|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jeftini i dobri proizvodi
8.11.2011 22:56:29   
maryann01
najčešće kupujem u konzumu ili lidlu i to uvijek njihove robne marke tipa k plus ili w5 sve mi je super a stvarno se može uštedjeti po stvari za bebu idem u kozmo ili dm i to su skoro uvijek babylove proizvodi jer im je kvaliteta dobra npr.kašica 250 gr 8.50 kn ili sokići od 500ml oko 7 kn. nemogu se sad svega sjetiti ali stvarno ne mora biti skupo da bi bilo kvalitetno

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jeftini i dobri proizvodi
8.11.2011 23:03:04   
mamacita
Ja kada mogu skoro uvijek biram marku trgovackog centra gdje kupujem. Ako sam u Konzumu, onda su to K vocni jogurt, K pilece hrenovke one velike, K sir (gauda ili ementaler), K paradajz sos u tetrapaku, K krastavci, K tuna u komadima, K cokolada za kuhanje. Sve ima odlican okus. I ja jos odem kod njih i prokopam po stalazi gdje stavljaju voce i povrce kojemu vrlo brzo istjece rok. Ja kupim takve mandarinke u pola cijene, jabuke, banane (od onih malo starijih napravim americke muffinse, i klinci ih potamane), zatim od povrca se isto tako moze naci nesto sto se mora iskoristiti isti dan, i to je u mom slucaju idealna prilika za ustedjeti makar malo novca.

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jeftini i dobri proizvodi
9.11.2011 7:40:43   
Zvonki
U Lidlu kupujemo pahuljice za cure, jeftinije su nego po ostalim dućanima, i to dosta.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jeftini i dobri proizvodi
9.11.2011 8:23:59   
mariola
U lidlu su super i pudinzi, kunu i nešto čašica.
Meni su knedle the best, 20kn kg.
Jeftin a dobar proizvod - maskara evelin.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jeftini i dobri proizvodi
16.12.2011 12:42:18   
Leptir5
kupila za 5kn 3 lopatice za podizanje tijesta kad se keksići rade u dućanu kik (nešto kao kineski dućan) ludilo su,tolika ušteda vremena da sam oduševljena
električna sjeckalica u lidla za 60kn, sjeckam kapulu,jabuke (za štrudel,zamislite nema više ribanja pola sata 1,5-2kg jabuka!),mrkvu,sjeckam bademe,orahe....


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jeftini i dobri proizvodi
12.11.2013 23:55:33   
Tena2011
w5 sedstva za čišćenje-odličnauser posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!