|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
24.8.2010 22:54:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Počinjem učiti
24.8.2010 22:59:25   
Bubu
Držim fige!!!! I ja još imam diplomski za sredit a nisam ni počela!
Vibr vibr vibr vibr vibr... user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Počinjem učiti
25.8.2010 0:24:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Evo vraćam se na ovu temu ispit mi je 06.09 u 12,30 i to pismeni, počela sam učiti, ali od malene skoro ništa ne stignem. Diplomski nisam ni počela i stvarno mi je frka. Mislite na mene jel me samo vi i dragi Bog možete spasiti.


Ninaa, znaci u istom smo sosu, samo ja malo vecem user posted image user posted image user posted image
Drzim ti fige draga, resices ti to, ne sumnjam, na korak si od cilja ( a ja jos 8 korakauser posted image user posted image )!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Počinjem učiti
27.8.2010 12:40:24   
Ninaa
Hvala cure, fakat sam nervozna i luda već na pol. Katarina kašlje i ima proljev, dva zuba su izašla a dva još idu, od jaslica smo odustali do 01.10 jel se ne mogu boriti još i s tim. Naravno kad trebam zapeti onda se ona razboli ili krenu zubi. Ah samo da prođe ovaj mjesec i nadam se da ću nekako uspijeti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Počinjem učiti
27.8.2010 12:44:51   
mamicaa
Sretno draga držim ti i ja fige....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Počinjem učiti
27.8.2010 12:46:19   
anonno17
držim ti fige

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Počinjem učiti
27.8.2010 16:52:01   
Anoniman
Ninaa, ne sumnjam ja u tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anonno17)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Počinjem učiti
27.8.2010 16:56:08   
cuba
Evo za sve koje uče ~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Počinjem učiti
6.9.2010 19:32:10   
Anoniman
Draga, kako si uradila ispit danas? Kada su rezultati? user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Počinjem učiti
6.9.2010 19:34:15   
pepeljuga
Taman i ja tila pitat,tila sam joj poslat poruku na mob al mi mob ne radi....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Počinjem učiti
7.9.2010 8:27:33   
Ninaa
Hej drage moje hvala kaj brinete. Rezultati su tek u četvrtak. A ovak neznam kaj bi rekla od 6 pitanja riješila sam 5 mada baš nisam zadovoljna. Bila su baš neka lijeva pitanja tak da previše ne očekujem. Mada još uvijek ima nade ak i padnem jel će navodno staviti i i dekanski rok, a tad se akademska godina produžuje do 30.10. Inače sam cool i mirna kaj inače nije baš slučaj poludim od nervoze. Dakle čekamo četvrtak!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Počinjem učiti
7.9.2010 8:29:22   
pincirotvajler
ok čekamo user posted image   i user posted image   da bude prolaz user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Počinjem učiti
9.9.2010 17:34:51   
Ninaa
Hej evo da se javim. Nisam prošla imala sam dva boda od 6 a 3 je za prolaz. Neznam ni kaj bi rekla jel mi nije jasno kojim kriterijem oni to ocjenjivaju. Imam još rok 20 pa ću probati ovaj vikend napisat diplomski, da to bude gotovo i da 20. napišem test savršeno i da onda od 29.09. diplomiram. mislim da ću poludjeti od nervoze i brige ali da ću uspjeti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Počinjem učiti
17.9.2010 23:09:52   
Ninaa
Evo me s ne baš optimističnim vijestima, učim koliko stignem, ali diplomski nisam završila jel mi se mentor ne javlja. Tak da ak i prođem ispit ne znam kak ću diplomirati. Navodno nam neće produžiti rok i morat ću upisati po bolonji. Trenutno se udruga bori svim snagama da nam se smiluju i čeka se sjednica u pon. Iskreno ak ne uspijem diplomirati ne znam da li više imam snage i volje se boriti s nepravdom i takvim načinom studiranja. Pobogu položila sam 24 ispita i sad neću moći diplomirati. Uz faks sam radila, 3 godine sam se dizala u 4 ujutro putovala za Zagreb i kad sam došla doma s posla umorna, pila kavu i učila. Ni jednu godinu nisam pala dok se nisam namjerila na jednog profesora i taj ispit nisam mogla položiti 2 godine, prošla sam tek kad je dobio otkaz. 2 tjedna pred porod me profa srušila da ću znati bolje na sljedećem roku. Ni tad nisam odustala već kad je dijete poraslo sam se primila knjige, u ovih par mjeseci sam položila 5 ispita,uz sve kaj moram sama i šogi koja je bolesna i moja briga. I sad ak ne diplomiram jednostavno nemam više ni volje ni snage jel je to čisti bezobrazluk i pranje novca. Gade mi se ali beskrajno. Oprostite ali morala sam se istresti jel već lagano pucam po šavovima.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 9:29:21   
cuba
user posted image user posted image user posted image
koliko znam ako ti ostane samo obrana diplomskog rada upisuje se apsolventska godina ili daš molbu u referadu za produženjem roka s obzirom da je samo diplomski ostao.
Mislim da nećeš morati po bolonji ako si sve ispite riješila.
!

< Poruku je uredio Ninaa -- 18.9.2010 12:37:29 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 215
   [Obrisani korisnik]
18.9.2010 9:32:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 9:36:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 9:40:31   
livona
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Evo me s ne baš optimističnim vijestima, učim koliko stignem, ali diplomski nisam završila jel mi se mentor ne javlja. Tak da ak i prođem ispit ne znam kak ću diplomirati. Navodno nam neće produžiti rok i morat ću upisati po bolonji. Trenutno se udruga bori svim snagama da nam se smiluju i čeka se sjednica u pon. Iskreno ak ne uspijem diplomirati ne znam da li više imam snage i volje se boriti s nepravdom i takvim načinom studiranja. Pobogu položila sam 24 ispita i sad neću moći diplomirati. Uz faks sam radila, 3 godine sam se dizala u 4 ujutro putovala za Zagreb i kad sam došla doma s posla umorna, pila kavu i učila. Ni jednu godinu nisam pala dok se nisam namjerila na jednog profesora i taj ispit nisam mogla položiti 2 godine, prošla sam tek kad je dobio otkaz. 2 tjedna pred porod me profa srušila da ću znati bolje na sljedećem roku. Ni tad nisam odustala već kad je dijete poraslo sam se primila knjige, u ovih par mjeseci sam položila 5 ispita,uz sve kaj moram sama i šogi koja je bolesna i moja briga. I sad ak ne diplomiram jednostavno nemam više ni volje ni snage jel je to čisti bezobrazluk i pranje novca. Gade mi se ali beskrajno. Oprostite ali morala sam se istresti jel već lagano pucam po šavovima.


Takodjer znam kako ti je, ali ti si dobra ja sam evo cijeli ovaj rok preskocila user posted image user posted image Produzujem jos jednu godinu user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 12:40:04   
Ninaa
IZVORNA PORUKA: cuba

user posted image user posted image user posted image
koliko znam ako ti ostane samo obrana diplomskog rada upisuje se apsolventska godina ili daš molbu u referadu za produženjem roka s obzirom da je samo diplomski ostao.
Mislim da nećeš morati po bolonji ako si sve ispite riješila.
!
Hvala cure! Ma tak je na svim normalnim fakultetima samo na našem nije. Većina fakulteta je produžila rok za godinu dana ili do veljače. vidjet ćemo u ponedjeljak ali sam spremna ići i u ministarstvo samo da se to riješi. Ne mogu vam opisati koliko sam razočarana. oni se pozivaju na neku odluku iz 1997. a ja sam faks upisala 2003. Tad još nisam ni u srednju krenula pa kak bi to moglo vrijediti i za naas. UŽas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 12:48:21   
tinka25
Držim fige da sve uspiješ kako si planirala user posted image user posted image user posted image . Znam kako ti je, jer ja imam još 8 ispita do kraja i diplomski, a položila sam ih 52 do sada! Ovaj tj sam krenula na ispite nakon poroda, i položilauser posted image , sada dalje. Meni su na proljeće produžili apsolventuru za godinu dana zbog rodiljnog, a ovi moji sada moraju pisati molbe i platiti semestar 1250 kn. Ja sam dobro prošlauser posted image . Držim fige i sretno! 

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 12:52:53   
Anoniman
Ajme Ninaa, te price su toliko poznate user posted image i moja skola je isto toliko neorganizovana, i menjaju pravila iz roka u rok, nikad nisi nacisto sa njima. user posted image
Od sveg srca ti zelim da ne bude problema, i da vam produze rok jer je to sto rade stvarno debilizam! Drzi mi se, znaj da sada nista ne zavisi od tebe, osim taj poslednji ispit, cuvaj zivce, a sve ostalo ce se nekako resiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tinka25)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 21:02:36   
Ninaa
Hvala cure, tinka ja čak nisam i zamrznula godinu zbog porodiljnog jel mi je ovak bilo bolje, sad da jesam vjerojatno mi ne bi visilo o koncu i ne bi se toliko živcirala. NO čovjek uči dok je živ, nadam se dobrim vjestima u pon. Teško mi je i zbog malecke. Toliko vremena koje sam provela učeći umjesto da budem uz nju. Danas je od 10 kod bake i sad je mm otišao po nju. Znam da joj ništa ne fali tamo, ali se osjećam grozno kad nisam s njom.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 21:35:14   
BUMBI
Draga drži se,možeš ti to....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Počinjem učiti
18.9.2010 21:40:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Draga drži se,možeš ti to....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Počinjem učiti
19.9.2010 11:55:39   
inesica
Nazalost, mi moramo ispastati jer odluke donose kreteni koji veze nemaju s pamecu. I ja sam toliko zivaca potrosila, nepravde pretrpjela i vremena izgubila, a na kraju dodje mi da se zapitam "cemu sve to", jer nitko ne cijeni diplomu i necije sposobnosti, ako nemas vezu...Koja su ovo vremena! Ostaje nam samo da se nadamo da ce jednog dana biti drugacije.
Bolonja i priznavanje starih diploma je jedno od najgorih stvari koje su se nasem skolstvu dogodile, jer smo uskocili totalno nepripremljeni (govorim o svom faksu), a napravili totalnu zbrku na trzistu rada! Nitko od poslodavaca ne zna tko je tko sa starim i novim titulama, pa cak niti mnogi studenti, jer im ni na faksu nitko ne zna dati kvalitetnu informaciju. Ma, od ove teme samo se mogu nazivcirati...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!