|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dodje mi da zaplacem!
1.2.2010 17:37:39   
novamama

IZVORNA PORUKA: mamice

evo citat---------Od 1. srpnja sto kuna veću plaću primat će i zaposlenici u zagrebačkom Unionu pa će, primjerice, prodavačica sa 29 godina radnog staža imati mjesečnu plaću, ukupno s naknadom za prijevoz, od 2000 kuna. Prekovremeni rad joj nije plaćen, ali ima pravo na slobodne dane kojih se sakupilo 60, no ne daju joj da ih iskoristi, kao ni stari godišnji odmor.



stvarno jadno i depresivno...tamo kad ideš raditi, prvo ti se od jada upali štitnjača, pa dobiješ želučanih problema, pa ideš na bolovanje radi tko zna čega...jadni ljudi gdje sve moraju raditi...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dodje mi da zaplacem!
1.2.2010 17:40:20   
lee
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: evanda

Ako moraš, kreni.
Lakše je naći bolji posao kad se družiš sa ljudima, uvijek netko nešto novo čuje ili zna
user posted image user posted image Nek ti je sretno







neznam što bi ti napisala..probaj nači nešto drugo..možda za malo veču plaču..ali da imaš godišnji..



Potpisujem! Od srca ti želim da brzo nađeš nešto bolje!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dodje mi da zaplacem!
1.2.2010 23:08:43   
anuska08
Stvarno sramota!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!