|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
11.11.2010 15:28:01   
zara77
Eto i nama se približilo.... još samo 2,5 mjeseca i vraćam se na posao. I ovo je prilika kad jaako žalim što su nam bake i djedovi daleko. Koliko god sam bila sretna kad smo doselili u Osijek, sad mi je teško kad pomislim da ću morati ostaviti dijete totalnom strancu na čuvanje user posted image .
Pa, drage moje Osječanke, ako koja ima neku dobru tetu čuvalicu za preporučiti, javite mi.... I da, kolike su ovdje cijene? Prije par mjeseci sam pričala s jednom ženom pa je tražila 1800 kn ( samo za čuvanje, ne bi kuhala ni išta drugo)

< Poruku je uredio zara77 -- 11.11.2010 15:32:10 >

(Odgovor članu babysitter)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
11.11.2010 18:20:45   
bubamara787
Mi smo za tetu cuvalicu dobili preporuku iz lokalnog vrtica i moram reci da smo jako zadovoljni ... Tako da se mozes i tamo raspitati posto oni tamo uvijek imaju nekoga tko je vec cuvao nekoga i ....

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu zara77)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
11.11.2010 18:48:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bubamara787)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
11.11.2010 19:34:48   
zara77
Hvala, cure... 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.12.2010 20:03:23   
maja1011
ja sam med.sestra cuvala bi dijete uz posao...sprijecena sam samo onaj dan kad sam citav dan na posči a to je u principu svaki 4.dan.zato bi povremeno cuvala.i prije sam to radila a kad ja nisam mogla baka je uskakala,naravno ko ima tu mogucnost...javite se na mail maja1011@net.hr user posted image user posted image

(Odgovor članu zara77)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
14.1.2011 16:35:30   
maja1011
dobar dan..ja sam medicinska sestra,podstanar u zagrebu.uz posao cuvam dijecu,povremeno,jer radim u turnus smjenama pa sam sprijecena za svakodnevno cuvanje.kada sam slobodna odgovara mi i cuvanje u vecernim satima..cijena po dogovoru.iskustva imam,mogu dostavit preporuke.imam 26 god.pomozite vi meni da nadjem dodatni posao,a ja vam obecajem dsa cete bit zadovoljni samnom.user posted image

(Odgovor članu babysitter)
Neposredna veza do poruke: 31
   teta čuvalica se javlja ;9
10.3.2011 13:08:56   
sanjchi
pozdrav evo javljam se na vaš oglas, studentica sam u Osijeku , komunikativna, vesela, pouzdana i odgovorna osoba za čuvanje vaših mališana, živim u samom centru grada, nepušačica, imam iskustva jer čuvam i svoja 2 anđela( nećaci od 11. i 5. god ) i jednostavno obožavam djecu pa mi se javite s povjerenjem na br. 091 5280 266 , pozdrav ;)user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!