|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: slonovi u staklariji
29.11.2011 23:04:15   
modesty blaise
ahahahaha....zakon!!!!!
bravo za plavojku....ko zna zna...a ti se Danery vataj pisanja štiva...lijepo bi mogla zarađivat u ova krizna vremenauser posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: slonovi u staklariji
29.11.2011 23:18:18   
drugasrecica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bejb je zakon

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: slonovi u staklariji
30.11.2011 17:22:23   
ama

IZVORNA PORUKA: drugasrecica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bejb je zakon

Mogu da zamislim kako je to izgledalo hahahahahah

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: slonovi u staklariji
30.11.2011 19:14:10   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: drugasrecica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bejb je zakon



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: slonovi u staklariji
30.11.2011 20:47:56   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: drugasrecica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bejb je zakon




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: slonovi u staklariji
27.12.2011 19:25:42   
danery
i tako....meri meri evribadi user posted image user posted image
i ove godine sam baš pomislila da će božić proći malo bolje.....kupili bor sa tu mač grančica za razliku od pošlogodišnjih odabira mm-a (a bili su takvi da je i kakav stari kišobran očupanog platna imao više žica i krpica nego ti borovi grančica user posted image user posted image user posted image o iglicama se može reći da su bili dodatna oprema user posted image user posted image )
i iako smo hodočastili na hitnu i pedijatriju,a bejbov tur zasvijetlio kao rudolfov nos,nije to bio vrhunac....
mm doduše nije strmopizdio bor sa komode,al je zato odvalio krilo prozora kad je zračio haus user posted image user posted image user posted image
btw,jesam ga pofalila da je gos''n muž STOLAR po struci user posted image user posted image user posted image
dakle....bejb kmeknula u gluho doba noći,servisirali ju,i sjela ja s njom na ljulj mašinu da ju umirim i velim bejbu jr-u nek otvori windowse jer je pomalo vruće gore....a on onak drempvan hapio ručku iz ''36. (stvarno je plindrao babske kuće i pendžere po selima nebi''l nam stančić što više ličio na štalicu user posted image user posted image ),zašekretio i povukao ko sivonja....izluftalo se brzinski,počeo puhati vjetrić,pa velim ja da zatvori....
a on,kako je bubnuo onak pospan krilom,tako iskočio gornji dio prozora sa klina i ostao visiti ko čardak ni na nebu ni na zemlji....
ja ono user posted image user posted image user posted image user posted image ,a majstor instant probuđen razjapio usta i šokiran prizorom prozora user posted image user posted image ,uhvatio se vražje ručke i šarafa li ga šarafa,nabija,gura prozor....skoro je van izletio user posted image user posted image user posted image
reko'' TOOOOOOOOOOOOO ROZA user posted image user posted image user posted image ,samo ti mo''š takvo što izvest....
prošlo 5 min,a on se sav preznojio u montaži,ja i bejb se smrzle ko pingvini na direktnom udaru vjetra....sreća pa je ipak nekako ostao zatvoren pendžer,pa se danas obilazi u širokom luku....
a ja nagodinu planiram da montira bejbu pregradni zid user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 27.12.2011 19:26:22 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: slonovi u staklariji
27.12.2011 20:53:02   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: slonovi u staklariji
27.12.2011 21:43:15   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod vas je veselo stalno!! mogu zamisliti taj prizoruser posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: slonovi u staklariji
27.1.2012 20:36:02   
danery
vozimo se jučer mm i ja,i on počeo "pjevati" (tulio i zavijao kao tuljan na samrti user posted image user posted image )....
slušam ja koliko sam mogla,i na kraju sva user posted image user posted image user posted image zamolim da šuti,jer em miješa riječi,em je muzikalan ko motika bez držala user posted image user posted image
on sav uvrijeđen i povrijeđen frknuo nosom i pouči me mudro user posted image user posted image BAH,MA TI POJMA NEMAŠ,ŽENO....JA SAM TI ČISTI,KVALITETNI REMINGTON MEĐU MUŠKIM GLASOVIMA user posted image REKAO MENI KUMZNAŠ DA JE ON PROFESOR GLAZBE user posted image ,zaključi ponosno mudri sovac,a ja u smijeh i kopitanje po autu....
baš remington,pitam ja,a on se ISPRAVLJA:JOJ,ZABUNIO SAM SE.....KAKO SE TO ONO KAŽE.... BADMINTON!!!!
ja gotova,udavi se od smijeha,a on:MA ŠTA SE SAD KLEBARIŠ???EEEEE SI LUDA....
nastavljam ja iz kad je on tako lijepo počeo,pa dopunio:MA TI MISLIŠ NA BALATON...
eeeeeeeeeeeeeeee,totoooooooooo.....user posted image user posted image user posted image user posted image sav rascvjetan zaklima moj pjevač i opet nastavi kvakati i kokodakati sam sebi.....

bah....samo da bejb ne bude muzikalna na njega,pitaj boga koji će ona glas pjevati....alter ego ili mesni sopran,po tatinoj definiciji user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: slonovi u staklariji
27.1.2012 21:16:04   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: slonovi u staklariji
27.1.2012 23:44:06   
maryann01
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: slonovi u staklariji
28.1.2012 20:37:12   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 9:38:50   
danery
aajme dugo nisam bila tu,al sam se jučer polomila od smijeha,al se i danas kesim na isto...user posted image user posted image

dakle....pročitah sinoć ovaj vic:

baba i deda (80 godina) odlučiše se posexati.....deda se natankao raznih čajeva,popio par viagri,al niš se ne diže....baba već nervozna veli MA DAAAAAJ VIŠE.....PRIVEŽI UZ NJEGA 2 GRANČICE I NAVALI user posted image

deda tako napravi,zaskoči babu i odradi posao....
nakon toga pričaju babini jajnici o preživljenom:DAKLE SVAŠTA SMO U OVIH 80 GODINA I VIDJELI I DOŽIVJELI....I VELIKE I MALE,I DUGE,KRATKE,TANKE,DEBELE I SVAKAKVE.....AL JOŠ OVAKVOG DA NA NOSILIMA UĐE NISMO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eeeeeeee,sad....ispričam ja mm-u viic,opalimo se kliberit u ponoć ko ludi,i onda on nastavi sa filozofijom:

ČEK MALO.....PA JEL ŽENI JAJNICI KAD EVOLUIRA (misli valjda na ovulacijuuser posted image ,pomislim ja) NE OTPADNU? user posted image

ja u smijeh,kažem misliš ovulaciju,kad ovuliraju? NEEEEE,kaže mudrac,MA ONO,KAD ŽENA PRIJEĐE 50 BANKI....
ahaaaaa,menopauza....EEEE,TOTOOOOO user posted image user posted image user posted image

i jutros ja sveki ispričam taj vic i sinkov joj komentar,a ona još mudrije zaključi:

PFFFFFFFFF,KOJA NEZNALICA.....PA U MENOPAUZI SE JAJNICI OSUŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 9:54:44   
mariola
ahahahahaha
glup i glupljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 13:41:28   
ribica1
user posted image user posted image user posted image user posted image
ajme majko!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 15:39:55   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 16:24:54   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: mariola

ahahahahaha
glup i glupljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 20:17:37   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: mariola

ahahahahaha
glup i glupljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 23:08:04   
stars777
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: slonovi u staklariji
19.5.2012 23:23:05   
maryann01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: slonovi u staklariji
8.6.2012 18:10:24   
nemirna mama
PFFFFFFFFF,KOJA NEZNALICA.....PA U MENOPAUZI SE JAJNICI OSUŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ajme lude žene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo je kao moja kad je moj tata imao infarkt i kaže ona meni to ti se srce osuši i otpadne i to je to, tak oje bilo i njenoj svekrvi poslje infarkta, poživila je još 30 godina sa pola srca jer joj se pola osušilo i otpalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: slonovi u staklariji
8.6.2012 21:18:10   
Indy
danery, baš si mi super, ovdje se baš dobro nasmijemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: slonovi u staklariji
15.6.2012 21:42:09   
danery
ehej,sjećate li se vi one moje svestrane baksterice?one sa uggsicama i inim inovacijama?

eeeeeeee,jes user posted image .....sad je bakutaner ponosni vlasnik ganc novog izuma,samo treba patentirat i zaštitit....user posted image

dakleeee.....bili prošli vikend kod nje,bejb čuvala pradjeda user posted image ,a baka se rastrčala praviti palačinke.....prvo je rastjerala četu kokoša nebil'' friška jaja dohvatila,smutila smjese za poštenu četu i izvadila tavu veliku ko tanjurača....

i tu kreće borba sa paljenjem vatrice.....pošto je did sabotirao obje holc pećice (LJETO JE IPAK,JELTE)user posted image ,baka se dala u modernizam i počela paluckat plin.....te upaljačem-upali ga,pusti plin i onda baca fajerCojg sa metar-2 na šparet ko pero bombaš kašikaru na švabe ''43.user posted image user posted image

kad desant na drvar nije dao rezultata,počela baka bacati šibice sa istom namjerom,al opet nikakve vajde user posted image

kažem ja pa daj ja ću ti upalit plin,podavit ćeš nas dok ti upališ,a ak upališ s toliko ispuštenog gasa,ne gine nam plinska komora user posted image user posted image user posted image

al njet! ni čut bakster da se ja balava umiješam u godinama sticanu praksu u kičenu user posted image ....sa''će ona upalit svojim tajnim oružjem....user posted image

gledam ja user posted image što će sad iskopat pobogu,kakav kremen??možda 2 štapa,pa trljat ko krapinski čovječuljci (nije tooliko starta,al opet,njena generacija je svašta znala user posted image )....

kad baba sva ponosna došlepa 2 metra dugačak kabel,a na kraju mu neki šoker sa fest jakom iskrom elektriciteta....

ja zinula,a baka sva bitna-EEEE,S OVIM ĆE SE ODMAH UPALIT user posted image user posted image

i bome upali se plin ko dlanom o dlan,a ja pobliže tutnem nos u tu paklenu napravu....i skužim da je bakster nemilosrdno očerupal neki stari figaro iz ''78.,ptvorila ona fino do grijača,uštekala u stuju i pod onih 22o volti gari po šporetu user posted image user posted image

ja u nevjerici već vidim černobilsku katastrofu i gljivurdu iz brodske posavine,pa kažem aaaajme bako,pa ubit ćeš se s tim....

bah,puhne izumiteljica uvrijeđeno user posted image ....makaršta....neće grom u koprive....

hebate,sreća pa nije svirao onaj didov tranzistor,možda bi izazvao dodatno zagrijavanje,pa bi svi skup sa tanjuračom i palačinkama odletjeli uz taktove BLAZE OF GLORY user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 15.6.2012 21:44:46 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: slonovi u staklariji
15.6.2012 21:58:26   
seraphyme
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  brodska posavina? to ti je kod nas uobičajenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: slonovi u staklariji
16.6.2012 10:52:38   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!