|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Počinjem učiti
25.1.2010 22:21:56   
lavica81
martina sretnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
25.1.2010 22:22:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:35:02   
Ninaa
hvala svima, eto da se prijavim da trebam vibrice za 03.02. u 17,00. Nikad još ispit nije bio tak kasno pa eto da i to probamo. Učim svaki dan koliko stignem i zadovoljna sam jel znam da sam dala sve od sebe. Ovih dana će mi malu pričuvati šogorica i mama na smjenu s mm tak da imam više vremena za učenje. teško mi to pada jel sam naučena da smo stalno skupa ali druge mi nema.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:36:08   
ninolina
hvala svima, eto da se prijavim da trebam vibrice za 03.02. u 17,00. Nikad još ispit nije bio tak kasno pa eto da i to probamo. Učim svaki dan koliko stignem i zadovoljna sam jel znam da sam dala sve od sebe. Ovih dana će mi malu pričuvati šogorica i mama na smjenu s mm tak da imam više vremena za učenje. teško mi to pada jel sam naučena da smo stalno skupa ali druge mi nema.

ma kad to riješiš onda si samo njena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:37:25   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

hvala svima, eto da se prijavim da trebam vibrice za 03.02. u 17,00. Nikad još ispit nije bio tak kasno pa eto da i to probamo. Učim svaki dan koliko stignem i zadovoljna sam jel znam da sam dala sve od sebe. Ovih dana će mi malu pričuvati šogorica i mama na smjenu s mm tak da imam više vremena za učenje. teško mi to pada jel sam naučena da smo stalno skupa ali druge mi nema.

ma kad to riješiš onda si samo njena user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Mozes ti touser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:39:04   
Anoniman
MArtina proci ce to super, videcesuser posted image user posted image user posted image
znam kako ti je, i ja sam se male uzelela za ovih 10 dana, od svih sam je ja najmanje vidjala, ali sad cemo to sve da nadoknadimo, a ispiti su polozeni!!
Navijaaamoooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:39:54   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:52:47   
lildea7
ajde ajde možeš ti to!!
drzim figeuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 0:59:30   
mali_macic
sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu lildea7)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Počinjem učiti
30.1.2010 8:56:57   
ivana801
Sretno Martina! Držim user posted image  Ajmoooooo, možeš ti to! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:01:53   
Ninaa
Eto bila danas na ispitu i pala sam. Pitanja su mi bila koma i zbunila sam se,ali mogu reći da je prof. ugodan i da se nadam da će biti bolje za dva tjedna. SRela sam jednu kolegicu koja mi je dala neke skripte za druge predmete i obradovala me viješću da možemo polagati i druge ispite da više ne vrijedi pravilo da ne možemo dok nedamo iz 2. To je super vijest jel je građansko jedan od najtežih ispita na faksu. Eto nisam čak ni razočarana bit će bolje drugi put.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:03:33   
pepeljuga
A taman razmisljam kako cu ti poslat poruku.....ma nema veze bitno da si izasla i probila leduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:04:19   
curice
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:05:41   
mariola
Martina  dušo,biće bolje drugi put. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:05:57   
ninolina
ma nema veze budeš ti to, tek si počelauser posted image user posted image user posted image user posted image ovo je bilo zagrijavanje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:06:12   
leilany
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:11:42   
Ninaa
Ma budem baš je bio i lijepi dan, sama sam se dovezla autom skoro u Zagreb(to je za mene uspijeh) kupila sam si neke stvaričice u dm(user posted image ) baš sam sretna jel sam srela tu kolegicu koja isto čeka bebu i sad sam puna samopouzdanja. U pet. idem prijaviti taj ispit ponovo i još neke pa da vidimo. Katarina je bila super kod mojih i mm je bio tamo s njom tak da sam sad bez brige jel je mogu ostaviti bez ikakvog problema!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:12:34   
ninolina
ma supač user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:31:01   
anuska08
Martinauser posted image user posted image I svaka ti čast!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:36:27   
Anoniman
Draga bice bolje sledeci put sigurna sam, napravila si veliku pauzu i normalno je sto si se zbunila, bitno da si probila led, izasla si videla kakav je profesor i kako pita i znas sada sta i kako. Vibracemo mi i za 2 nedelje i to jos vise, i sigurno ces prociuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 22:41:03   
Ninaa
Hvala drage moje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Počinjem učiti
3.2.2010 23:04:08   
novamama
sretno ks!!!

najgori je početak, ali kad krene, rasturit ćeš!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisani korisnik]
4.2.2010 7:53:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Počinjem učiti
4.2.2010 8:03:15   
boba125
bit ce bolje iduci put
vjerujem u tebe user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Počinjem učiti
4.2.2010 9:44:55   
ivana801

IZVORNA PORUKA: martina ks

Ma budem baš je bio i lijepi dan, sama sam se dovezla autom skoro u Zagreb(to je za mene uspijeh) kupila sam si neke stvaričice u dm(user posted image ) baš sam sretna jel sam srela tu kolegicu koja isto čeka bebu i sad sam puna samopouzdanja. U pet. idem prijaviti taj ispit ponovo i još neke pa da vidimo. Katarina je bila super kod mojih i mm je bio tamo s njom tak da sam sad bez brige jel je mogu ostaviti bez ikakvog problema!



Ma bravo Martina, to je stav! Sve će biti dobro. To je super stvar, šta možeš polagat treću godinu pa si ove velike ispite ostaviti za kraj. Baš mi je drago da si se lijepo provela - to ti je u stvari došlo ko izlet malo od doma user posted image . A sad za sljedeći rok držimo palčeve i sigurno će biti bolje. SRETNO!

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!