|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 8:01:17   
danery
o bože dragi....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 8:58:03   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image nek im Bog da snage da prežive to a mali Ivan je sigurno sa anđelima.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 9:24:27   
curice
prestrašno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 10:35:53   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...strašno...iskrena sućut roditeljima...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 10:37:50   
mirna
Jako mi je zao..user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 10:39:17   
Točkica28
kakva tragedija... zasto se to dogada ... ajme ljuta sam... uzas jedan...
jadni roditelji, želim im svu srecu svijeta... nadam se da imaju vec kojeg bebaca da kolko tolko lakse prebrode to...
molim za njih


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 10:39:46   
anaxx
ovo je prestrašno, ne znam kako to netko preživi.... Bože pomozi roditeljima, Ivan je već na nebu....


zašto se tako nešto dešava, zašto to netko od gore dopušta????????????
neka moja beba izdrži još malo i dođe mami, tati i bratu živa i zdrava, molim Te!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 10:50:29   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 11:18:35   
Anoniman
ajme, tako mi je žao! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mali anđeo će moliti za svoje roditelje....

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 11:38:02   
elle1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 11:40:30   
maja
user posted image
Strašno mi je žao!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 11:57:14   
ejmama
user posted image user posted image user posted image kako žalosno, roditeljima želim puno snage da izdrže ove teške trenutke.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 12:05:38   
Bebys
user posted image     user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 12:27:20   
tikica_69
Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 12:30:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam riječi....

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
12.3.2010 12:33:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 12:37:50   
anaxx
IZVORNA PORUKA: cvrčak



Strašna tragedija..ne znam da li sam više užasnuta ili ljuta na nekoga tko sve to kroji.. Zašto?user posted image user posted image user posted image


mogu samo ovo ponoviti...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 12:38:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam riječi....


Strašna tragedija..ne znam da li sam više užasnuta ili ljuta na nekoga tko sve to kroji.. Zašto?user posted image user posted image user posted image

groznouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 13:40:14   
Zvonki
Sućut roditeljima...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 13:48:10   
Krky
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 14:42:08   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čuvali ga anđeli

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 14:56:36   
zozo1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image strašno

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 22:19:23   
novamama
pretužnouser posted image user posted image user posted image

nadam se da će naći snage za daljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 22:21:05   
BUMBIKA
Srašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Molitva za malog Ivana
12.3.2010 22:29:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!