55:23   
maja
user posted image

ovo je naša kućica u dvorištu, radio ju je moj tata, ispod ovih šarenih dasaka je pjesak. Ne treba ti tu baš neki majstor, samo neki koji će znati zabiti daske user posted image  a tražim ti stranicu sa koje smo mi to skinuli ali nikako da nađem, ali budem danasuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:58:52   
mariola
ajme super kućice, ova millina mi je odlična. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 9:58:53   
ninolina
ma daske kupiš u većem centru i  oni ti ih lijepo u mjeru naprave i cijeli posao je zabiti čavle...
meni je dobro kaj mm napravi sam skicu i mjere... ako kojoj treba nek se javiuser posted image user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 60
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 10:20:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MILLA)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 10:29:10   
ejmama
Evo cvrčak

http://www.buba-mara.eu/igracke


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 10:31:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 13:27:50   
BUMBIKA
Ninolina vidjela sam u albumu sliku,super mi je,ali mi je dosta veliko..
Idem i po ovim drugim stranicama prošvrljati, ni ova Majina nije lošauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: vrtni namještaj za klince
17.3.2010 13:31:45   
maja
ma ovo moje je trbao biti samo pješčanik i malo po malo dobila sam kučicu pa mogu piti kavu unutra dok se djete igra user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: vrtni namještaj za klince
31.3.2010 11:48:38   
ejmama
Vidjela sam u Plodinama, tobogan i ljuljačke i pješčanike itd. Čine mi se kvalitetni i cijenje su im super , tobogan je oko 250kn, ljuljačke s nosačem isto tako negdje pa ako koga zanima pogledajte.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: vrtni namještaj za klince
31.3.2010 13:19:13   
BUMBIKA
Baš bi mogla otići pogledati šta imaju....

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: vrtni namještaj za klince
31.3.2010 17:02:54   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: dominik

svaki ducan tipa baumax-a koji prodaje daske ih reze na mjeru, a za povezivanje postoje raznovrsne "skare# i slicne stvari...malo boje i koji detalj sa tkaninom i napravis ju sama puno jeftinije a i klinci mogu sudjelovat...


Ne sviđa mi se tako na grubo obrađeno,a i nemam mjesta u dvorištu za drvenu kućicu,tako da smo mi baš tražili plastični s toboganom,da može i unutra i van,da se lako rastavi i održava.
Za onako fino obrađeno drvo,sve izlakirano tip-top cijena je bila mrak,a ja nemam vremena ni živaca ni alata raditi s drvetom.
Ali ako netko ima već tobogan za unutra i  veliko dvorište  za posebno kućicu-superuser posted image !


inace bavimo se ispitivanjem tih "igraonica" i ako prolazi testiranje znaci da nema grubih rubova, serafa koji vire i sl stvari, tobogan takodjer kupis plasticni onaj...ne mora biti grubo niti veliko...napravi se po mjeri da stane u svako dvoriste...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: vrtni namještaj za klince
6.4.2010 10:54:00   
sig
Iako iza kuće imamo veliki vrt u kojem se naša ljepotica igra... još uvijek nemamo dječju kućicu niti igraonicu user posted image trenutno mi je malo preskupo dati 2000 kn... stoga što radimo još jedno kupatilo i moram opremiti do jeseni još jednu dječju sobu. Ali imamo plastični stol za nju mali i 4 plastične stolice (komplet) i suncobračić... Tako da joj to rastegnem... nadam se da ćemo za drugo ljeto biti u situaciji da imamo i kućicu.. budući da imamo za nas malo veće... natkriveno u vrtu... i odispod imamo stol i stolice u kojem ljeti uživamo u hladovini... dok se mala hladi u bazenčiću... do nekih 17 sati pa skočimo na more... ali... iskreno htijela bih joj priuštiti neku kućicu ili tako nešto, da uživa u proljetnim danima!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: vrtni namještaj za klince
17.4.2010 13:17:24   
maja
plastična kućica u INTERSPARU 599kn
dimenzije: 114,5 x 86 x 116 cm

dvorac za skakanje 269,99kn
tobogan 149,99kn ( 140cm)


PONUDA VRIJEDI od 14.04. do 04.05.


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: vrtni namještaj za klince
17.4.2010 13:19:53   
BUMBIKA
Vidjela sam u prospektu,nisam još u živo,ali svejedno mi je sad to malo puno novaca.meni je u emezeti super,ali je 850 knuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: vrtni namještaj za klince
17.4.2010 13:24:11   
maja
ma i ja vidjela u prospektu, ni nemamo interspar ovdje, ali fora izgleda ( ne mogu staviti sliku)

samo možda malo mala, ali ako kome treba za unutra

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: vrtni namještaj za klince
17.4.2010 13:36:07   
Anoniman
sve je to lijepo... al ovo kod Maje mi se najviše sviđa - ako vam može tata, djed, ili već netko napraviti od drveta, obojite po želji i uživancija!

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: vrtni namještaj za klince
17.4.2010 13:38:50   
Anoniman
moje cure su imale kod bake u Njemačkoj veliko na napuhavanje - kao dvorac i i bazen, pa su probušile dok si reko keks user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisani korisnik]
17.4.2010 15:08:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!