|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova kolica...
11.2.2010 10:27:38   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: lee

user posted image

ovakva mi kolica imamao i prezadovoljna sam.lako stanu u auto..ma super su....user posted image jedino je alexu pomalo usko u njima jer je debelast...user posted image user posted image  pa čemo morati kupiti duo...

Ovakva su i omja,al moji su se jako malo u njima vozili jer su bili debeljuce,a remenje prekratko-nisam ih mogla više zvezat...
Onda su prešli na kišobran kolica i u njima su se vozili skroz...i ta su mi zakon-samo kaj sam za svakog morala uzet druga-nisu tak trajna ko ova velika..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:07:31   
maja
Ja imam ovakva cam-ova, ta su oko 3000kn, ali mislim da ti nisu sad isplativa, jer moj Noa je mogao u košari biti do 4 mj., onda smo se prebacili u kišobran kolica koja se mogu spustiti. Inače sam ja jako zadovoljna sa njima! Najbolje bi ti bilo da kupiš neka dobra kišobran kolica koja idu u položaje!
user posted image  

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:12:45   
lee
moram mu kupiti i ja druga kolica jer ova su mu več pomalo mala.kad je debeljuco...user posted image  sad dolaze topliji dani pa ču mu kupiti druga kolica.baš gledam koja...nisam više pametna..koja ti milla imaš?

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:18:33   
Anoniman
cure, ak mislite imati još djece, kupite si neka kvalitetnija kišobran kolica sa položajima, to će vam trajati puno dulje nego ona za 100 kuna, raspadnu se za par mjeseci. Em vam ova bolja iamju i košaru i izgledaju baš onak - ljudski, ne? user posted image

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:24:04   
Domy

IZVORNA PORUKA: Mariachi

cure, ak mislite imati još djece, kupite si neka kvalitetnija kišobran kolica sa položajima, to će vam trajati puno dulje nego ona za 100 kuna, raspadnu se za par mjeseci. Em vam ova bolja iamju i košaru i izgledaju baš onak - ljudski, ne? user posted image


ja sam za domija kupila u turbo limaču kolica oko 200 kn su bila..i sad se vozi još jedna beba...ja za kolica nebi dala više od 300 kn nema šanse..tko voli nek izvoli..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:24:35   
lee
ja sam i mislila kupiti neka kvalitetna.a što se tiče još djece....e to neče više biti...osim ako ne dodjem kod ninoline na jedno predavanje....user posted image



_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:47:11   
gljiva
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: gljiva

user posted image

Moja su slična ovima samo Hauck a ovo su Cam


ova su 824 kn imaš ih u baby media shopu

jel imaju položaj za spavanje? ja se razmisljam da prodam ova grakova sto imamo ,a svakako joj moramo uzet kisobran kolica.....


Moja hauckova imaju, a za ova ne znam.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nova kolica...
11.2.2010 11:51:16   
Domy

IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: gljiva

user posted image

Moja su slična ovima samo Hauck a ovo su Cam


ova su 824 kn imaš ih u baby media shopu

jel imaju položaj za spavanje? ja se razmisljam da prodam ova grakova sto imamo ,a svakako joj moramo uzet kisobran kolica.....


Moja hauckova imaju, a za ova ne znam.


ovakva su i moja bila iz turbo limača platila oko 200 kn..samo što nije ta marka..da znam stavit sliku stavila bi je..još imaju i kišobran...ma ista takova...samo što ova moja imaju i stalak za stavit bocu sa sokom...

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nova kolica...
11.2.2010 13:06:29   
ninolina
ja sam i mislila kupiti neka kvalitetna.a što se tiče još djece....e to neče više biti...osim ako ne dodjem kod ninoline na jedno predavanje....user posted image

he he dođi ti teti nini s alexom bumo mi tebe nagovorili brzo na još jednu bebu.user posted image user posted image
I da slažem se s marijachi kupite kvalitetnija kolica jer ova jeftina su živi šrot


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nova kolica...
11.2.2010 13:07:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: Mariachi

cure, ak mislite imati još djece, kupite si neka kvalitetnija kišobran kolica sa položajima, to će vam trajati puno dulje nego ona za 100 kuna, raspadnu se za par mjeseci. Em vam ova bolja iamju i košaru i izgledaju baš onak - ljudski, ne? user posted image


ja sam za domija kupila u turbo limaču kolica oko 200 kn su bila..i sad se vozi još jedna beba...ja za kolica nebi dala više od 300 kn nema šanse..tko voli nek izvoli..


e ja sam imala takva pa ih je još Paulina razvalila...

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nova kolica...
11.2.2010 13:07:56   
BUMBIKA
I ja mislim da za malo novaca nemožeš kupiti neka kvalitetna kolica...
A i slažem se s curama da kupiš neka malo bolja kišobran kolica...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nova kolica...
11.2.2010 13:18:13   
Ninaa
Mi imamo Prg perego pliko 3 i vrijede svake kune. 3 u 1 su pa su došla oko 4200, ali imaš njihovih modela kišobran kolica i sigurno su jeftijija.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nova kolica...
11.2.2010 15:38:34   
pikachu
IZVORNA PORUKA: martina ks

Mi imamo Prg perego pliko 3 i vrijede svake kune. 3 u 1 su pa su došla oko 4200, ali imaš njihovih modela kišobran kolica i sigurno su jeftijija.


Naša su isto PP 3u1 samo smo ih malo skuplje platili i preporučam...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nova kolica...
12.2.2010 23:29:49   
pula25
mi imamo brevi OVO 3 u 1 i same pohvale da moram opet birati ta bi kupila a s obzirom da je beba već veća isto bi bilo pametno kupiti malo bolja kišobran kolica

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: nova kolica...
12.2.2010 23:49:01   
leilany
IZVORNA PORUKA: maja

Ja imam ovakva cam-ova, ta su oko 3000kn, ali mislim da ti nisu sad isplativa, jer moj Noa je mogao u košari biti do 4 mj., onda smo se prebacili u kišobran kolica koja se mogu spustiti. Inače sam ja jako zadovoljna sa njima! Najbolje bi ti bilo da kupiš neka dobra kišobran kolica koja idu u položaje!
user posted image  

he takva imam ja...malo skuplje su dosla....i skroz su orange boja user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nova kolica...
13.2.2010 0:04:35   
ninolina
naša su quinny buzz i supač su, nekima fali taj ležeči dio kod njih ali nama su ok. Ako i zaspi u njima ne spava duže od  dva sata i ok su. Kad je bila bebe bila je u košari, pa sjedalici i sad ovaj zadnji dio. Nas su koštala sa svom opremom oko 6000kn sad bi joj uzela quinny zapp ima li koja iskustva
user posted image
ovakva su naša samo kaj su kolica zeleno-crvena a sjedalica zelena, košara crvena...
user posted image
ovakva bi kupili pa ako ko ima iskustva


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: nova kolica...
13.2.2010 0:07:37   
leilany

user posted image
joooj...nemoj se ljutiti kak je to meni ruzno....uf te trokolice ne lolim...user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nova kolica...
13.2.2010 0:12:37   
ninolina
joooj...nemoj se ljutiti kak je to meni ruzno....uf te trokolice ne lolim...user posted image user posted image
ovo ima četri kotača to su kao novi model, ni meni se ne sviđa trokolicauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: nova kolica...
13.2.2010 0:18:03   
leilany
pa sam ti rekla da skicam vec od umora nisam vidla 4 ketac...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: nova kolica...
24.4.2012 10:15:10   
ananaja
Pa evo, ja sam za prvo djete kupila kolica Bambinoworld sa tri kotača bila su jeftina ali dobra i bili smo zadovoljni sa njima, sad sam u istoj trgovini kupila COLETTO kolica sa tri kotača 3v1 . To su kolica koja treba svaka mama, u obće su savršena, lijepa i funkcionalna. Narućili smo u Sloveniji kod Trgovine Miška i osobno preuzeli kod njih. Ako netko treba da traži može na ovoj link. www.babyotroskatrgovinamiska.eu

puno šetnje svima, bok!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!