|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
5.2.2010 9:32:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:37:28   
lidac0605
Al zamisli kaj ta dijeta radi tijelu...ugljikohidrati su glavni izvor energije za organizam!
Sjećam se još iz srednje škole,a išla sam u medicinsku-kad nam je reko doktor iz interne med. da ti dnevno samo mozgu treba ugljikohidrata u mjeri od recimo 10 dag čokolade da bi normalno funkcionirao...znai ovo u njiednom pogledu nije dobra dijeta user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:50:06   
plavka
a jel se uz tu dijetu može piti kava ili ness, naravno bez milka!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
5.2.2010 9:52:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:59:38   
Lady3
meni herbafest tablete nisu nimalo pomogleuser posted image niti mi smanjile osjećaj gladi tako da to valjda ovisi od organizma.U 1 trudnoći sam natukla 22 kile i jedino pravilna prehrana i vježbanje su mi dale rezlutate,za 2 -3 mjeseca izgubila sam oko 7kila i ne samo to već i smanjila obujam bokova i sala na trbuhu(8cm)sada mi je ostalo nekih 3-4 kile poslije 2 trudnoće i nikako da se opet pokrenem na vježbanje..user posted image Mislim da je stvar u pravilnoj prehrani u normalnim količinama i uz to redovito vježbanje.ja sam svaki 2-3 dan vježbala po 45 minuta i nikad mi se kile nisu opet vratile,a jedem ama baš sve a za slatkim sam luda.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:22:15   
curice
lidac0605 ajde mi ukratko napiši što jedeš ili što ne jedeš(što ti je manje to napiši)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:26:46   
ninolina
ja nisam za tu djetu jer kako kaže lidac ugljikohidrati ti trebaju da uopče možeš funkcionirati... Ja sam prije tri god skinula 17 kg u dva mj al samo redovnom prehranom... Počela sam doručkovati i kroz dan me tražilo manje hrane. Znalo se dogoditi da sam u 11 sati navečer slala muža da mi ode kupiti sendvić onaj veliki talijan... Al kile su se topile. Danas kad pogledam da mi je skinuti 20 kg ali nemam vremena sjesti i pojesti ujutro i sad kad bi mogla nisam gladna, tako da jedem tek ručak, oko 7 večeru i to koliko uspijem pojesti uz njih i to je to. A kile stojeuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:31:40   
lidac0605
3 glavna obroka,2 međuobroka-izbjegavati jednostavne šećere(bijelo brašno,šećer,bilo kakvi slatkiši,bijela riža,tjestenina od bijelog brašna i sl.)
Kod mene se jede-raženi kruh koji sama pečem,integralna tjestanina,integralna riža,zobene pahuljice,ječmena i heljdina kaša u raznim varijacijama,meso svih vrsta osim tipa suhih kobasica,špeka i sl.,sve vrsta povrća...to ti je uglavnom to...
Za međuobroke jogurt ili voćka...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:34:39   
BruMa
Bila sam ja na toj dijeti.Jako teško za izdržat,jer ugljikohidrati su ti najvažniji u tijelu....Bila sam 10 dana i skinula 2 kg.Odustala sam ,jer mi je stvarno bilo teško.Moraš strogo paziti na sve.Kavu sam pila sa vrhnjem za kavu,bar mislim.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:35:49   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: lidac0605

3 glavna obroka,2 međuobroka-izbjegavati jednostavne šećere(bijelo brašno,šećer,bilo kakvi slatkiši,bijela riža,tjestenina od bijelog brašna i sl.)
Kod mene se jede-raženi kruh koji sama pečem,integralna tjestanina,integralna riža,zobene pahuljice,ječmena i heljdina kaša u raznim varijacijama,meso svih vrsta osim tipa suhih kobasica,špeka i sl.,sve vrsta povrća...to ti je uglavnom to...
Za međuobroke jogurt ili voćka...

I glavna masnoća-maslinovo ulje...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:38:15   
curice
IZVORNA PORUKA: lidac0605


IZVORNA PORUKA: lidac0605

3 glavna obroka,2 međuobroka-izbjegavati jednostavne šećere(bijelo brašno,šećer,bilo kakvi slatkiši,bijela riža,tjestenina od bijelog brašna i sl.)
Kod mene se jede-raženi kruh koji sama pečem,integralna tjestanina,integralna riža,zobene pahuljice,ječmena i heljdina kaša u raznim varijacijama,meso svih vrsta osim tipa suhih kobasica,špeka i sl.,sve vrsta povrća...to ti je uglavnom to...
Za međuobroke jogurt ili voćka...

I glavna masnoća-maslinovo ulje...


hvala dragauser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:54:01   
Irena
Dijeta je inače super samo treba znati posložit obroke.. Prvih par dana jedeš meso i lagano ti se zgadi i onda otkriješ da je povrče na sve načine ipak bolje nego meso.. Na kraju jedeš povrče a za prilog meso a ne obratno.. Meni je največi problem bio doručak... A očiščene mrkve u frižideru sam uvijek morala imat.. To mi je bio uvijek mali snekić...Mora se obavezno piti dosta vitamina i više tekučine nego inače da se bubrezi mogu ispirat...

Najbolje mi je bilo navečer u krevetu. Muž po kikirikiju a ja po čvarcima ( obožavam one jako jako stisnute, kao čips )..

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 10:59:35   
novamama
bila sam na toj dijeti. evo mog iskustva:

smršavila sam 10-15 kila u mjesec dana - doslovce se sve topilo sa mene...

vrtilo mi se u glavi...

kakala sam svakih 5-6 dana, i to vrlo malo i jedva...

pala u nesvjest na jednom koncertu, jer je bila gužva (nisam pila)...

vratila sve nakon par mjeseci i još nadodala...

više nikad ne mogu biti na toj dijeti jer sam preživčana i preumorna...doslovce mozak ne radi najbolje...

balila sam na piroške sa sirom...satrala me ta dijeta skroz....

ne bih je ponovila.

sada jedem puno proteina, ali pazim i kakve ugljikohidrate unosim. to su uvijek integralne namirnice...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 12:42:51   
Bebys
kako god bilo JA OSTAJEM DEBELA...user posted image ovo nije za mene...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 12:43:25   
Bebys
nova mama tako je...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 12:54:34   
zozo1
Milla ja isto natukla 30 kg .... prvi puta dojila jako kratko (malac završio na operaciji s mjesec dana i tako sve postepeno prestalo) tako da sam se mogla uredno odreći nekih stvari i držati se un dijete ( skinula sve). Sad me zanima na koji način bi uz dojenje ( barem neka regulacija prehrane) mogla skinuti nešto kila. Naravno da ne šteti bebi i mlijeku. Zato želim čuti vaša mišljenja i iskustva.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 12:57:37   
Bebys
ona mjeseceva djeta ...imas ju ovdje na forumu nije losa...

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 13:12:06   
Bebys
    Mršavljenje i dojenje 

Dojenje je najbolji i ujedno prirodni način kojima žena gubi kilograme nakupljene za vrijeme trudnoće. Obično majke dojilje gube 0,5 do 1 kg tjelesne težine mjesečno nakon prvog mjeseca poslije poroda. Posebne dijete za mršavljenje ne smiju se primjenjivati u vrijeme dojenja bez liječničkog savjeta i nadzora. Mršaviti se ne smije prebrzo (ne više od 2 kg mjesečno) jer tada postoji opasnost da se tvari pohranjene u masnom tkivu (poliklorbifenil, pesticidi) oslobode i pojave u većoj količini u mlijeku. Ako nakon dva mjeseca poslije poroda majka dojilja nije ništa izgubila na težini, preporuča se povećati tjelesnu aktivnost i smanjiti unos škroba i slatkiša.


mr. sc. Matrija Čatipović, dr. med.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 14:39:30   
malizia
ja kada sam gladna ja sam ljuta i opasna, kod mene djete ne dolaze u obzir.
sit stomak i sve ovce na broju, tako nekako.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 15:39:39   
ilda
Mislim da dijete nisu rjesenje viska kilograma,bila sam lazno je reci na 100 nekakvih dijeta i dode do rezultata ali se kile ponovo vrate. Moj savjet je umjerenost u svemu,slatkise samo po potrebi,vecera do 18 sati nista poslije,dosta tecnosti i rezulati ce doci, dodouse ne tako brzo kao sa ovom dijetom,ali izgubljeno sigurno nece biti vraceno sve dok se budemo drzale ovih pravila. Ja sam na ovaj nacin(bez strajka gladu,zudnje za necim) za mjesec dana izgubila 4 kile.....probajte

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 21:54:59   
Manda
Svaka radikalna dijeta je opasna u nekom postotku. Dok je čovjek mlađi, može bolje podnijeti. Često se tim radikalnim dijetama podvrguju bolesnici pred operaciju gdje je uvjet manja kilaža zbog komplikacija. Ali tada se obavezno prate laboratorijski parametri. Pošto nismo svi takvi znanstvenici da imamo pristup labosu, prilikom svake radikalne dijete pratite miris tijela, zadah iz usta, boju, količinu i miris urina, također i stolice. Bezo ćete skužiti kad treba prestati.
Ja osobno živim po Zoni, kad nisam trudna user posted image To je vrsta prehrane u pravilnom omjeru.... ma najbolje da si pročitate knjigu ako nekoga zanima :)

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
16.4.2010 10:15:55   
plavka
evo curke i od mene riječ-dvije od subote sam na ovoj dijeti i jutros je vaga pokazala -3kg.
dijeta je po meni dosta teška možda zato što mi je ribica bolesna pa me to još više iscrpljuje ali evo nekako se držimi blizu svoje kilaže sam pa ćemo vidjeti za par dana ishod dijete!!!


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
16.4.2010 19:41:32   
iva1974
i ja sam na dijeti bez UH od sutra 6 tjedana ako uspijem izgurati uzeli ABC plus vitamine

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
17.4.2010 15:46:52   
novamama
bila sam na toj dijeti prije desetak godina - skinula 10 kila u mjesec dana - nikad ni prije ni poslije nisam bolje izgledala - IZVANA....
činjenica je da sam pala u nesvjest jednom, da mi se stalno vrtjelo u glavi, da sam kakila svakih 7 dana...

i više je nisam mogla ponoviti...ne mogu ni danas...zato mi odgovara prehrana po montignacu, gdje su UH dozvoljeni, ali oni niskog GI...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
19.1.2017 10:47:23   
moody
Tablete za mršavljenje - http://hr.nutrinaafricanmango.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!