|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čajevi za poboljšanje plodnosti
26.2.2010 14:19:08   
tikica_69
Evo cure tema gdje mozete podijeliti svoja iskustva o cajevima i travarstvu.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
26.2.2010 19:05:01   
Leptir5
kako se pije marulja,koliko dnevno i dal se prestane samo tokom menstruacije?

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
26.2.2010 19:20:01   
tikica_69
Ja sam Macinu travu pila koliko se sjecam samo u prvoj polovici ciklusa i to tri puta dnevno jednu salicu bez secera. Secer navodno unistava neke ljekovite sastojke.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
26.2.2010 21:08:01   
MILLA
znam za onaj čaj "valerijana" tako nešto...puno mojih prijateljica je to pio i ubrzo zatrudnilo....ja ga nisam pila

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
2.3.2010 10:02:52   
pravnica
ja sam pila vrkutu 2 mjeseca i evo ostala trudna od prve! a sad me zanima dal se smije nastaviti piti vrkuta i u trudnoći ili ne ?! ako tko zna molim da mi odgovori, hvala!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
2.3.2010 19:36:44   
Leptir5
Marulja je gorka,pregorka,nema šanse da je pijem,zgadi mi se život,pari mi živo mučenje,sa žlicom meda ajde nekako al opet mi se diže želudac. Mislim da ću probat sa vrkutom.
Hej pravnica jel gorka vrkuta? Ako je odustajem od čajeva.
Ja je na tvome mjestu ne bi pila u trudnoći,čemu?


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu pravnica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
3.3.2010 10:19:25   
pravnica
leptir5 vrkuta nije gorka i zapravo je jako fina ako voliš čajeve. treba je piti toplu, tad je bolja, gutljaj po gutljaj. čitala sam negdje da vrkuta spriječava rane pobačaje pa sam mislila ju piti radi toga, ali s druge strane piše da se pije nakon 3. mjeseca trudnoće pa mi ništa nije jasno!!! i piše da se treba piti zadnji mjesec trudnoće radi lakšeg poroda....ako ju je tko pio u prvom tromjesječju trudnoće neka mi se javi.
a leptir5 ja sam čula da je za plodnost najbolje miješati vrkutu i marulju, ja nisam jer nemam problema sa samom plodnošću već sa kasnijim procesima....

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
1.4.2010 11:53:29   
crvenkapica
ja sam cula sve najbolje za tu vrkutu ,  ali ja je pila 2mj. i skratila mi  cilus ionako kratak( 25-26)  na 23  user posted image tako da je prestala piti....
.e sad   posto cu vjerovatno opet pauzirati   od stumulacija tipa klom. i femar.    htjela bi opet piti neke cajeve za plodnost  a ne znam  koji.......mozda samo marulju?   zdravac??

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu pravnica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
4.5.2010 17:22:31   
crvenkapica
sad pijem  marulju do O  i zdravac  citav mj.    

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
17.6.2010 11:38:23   
bebacica
Kapi od konopljike navadno odlične pijem mjesec dana, treba najmanje tri, zasad mi je libido ogroman, a dalje ćemo vidjet, ovaj mjesec ću pratit ovulaciju s obzirom da je do sada nisam ni imala ...

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
17.6.2010 13:32:19   
Leptir5
bebacica sretno! user posted image ja sam pila Agnus Castus i nije mi pomoglo,želim da tebi uspije! Imala sam i ja ogroman libido,i ovulacije ali eto nije uspjelo,a najbolje je bilo dok sam je pila šta nisam imala nikakav PMS nego su još djelovale na mene da sam bila neopisivo sretna 30 dana u mj. user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu bebacica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
19.10.2010 8:43:46   
neron
pocela sam piti u ovom ciklusu macinu travu, i vec treci dan pijenja caja pocela sam osjecati bolove u predjelu materice i pogotovo se pojaca kad sam aktivnija (tj. kad skacem,trcim ili za vrijeme i posle odnosa), neznam da li da nastavim ga piti, posto sam prestala vec par dana.
da li iko ko je poceo piti ovaj caj osjetio tako nesto, i da li da ga nastavim piti.

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
19.10.2010 11:01:47   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: pravnica

ja sam pila vrkutu 2 mjeseca i evo ostala trudna od prve! a sad me zanima dal se smije nastaviti piti vrkuta i u trudnoći ili ne ?! ako tko zna molim da mi odgovori, hvala!
[/quotenju nesmijes piti u trudnoci.prva 3 mjeseca nikako.poslje 3.mj se smije jer jaca grlic maternice i cuva od abortusa

(Odgovor članu pravnica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
19.10.2010 11:08:33   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: neron

pocela sam piti u ovom ciklusu macinu travu, i vec treci dan pijenja caja pocela sam osjecati bolove u predjelu materice i pogotovo se pojaca kad sam aktivnija (tj. kad skacem,trcim ili za vrijeme i posle odnosa), neznam da li da nastavim ga piti, posto sam prestala vec par dana.
da li iko ko je poceo piti ovaj caj osjetio tako nesto, i da li da ga nastavim piti.


macina trava ljeci sve zenske bolesti ali ju je dobro kombinirati sa stolisnikom.macinu pijes umjesto vode a stolistnik 3x1 salica dnevno ili barem 2 salice. nijedan caj se nesmije piti za vrijeme menstruacije jer poticu rad maternice i cisti zenu. macina trava se u biti zove maticnjak list ili gospina trava ili plast(nisam sigurna sada).a ljudi je nazivaju macinom travom jer ju macke (i neke druge zivotinje) jedu prije parenja.
jako su dobri ovi cajevi kod svih zenskih tegoba i ko planira user posted image ,ali nesmije ih se piti u user posted image .kupka od macine trave je jako ljekovita!
trosila sam ih osobno  i jako sam zadovoljna-mada nisam bila redovita u koristenju.
draga neron ja mislim da se potaknuo rad tvoje maternice.vidi sta ce biti.ja koliko se sjecam i meni je znalo biti tako u pocetku.razmisli pa javi sta ima

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Čajevi za poboljšanje plodnosti
19.10.2010 12:28:59   
neron
ja sam je pocela piti ovog mjeseca od zavrsetka menstruacije pa sam planirala do ovulacije, medjutim prestala sam 5 dana pred ovulaciju, jer me je poceo boliti stomak tj.tacno materica, a i izaziva mi muku preko cijelog dana al sam procitala da je to nuspojava.
mislim ipak da prestanem do sledeceg mjeseca pa kad zavrsi sledecauser posted image da probam opet piti do ovulacije.inace sam je pocela piti zbog pojacavanja sekreta za vrijeme O al nisam bas primjetila da mi se povecao sekret.
al iako je nepijem vec 5 dana jos uvjek osjecam tezinu u materici i nadutost.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!