|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne vidim profil korisnika
10.3.2010 9:49:24   
curice
ni ja jutros ne vidim ničijiuser posted image

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ne vidim profil korisnika
10.3.2010 14:26:45   
Bebys
ja isto nevidim profile..neke da neke ne...
grozno...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ne vidim profil korisnika
10.3.2010 14:48:17   
novamama
jao, vidjela sam evo prvi profil upravo i to baš od naše nineeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Domaće ili neko drugo ime?
moiii

Da li bi rađe djetetu dali domaće ime ili neku pomodnu izvedeneciu koja vrlo često ništa niti ne znači

Domaće ime (karakteristično za naše podnevlje) (50%)

Biblijsko ime (19%)

Moderno, ''in'' ime (31%)


Broj svih glasova: 135

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!