|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ipak nisam : (
18.10.2010 18:08:22   
tiny
eto,dosla user posted image prije 5 dana,e hebi ga,nemam iskreno vise ni volje ni osjecaja,nit mi je zao nit ista osjecam,samo sam psihicki iscrpljena i to sam danas rekla svojoj doktorici,nemojte krivo shvatit,zelim ja bebu jako,ali ne mogu vise,sve je ok dok ne dođe ovulacija,e onda krene ludilo slijedecih 15 dana i na kraju naravno veeeliko razocaranje.eto trudnice svuda oko mene a ja tocno osjecam prazninu,ko da sam prazna ljuska,a ne volim taj osjecaj.bas sam baksuz.

_____________________________

mjenjam potpis....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 18:18:19   
breskvica22
nisi mila baksuz! znam kako ti je.tako je bilo i meni.nije jos vrijeme jednostavno.ja sam cekala godinu dana. znam kakav je to osjecaj ,samo glavu gore!
kada najmanje budes ocekivala,kad prakticki odustanes onda ce se zaljepiti ko ludo.evo vidi mene! kao cekat cemo nalaze pa cemo vidjeti sta cemo.a ono se uhvatilo.
nemoj mi molim te biti tuzna! doci ce i tebi kad najmanje se nadas!
pusa mila moja

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 18:22:11   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 18:41:55   
katy mama
tiny bas mi je zao user posted image
i znam da ti rijeci puno na znace,ali tvoja malena ce dobit bracu ili seku prije ili kasnije,samo polako,ti si se bas opeteretila s tim,a sad iza tebe je bas bio tezak period,i vjeruj mi da su u pravu kad kazu-doce kad namanje budes ocekivala,tebi se to ne cini tako,ali vidjet ces da jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 18:59:10   
bembo
IZVORNA PORUKA: tiny

eto,dosla user posted image prije 5 dana,e hebi ga,nemam iskreno vise ni volje ni osjecaja,nit mi je zao nit ista osjecam,samo sam psihicki iscrpljena i to sam danas rekla svojoj doktorici,nemojte krivo shvatit,zelim ja bebu jako,ali ne mogu vise,sve je ok dok ne dođe ovulacija,e onda krene ludilo slijedecih 15 dana i na kraju naravno veeeliko razocaranje.eto trudnice svuda oko mene a ja tocno osjecam prazninu,ko da sam prazna ljuska,a ne volim taj osjecaj.bas sam baksuz.
 U potpunosti te razumijem. Valjda će doći i naše vrijeme. Ja trebam dobiti za vikend i onda ići vaditi hormone, više ni ne razmišljam da neće doći...a i kad dođe nemam više suza, osjećam se ko kreten, kao da sam otupila, ne mogu više biti razočarana, nemam snage, a daaaaleko od toga da to ne želim više nego išta. Pusa draga! Nadam se da ćemo ipak zajedno odbrojavati i to uskoro!

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 19:15:23   
lilia
Cure želim da što prije budete user posted image .

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 19:21:07   
ninich
draga,....znam kako ti je i razumijem te,i znam da ti sad svaka rijec ide na zivce ,ali moramo biti jake, doci ce i nase vrijeme!!!! drzi se i VJERUJ!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

želim još jednom biti mama

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 19:36:49   
livona
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu ninich)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 19:38:33   
zara13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 19:43:55   
anuska08
user posted image user posted image user posted image
user posted image  za sljedeći put

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 20:37:19   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anuska08

user posted image user posted image user posted image
user posted image  za sljedeći put

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 20:42:08   
cuba
Ajoj tiny, baš mi je žao šta prolaziš kroz sve to svaki mjesec...iskreno se nadam da će već idući biti uspješan i da ćeš biti u klubu user posted image ...držim figeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 20:44:03   
natalijax
tinyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 21:06:03   
lema
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drži se imaj nade za budučnost

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ipak nisam : (
18.10.2010 22:02:34   
nancy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ipak nisam : (
19.10.2010 15:50:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo polako. Moj kum bi ti sad rekao da se djeca ne planiraju, ona sama dolaze.
Biti ćeš user posted image , samo se nemoj toliko brinuti.

(Odgovor članu nancy)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ipak nisam : (
20.10.2010 8:37:14   
reba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!