|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:20:52   
MILLA
vjerujem da je svako od nas probao kakav jeftin proizvod i skužio da je dobar kao i onaj skuplji...evo ja vam predstavljam proizvode koje koristim i provjereno su odlični a cijena -prava sitnica.

- prašak LEL iz lidla...4kg-27kn... za bijelu i robu lagano obojenu... a ima i za šarenu.
-iz lidla krpe za pod -2 kom. 8kn
-konzum riža-odlična- 5-6kn...često na akciji 4.90
-konzum mlječni namaz classic...2,90...jako dobar
-konzumov mlječni desert od lješnjaka i mlijeka ...ravan monteu...4kom. 6kn
-konzumova kupka rose&yogurt 300 ml-5,50 kn...odlična
-konzum jaja 10 kom. 9 kn





_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:22:38   
ninolina
ja često kupujem u lidlu njihove one w5 proizvode i oduševljena sam njihovim maramicama za sve površine, operem prozore njima i obrišem papirnatim ručnikom, ma super

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:25:02   
MILLA
da...w5 prozvodi za domačinstvo su mi odlični. uzela sa deterđent za suđe 1,5l-6kn...
-iz lidla vlažne maramice za bebe   80kom.-6kn

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:25:37   
adryosijek
ja uvijek gledam uzet jeftiniji proizvod jer onaj izvikan nije puno bolji samo zato jer je proslavljen i ovi jeftini su super i jos imas ustedu napr vegetu neuzimam vec biljetu.... itd iregenerator za kosu i sampon onaj njihov njemacki u dm uzmem 8 ili 9 kn a ovi izvikani duplo skuplji cemu bacat novce kad dobro prodes i sa jeftinijim stvarimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:26:51   
adryosijek
da taj w5 i ja kupujem za sude i za keramiku odlicni su cak bolji neg on sto se reklamiraju na tvuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:27:21   
leilany
a meni su persu baleini proizvodi iz dm-a...(nisu svi,al nadje se),npr.labelo njihov,onda nevenova krema-odlicna za solarij,ja ju koristim i za lice....
ima jos al se nemrem sad sjetituser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:29:03   
pikachu
Meni je većina dm-ovog asortimana user posted image :

-babylove pelene
-toaletni 3-slojni papir
-sredstva za perilicu posuđa
-tablete protiv kamenca za perilicu robe
-sredstva za čišćenje staklokeramičke ploče
-spužvice
-valjak za skidanje 'mucica'
-'štipalice' za zatvaranje vrećica
-vrećice za pranje robe u perilici
-maramice za skupljanje boje sa robe u perilici
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ovo su već proizvodi za koje čovjek niti ne zna da mu trebaju, ali eto nađe ih u dm pa kupi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


k-plus čokolada za kuhanje

mueller ima odličnih proizvoda, ali to bi bilo ponavljanje jer već ima ta tema...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:29:07   
Bebys
naravno da skupo vise nije kvalitetno...pogotovo danas..
ja isto gledam jeftino i dobro...naravno..user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:29:51   
FIONA
u kozmu onaj prašak kaj reklamiraju era ili kako več...ne sjećam se točnog naziva jel sam presipala u kutiju za prašak koju imma...odličan je...veš super miriši, opere se super...zemlja proizvodnje Srbija...zakon!...bila isprve skeptična obzirom da sam probala par jeftinijih praškova i bili loši al ovaj me ugodno iznenadio!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:30:00   
pako
IZVORNA PORUKA: adryosijek

ja uvijek gledam uzet jeftiniji proizvod jer onaj izvikan nije puno bolji samo zato jer je proslavljen i ovi jeftini su super i jos imas ustedu  cemu bacat novce kad dobro prodes i sa jeftinijim stvarimauser posted image user posted image user posted image user posted image



potpisujem jer stvarno se puno jeftinijih stvari  ispostavilo se da su puno bolje od skupljih!!!!!


a iskreno mislim da je danas došlo takvo vrijeme da večina nas je i prisiljena kupovati jeftinije stvari radi uštede tako da se ima dovoljno za sve potrebe.

< Poruku je uredio pako -- 1.3.2010 11:33:33 >


_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:31:15   
karoca
Mi kupujemo u Konzumu i gledamo uvijek naći proizvode K-plus, zadovoljni smo s njima tako i u Tommyima NTL proizvodi, što se hrane tiče a bome i djeci ne kupujem skupu robicu niti marku jer je brzo preraste!

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:32:20   
xxl
Muller-tablete za suđe
        -pelene
       -voda za peglanje
DM-sokovi baby love za bebe
    -vlažne maramice za veće dijete
    -fresh and clean tek sapun
Konzum-tuna kplus
           -toastkplus
Interšpar-peciva i kruh
Lidl_sokovi za odrasle,grickalice

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:36:52   
MILLA
konzum pelene bebe 11-18kg...36kom 49kn...prezadovoljna. user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 11:39:43   
leilany
-valjak za skidanje 'mucica'


eee na to sam skroz zaboravila...zakon su!!! ja bi podivljala bez njih..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 13:26:43   
L.P.
Mi isto gledamo da kupimo jeftinije i uvjerili smo se da ima puno super proizvoda.Npr.K-plus proizvodi većina je ok,Aro iz Metroa,DM-ove marke,S budget iz Interspara,proizvodi iz Lidla i Mullera....Svaka trgovina ima nešto što je povoljno,pa birajmo šta nam odgovara.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 14:36:29   
maja
IZVORNA PORUKA: MILLA

-konzumov mlječni desert od lješnjaka i mlijeka ...ravan monteu...4kom. 6kn



trenutačno se mogu sjetiti samo toga, probali smo apsolutno sve, i monte i dukatino i iz konzuma i Grandi iz Getroa, svi imaju identični okus. Mi kupujemo u getrou i tamo su sada 2,99 4 komadauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 16:00:31   
Nika 24052006
Meni je isto iz Lidla w5 program odličan,posebno onaj odmašćivać,koji ništa ne zaostaje za cilit bangom,a podosta je jeftiniji.Super mi je i njihova krema za lice cien soft,košta desetak kn ona velika kutija,a odlična je.U Mulleru isto dosta stvari kupim,vlažne maramice,wc papir,puder.U Intersparu su mi isto neki s baget proizvodi super,odlični su mi makaroni,1 kg nekih 7,8 kn.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 18:27:45   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: leilany

-valjak za skidanje 'mucica'


eee na to sam skroz zaboravila...zakon su!!! ja bi podivljala bez njih..user posted image user posted image user posted image


joj kakav valjak???
mene mucice izludise, kada ih vidim na omiljenom dzemperu pa svu me zlovolja prodje a skidam ih onako rucno ali ne mozes ti to poskidati
pa de mi stavite taj valjak da ja to vidim na sta to lici i je li to djelotvorno??
ja sam nesto u neckermannu bas vidjela za te mucice i hocu da narucim ali cekam da mi se skupi jos stvari da ne narucujem samo jednu stvar user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 18:29:31   
CallamityJane
eh da MILLA tema ti je odlicna user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 20:03:15   
boba125
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: leilany

-valjak za skidanje 'mucica'


eee na to sam skroz zaboravila...zakon su!!! ja bi podivljala bez njih..user posted image user posted image user posted image


joj kakav valjak???
mene mucice izludise, kada ih vidim na omiljenom dzemperu pa svu me zlovolja prodje a skidam ih onako rucno ali ne mozes ti to poskidati
pa de mi stavite taj valjak da ja to vidim na sta to lici i je li to djelotvorno??
ja sam nesto u neckermannu bas vidjela za te mucice i hocu da narucim ali cekam da mi se skupi jos stvari da ne narucujem samo jednu stvar user posted image

mi tu u Lidlu kupili aparatic za skidanje mucica na baterije,super je...bio...svekrva mi ga odnjela user posted image

_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 20:06:40   
CallamityJane
boba tvoja svekrva je jako zlocesta, jedino ako ga nema namjeru donijeti meni user posted image

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 20:09:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

Muller-tablete za suđe
       -pelene
      -voda za peglanje
DM-sokovi baby love za bebe
   -vlažne maramice za veće dijete
   -fresh and clean tek sapun
Konzum-tuna kplus
          -toastkplus
Interšpar-peciva i kruh
Lidl_sokovi za odrasle,grickalice

mi bi zajedno mogle u shopping...

muller cajevi bebivita, vlazne maramice njihove - najjeftinije u pakiranju 4 paketa, pelene, prasak za ves
lidl - neki njihov sirni vocni desert 6 komada 9 kn, sirni namaz njihov prefin gusci je od naseg...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jeftini i dobri proizvodi
1.3.2010 21:38:54   
L.P.

IZVORNA PORUKA: maja





trenutačno se mogu sjetiti samo toga, probali smo apsolutno sve, i monte i dukatino i iz konzuma i Grandi iz Getroa, svi imaju identični okus. Mi kupujemo u getrou i tamo su sada 2,99 4 komadauser posted image


Joj a naš Getro je izgorio a baš sam voljela tamo kupovati!!user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jeftini i dobri proizvodi
3.11.2011 17:16:35   
gradojev
IZVORNA PORUKA: FIONA

u kozmu onaj prašak kaj reklamiraju era ili kako več...ne sjećam se točnog naziva jel sam presipala u kutiju za prašak koju imma...odličan je...veš super miriši, opere se super...zemlja proizvodnje Srbija...zakon!...bila isprve skeptična obzirom da sam probala par jeftinijih praškova i bili loši al ovaj me ugodno iznenadio!

bdw.od ovog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jeftini i dobri proizvodi
3.11.2011 18:28:27   
mamacita

IZVORNA PORUKA: gradojev

IZVORNA PORUKA: FIONA

u kozmu onaj prašak kaj reklamiraju era ili kako več...ne sjećam se točnog naziva jel sam presipala u kutiju za prašak koju imma...odličan je...veš super miriši, opere se super...zemlja proizvodnje Srbija...zakon!...bila isprve skeptična obzirom da sam probala par jeftinijih praškova i bili loši al ovaj me ugodno iznenadio!

bdw.od ovog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA



Ja sam se isto tako naucila na slicnim problemima, jednom kada pronadjes ves za rublje i omeksivac koji ne nadrazuje kozu djeci i odraslima, onda ga se drzim, bez obzira na cijenu.

(Odgovor članu gradojev)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!