|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 9:56:04   
maja
Svim trudilicama jedan veliki user posted image  , da vam Bog da još više snage za to što proživljavate i da jednoga lijepoga dana ugledate ogroman plusić na testu i sigurno ćete biti najbolje majke!!!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:02:07   
Tsmee
Vibrice za naše trudilice ~~~~~~~~~~~~~~
Da što prije ugledate user posted image pa user posted image pa user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo nek je što više dobrih vibri, neka i više tema user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:13:44   
pako
Svima vam od srca želim sreću i da što prije ostanete user posted image  i držite svoje malene user posted image user posted image  u naručju!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SRETNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:31:43   
ket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~evo vibrica i od mene drži te se cure i želim vam svima od srca  veliki +user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:34:22   
Kika83
Javljam se prva od puno trudilica na ringeraji. Moja borba traje od dana kad sam se udala, skoro pa 3godine i u to vrijeme nismo postigli trudnoću.
Danas plaćem zbog Tikice i jedne mi drage cure koju sam upoznala na Rodi, krenula je u postupak(4 po redu), ima ureaplasmu i neznam šta če biti dalje. Jako je tužna, ja skupa s njom. Ako sad nebude ništa idući postupak joj je tek u 7mjuser posted image user posted image user posted image
Molim Boga svaki dan da nas malo pogleda, da prestanu ove muke, boli... Ja znam da ja više nemogu se borit protiv svojih problema koji mi nedaju mira. Mladost mi prolazi u suzama i boli svaki dan.
Hvala na podršci user posted image user posted image

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:40:14   
Ninaa
Kika draga molim se za tebe i tikicu i zabu i ostale cure, neznam kaj da drugo kažem iskreno se nadam da će vaše molitve biti uslišane i da će mali smotuljci biti u vašem naručju.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:41:38   
ket
Draga kika nemoj plakati....nemogu ni zamisliti kako ti je,to mogu samo oni koji znaju kroz kakve muke prolaziš....ja ti mogu samo reći da mi je iskreno žao i stvaro bi voljela da uspiješ u svojoj borbi...tj. ti i tvoj muž....nadam se da će tako i biti...Bog je milostiv....i na kraju ćeš tržati svoj smotuljak u naručju-TAKO TREBA BITIuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:44:02   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bude sto vise beba user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:45:15   
Bebys
user posted image  user posted image     user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 11:45:50   
Bebys
svima zelim USPIJEH....user posted image neka vam andjeli pomognu i dragi bog...
SRETNO ZENE DRAGE..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 12:15:46   
Ellenora
Zelim vam sto prije i sto vise user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 15:00:38   
Monica
Kika i dalje budi hrabra ,doći će i tebi bebica
želim ti to od srca user posted image

< Poruku je uredio Monica -- 3.3.2010 15:01:09 >


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 15:53:13   
mishka
Ej Martinauser posted image user posted image user posted image za temu.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisani korisnik]
3.3.2010 17:16:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mishka)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 17:48:48   
anuska08

IZVORNA PORUKA: Kika83

Javljam se prva od puno trudilica na ringeraji. Moja borba traje od dana kad sam se udala, skoro pa 3godine i u to vrijeme nismo postigli trudnoću.
Danas plaćem zbog Tikice i jedne mi drage cure koju sam upoznala na Rodi, krenula je u postupak(4 po redu), ima ureaplasmu i neznam šta če biti dalje. Jako je tužna, ja skupa s njom. Ako sad nebude ništa idući postupak joj je tek u 7mjuser posted image user posted image user posted image
Molim Boga svaki dan da nas malo pogleda, da prestanu ove muke, boli... Ja znam da ja više nemogu se borit protiv svojih problema koji mi nedaju mira. Mladost mi prolazi u suzama i boli svaki dan.
Hvala na podršci user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 19:19:16   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nažalost,mi svi skupa se samo možemo nadati,moliti,tugovati i radovati s vama,
Ne mogu dijeliti vašu bol u smislu da znam kako je to ne moći imati dijete,nekada šutim jer mi sve što napišem izgleda isprazno i bojim se reći nešto pogrešno,ali uvijek škicnem i držim fige za sve cure koje pokušavaju zatrudnjeti.



Tako i ja mislim.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 19:23:06   
e_l_p_i
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nažalost,mi svi skupa se samo možemo nadati,moliti,tugovati i radovati s vama,
Ne mogu dijeliti vašu bol u smislu da znam kako je to ne moći imati dijete,nekada šutim jer mi sve što napišem izgleda isprazno i bojim se reći nešto pogrešno,ali uvijek škicnem i držim fige za sve cure koje pokušavaju zatrudnjeti.


Nemam što nadodati na ovo osim da potpisujem od riječi do riječi.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 21:25:42   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nažalost,mi svi skupa se samo možemo nadati,moliti,tugovati i radovati s vama,
Ne mogu dijeliti vašu bol u smislu da znam kako je to ne moći imati dijete,nekada šutim jer mi sve što napišem izgleda isprazno i bojim se reći nešto pogrešno,ali uvijek škicnem i držim fige za sve cure koje pokušavaju zatrudnjeti.



Tako i ja mislim.

I ja mislim tako ,i svaki dan vas se sjetim......evo od kad je ovo sa tikicom samo razmisljam o tome a ne znam sto bi joj rekla.....user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Podrška za trudilice
3.3.2010 21:29:10   
BUMBIKA
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nažalost,mi svi skupa se samo možemo nadati,moliti,tugovati i radovati s vama,
Ne mogu dijeliti vašu bol u smislu da znam kako je to ne moći imati dijete,nekada šutim jer mi sve što napišem izgleda isprazno i bojim se reći nešto pogrešno,ali uvijek škicnem i držim fige za sve cure koje pokušavaju zatrudnjeti.




Tako i ja mislim.


I ja mislim tako ,i svaki dan vas se sjetim......evo od kad je ovo sa tikicom samo razmisljam o tome a ne znam sto bi joj rekla.....user posted image


_____________________________


I ja ovo sve potpisujem


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Podrška za trudilice
4.3.2010 20:50:23   
Marta j
Ja cu vam samo pokloniti svima bubamaru za srecu.
Jer da ja bilo sto kazem znam da vama nije od pomoci il koristi.
Ako kojoj zatreba znajte da sam tu ako vam mogu pomoci da cu to uciniti drage volje.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Podrška za trudilice
5.3.2010 12:25:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nažalost,mi svi skupa se samo možemo nadati,moliti,tugovati i radovati s vama,
Ne mogu dijeliti vašu bol u smislu da znam kako je to ne moći imati dijete,nekada šutim jer mi sve što napišem izgleda isprazno i bojim se reći nešto pogrešno,ali uvijek škicnem i držim fige za sve cure koje pokušavaju zatrudnjeti.




Tako i ja mislim.


I ja mislim tako ,i svaki dan vas se sjetim......evo od kad je ovo sa tikicom samo razmisljam o tome a ne znam sto bi joj rekla.....user posted image


_____________________________


I ja ovo sve potpisujem



i ja potpisujem... puno puta sam pročitala sve postove na vašim temama i jednostavno nisam znala što napisati, jer sam mislila - što god rekla, još će vas više boljeti, bolje da šutim.

Drage moje trudilice, prirodne i MPO,

želim da znate da ste mi u srcu i da mislim na vas i kad ne pišem i od srca vam želim da ostvarite željenu trudnoću i dobijete svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Podrška za trudilice
5.3.2010 12:29:17   
mami 36
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Podrška za trudilice
18.3.2010 14:46:55   
vlatkam
Pozdrav svim trudilicama! user posted image  Bila sam sva neraspoložena i zabrinuta ove zime. Sad sam već bolje. U tome pomaže i  čitanje vaših postova. 
Znate najbolje o čemu pišem... taj osjećaj: 100-tine pitanja u glavi... a tek ona grozna user posted image  , kad te sretnu znani i neznani i znatiželjno user posted image  pitaju: "Ima li što novo???" (pogled usmjeren u trbuh) user posted image  
Trudilice želim vam svima user posted image iliuser posted image  user posted image

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Podrška za trudilice
18.3.2010 14:58:13   
Bebys
vlatkam dobro dosla...moja imenjakinja...
zelim tebi i svim trudilica....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu vlatkam)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Podrška za trudilice
18.3.2010 14:59:20   
Bebys
tocno tako sto god se napise...NIJE DOVOLJNO RECENO...ali zelim vam svima od svega srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!