|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:53:09   
evanda
IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: evanda




IZVORNA PORUKA: novamama

meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image



HAhahahaha
kako te suptilno ne voliuser posted image user posted image user posted image

novamama, sorry, nije tvoj citat
Nešta sam zbrljala, sorry još jednomuser posted image

krivi citat, nisam ja ovo pisalauser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:53:36   
novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: Lady3

Iskreno cure meni je čudno da muškarac sjedi i piša..user posted image no tko voli nek izvoli,user posted image ja čak mužu govorim da pokaže P.kako se to radi jer mali je većinom s nama ženama u kući i oprostite mi cure ne želim da sjedi i piša.Ak je muško nek bude muško.user posted image

I meni, moram priznati
Kako bi ženama bilo da ih tjeraju pišati stojećki?!



mislim da sam završil s komentarima na ovu temu...
fala cure... i laka vam noć...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa da je higijenskije, mislim da bi se toga same sjetile, ne bi nas trebalo tjerati...ali NIJE, zato i ne pišamo stoječkiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:53:41   
Lady3
user posted image user posted image ehehe,mislim da sam cinikova ljubimica postala ha?user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:53:49   
mirna
callanhoe sto ce tek biti kada dobijes zeta, to je tek priprema...user posted image user posted image user posted image

ti samo bježi cinik... user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:54:14   
natalijax
vrtirepka mali je strašanuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:55:34   
novamama
iš iš cinik, nemoj mi se petljati u dasku za wc, tu sam doktoruser posted image user posted image user posted image user posted image

nemaš šanseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:57:21   
tikica_69
rasprava se vidim otegla, no nikakvog konstruktivnog savjeta nema za ove koji pisaju stojecki ali ne gadjaju dobro user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:58:23   
novamama

IZVORNA PORUKA: tikica_69

rasprava se vidim otegla, no nikakvog konstruktivnog savjeta nema za ove koji pisaju stojecki ali ne gadjaju dobro user posted image



reci da ćeš uzvratiti istom mjerom

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:59:01   
mirna
IZVORNA PORUKA: tikica_69

rasprava se vidim otegla, no nikakvog konstruktivnog savjeta nema za ove koji pisaju stojecki ali ne gadjaju dobro user posted image


možda trebaju naočala...user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:59:37   
natalijax
a jbg tiki,postroji ih lijepo objasni,nema druge,Pokaži kanđe

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:59:47   
CallamityJane
ja sam rekla mm da mi nabavi pikado ali mali tako da stavim bratu mu da cilja kada pisa i rekao je nabaviti do raspusta mu user posted image
eh da a mali kada pisa to se tako cuje kao da se popeo na solju i pisa odozgor, mi se svaki put izvrnemo od smijeha kada ga cujemo a ne mozes ne cuti user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:00:54   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama





a ti cinik, u kojem si TI filmuuser posted image user posted image user posted image user posted image ?

ma je, ok, muško si, ajde....user posted image user posted image user posted image user posted image , neće tebe nitko zaj****ati sa sjedenjem dok piškišuser posted image user posted image user posted image

naći će se jedna od cura da pobriše pločice ispod školjke, ili nisi primijetio kako se to zaprlja, ahjojhj, jadničak....user posted image user posted image user posted image


pogleč...
za menom ne mora niko čistiti...
ak za vašima mora... tak ste ih naučile...
i tu je vaš problem...
najbolje da ih naučite na pelene... tak bu sve super čisto...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:01:31   
natalijax

IZVORNA PORUKA: callanhoe

ja sam rekla mm da mi nabavi pikado ali mali tako da stavim bratu mu da cilja kada pisa i rekao je nabaviti do raspusta mu user posted image
eh da a mali kada pisa to se tako cuje kao da se popeo na solju i pisa odozgor, mi se svaki put izvrnemo od smijeha kada ga cujemo a ne mozes ne cuti user posted image user posted image

baš ste zločestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:03:56   
dominik
ima fora da se stiropora malo baci pa da klinci gadjaju

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:04:23   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kako da ih naucim da dizu dasku....izluditi cu vise. Maloprije sam sjela u pisacu.....fuj user posted image
Svaki dan ih molim da dizu dasku i ne znam kako da ih vise sanitarno odgojim...ukljucujuci i MM....
Sad sam na vodokotlic zalijepila na A4 papir i markerom napisala - "Digni dasku, hvala!" i sam cekam da mi dodje netko od gostiju i uvrijedi se user posted image


ja sam radila u jednom špediterskoj kući sa samim kamionđijama...klinka od dvadeset godina koja je morala biti u šoseku i da ne duljim...wc je bio u uredu u čošKu i to nije bio wc...to je bila strava, zapišan i pun čikova koje su bacali u školjku da im u uredu kao nesmrdi......jedan dan sam poludila, otišla u dućan i nakupovala tonu sredstava za čišćenje...izribala da si mogao jest iz njega...isprintala na komad papira i zaljepila iznad wc-a u visini očiju da kad pišaju gledaju drito u natpis...AKO JA NE SEREM VAŠE PEPELJARE MOLIM DA I VI NE BACATE ČIKOVE U OVAJ WC!!!

prvo su se uvredili kao tko sam ja, balavica koja je došla i sad im soli pamet...obzirom da sam bila brža na jeziku nego sada samo sam rekla da ako več ševe kurve po parkiralištima ne moram ja zbog njihove nehigijene imati problema i pokupiti tko zna kakvu boleštinu...ionako su non stop na putu i dođu u prolazu meni se posrat pod nos... a ja sam tamo cijele dane...

prošlo ih je brzo, skompala sam se sa svima a poanta priče je ta da je wc od tada bio blistav i mirisan...user posted image ...napiši ženo i zakelji natpis!!!user posted image user posted image

ups sad skužila da si to napravila...pametno...i fučkaš goste to se i njih dotikava...user posted image


< Poruku je uredio FIONA -- 22.2.2010 23:05:37 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:04:49   
zg_cinik
user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:05:47   
Lady3
user posted image user posted image user posted image e ja sam samo čekala tebe Fionita..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:06:52   
ninolina
ma ja mislim d je sve stvar navike teško je sada tjerati nekaj kaj rade već godinama tako... tikice puno strpljenja i živaca... vići za svako pišanje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:07:13   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

user posted image


evo još jednog...imam kletvu za takve...dao Bog da ti se narodile još tri kćeri i da ti imale PMS kad zapišaš školjku...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:11:05   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

user posted image


evo još jednog...imam kletvu za takve...dao Bog da ti se narodile još tri kćeri i da ti imale PMS kad zapišaš školjku...user posted image



nemrem bulivit da nisi skukala kaj je pisac htel reči...user posted image user posted image user posted image
il mogu...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:14:32   
novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama





a ti cinik, u kojem si TI filmuuser posted image user posted image user posted image user posted image ?

ma je, ok, muško si, ajde....user posted image user posted image user posted image user posted image , neće tebe nitko zaj****ati sa sjedenjem dok piškišuser posted image user posted image user posted image

naći će se jedna od cura da pobriše pločice ispod školjke, ili nisi primijetio kako se to zaprlja, ahjojhj, jadničak....user posted image user posted image user posted image


pogleč...
za menom ne mora niko čistiti...
ak za vašima mora... tak ste ih naučile...
i tu je vaš problem...
najbolje da ih naučite na pelene... tak bu sve super čisto...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i TO ti je argumentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

daj cinik, pa zar je to sve? mislila sam da si dosjetljivijiuser posted image user posted image user posted image


ček da ponovim, ti SVAKI put nakon pišanja pobrišeš dasku, rub školjke, ispod školjke i sa strane školjke? ma ne vjerujem ti niti sekunde, prije bih se okladila da ti je svjetlo u kupatilu na 40V pa da niti ne vidiš kakva se šporkica tu sve može nakupiti - pogotovo na pločicama sa strane školjke...kada biste vidjeli dokle sve vaša pišina doštrkne...slabo bi ti bilo...ajde provjeri pa se vrati...

ali molim te, neka bude i malo bolji argument od pelenauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:16:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

user posted image


evo još jednog...imam kletvu za takve...dao Bog da ti se narodile još tri kćeri i da ti imale PMS kad zapišaš školjku...user posted image



nemrem bulivit da nisi skukala kaj je pisac htel reči...user posted image user posted image user posted image
il mogu...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a gle, vjeruj...očito nisam...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:16:37   
novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA

...isprintala na komad papira i zaljepila iznad wc-a u visini očiju da kad pišaju gledaju drito u natpis...AKO JA NE SEREM VAŠE PEPELJARE MOLIM DA I VI NE BACATE ČIKOVE U OVAJ WC!!!

prvo su se uvredili kao tko sam ja, balavica koja je došla i sad im soli pamet...obzirom da sam bila brža na jeziku nego sada samo sam rekla da ako več ševe kurve po parkiralištima ne moram ja zbog njihove nehigijene imati problema i pokupiti tko zna kakvu boleštinu...ionako su non stop na putu i dođu u prolazu meni se posrat pod nos... a ja sam tamo cijele dane...



svaka čast draga, pa vidiš da se može, nisu svi zg_cinikuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:24:09   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama





a ti cinik, u kojem si TI filmuuser posted image user posted image user posted image user posted image ?

ma je, ok, muško si, ajde....user posted image user posted image user posted image user posted image , neće tebe nitko zaj****ati sa sjedenjem dok piškišuser posted image user posted image user posted image

naći će se jedna od cura da pobriše pločice ispod školjke, ili nisi primijetio kako se to zaprlja, ahjojhj, jadničak....user posted image user posted image user posted image


pogleč...
za menom ne mora niko čistiti...
ak za vašima mora... tak ste ih naučile...
i tu je vaš problem...
najbolje da ih naučite na pelene... tak bu sve super čisto...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i TO ti je argumentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

daj cinik, pa zar je to sve? mislila sam da si dosjetljivijiuser posted image user posted image user posted image


ček da ponovim, ti SVAKI put nakon pišanja pobrišeš dasku, rub školjke, ispod školjke i sa strane školjke? ma ne vjerujem ti niti sekunde, prije bih se okladila da ti je svjetlo u kupatilu na 40V pa da niti ne vidiš kakva se šporkica tu sve može nakupiti - pogotovo na pločicama sa strane školjke...kada biste vidjeli dokle sve vaša pišina doštrkne...slabo bi ti bilo...ajde provjeri pa se vrati...

ali molim te, neka bude i malo bolji argument od pelenauser posted image user posted image user posted image user posted image


pogleč se u ogledalo...
i reči sama sebi:" ja sve to napravim poslije svakog pišanja..."
ja nisam daval dokaze ni argumente...
interesantno mi je kak muški pišaju pod pritiskom... i sve zašpricaju...valda i do kuhinje...
a ženske... ko potočić zeleni...dolinom žubori...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:25:19   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!