|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:50:38   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: lueman

ali koliko je kika stara????mislim da je to različiti uzrok

ima punih 14 mjeseci a to se pocelo desavati prije mjesec dana otprilike

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:51:38   
dominik
to je posljedica bivanja doma sa mamom...curke nemojte se naljutiti na mene, njofra ti pogotovo, ali mislim da si preblaga prema njemu, nece u kaznu ok za ruku i odnesi ga u kaznu, mislim da ti je mali preaktivan da bi bio doma i ne druzio se sa vrsnjacima...to sve radi iz dosade

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:52:42   
MILLA
moj sami kad je ljut lupa di stigneuser posted image u zadnje vrijeme dok ga mm  mazi on ga šamara po licu i smije se.mene po sisama dok duda ako mu maknem ruku sa kojom mi štipa bradavicu. neko je vrijeme kao simpatično ali ga treba naučiti da se to ne  smije. ubrzo če tamo nekog drugog zveknuti,pa zato....to je tek počeo raditi pa svaki put ga opomenemo. sad udari i pogleda te da vidi reakciju. tako sam ga odučila da me grize dok duda

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:53:10   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Njofra

Budemo vidli sad kad ukinem to sve.


nemoj opet biti pre drastična jer mislim da ni to nije dobro

mi gledamo crtiće iako uglavnom kupujemo sve neagresivne, bob bilder, roary, pingu, krtek...  i bajke... crvenkapica je zakon (ali kod nas svi prežive na kraju i budu prijatelji)

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 16:53:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:55:00   
lueman

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: lueman

ali koliko je kika stara????mislim da je to različiti uzrok

ima punih 14 mjeseci a to se pocelo desavati prije mjesec dana otprilike


dobro, to stvarno nije isto, pa ona je beba, ali moraš joj stalno isto ponavljati, da te to boli, da si tužna, i da je to ružno...user posted image moja je bila doma do pune 3 godine, bez uskakanja djedova i baka, 24/7je bila s menom, ali smo se puno družile s malom djecom svakodnevno na igralištu i u parku, i stvarno sam zadovoljna njenom interakcijom s dugom djecom

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:56:57   
BruMa
IZVORNA PORUKA: Njofra

Da li ide u vrtić?
Oprosti ne mogu ne stignem sve pratit a čitam postove samo mi se sve zbrčka pa pomješam tko ima koga i šta, ak me kužiš.
Moj ne ide stalno smo skupa ali u tom periodu on većinu vremena provodi ispred tv-a ili kompa, a ko za vraga nema djece s kojom bi se mogao igrati svi su negdje sad kad je zima nikoga vani. Ja mu nemogu zamjenit druženja igranja s vršnjacima pa ne znam jel to sve razlog njegovom ponašanju.
Izbacit ću crtiće i igrice na kompu pa ćemo vidjeti što bude bilo.


Ovo je ko da ja opisujem Brunu....Ne znam kaj reći..Mislim da je to od dosadeuser posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:57:23   
lueman

IZVORNA PORUKA: anaxx

[
mi gledamo crtiće iako uglavnom kupujemo sve neagresivne, bob bilder, roary, pingu, krtek...  i bajke... crvenkapica je zakon (ali kod nas svi prežive na kraju i budu prijatelji)


ovo potpisujem uglavnom samo crtići koji imaju neku lijepu poruku (prijateljstvo, ljubav, ljudske vrijednosti)barem za sad dok joj mogu nametati user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 17:00:15   
dominik
kak uspijete klince pred tv staviti, domi je max jednu epizodu boba u stanju sjediti...ako ne slazem sa njim legace ili neku drugu aktivnost ne vodimo isto pocne gluposti izvadjati...zato mislim da je to posljedica prevelike energije koju treba usmjeriti na nesto pozitivno i dobro...jer sigurno ne radi to da bi te povrijedio

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 17:01:47   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: lueman

ali koliko je kika stara????mislim da je to različiti uzrok

ima punih 14 mjeseci a to se pocelo desavati prije mjesec dana otprilike


dobro, to stvarno nije isto, pa ona je beba, ali moraš joj stalno isto ponavljati, da te to boli, da si tužna, i da je to ružno...user posted image moja je bila doma do pune 3 godine, bez uskakanja djedova i baka, 24/7je bila s menom, ali smo se puno družile s malom djecom svakodnevno na igralištu i u parku, i stvarno sam zadovoljna njenom interakcijom s dugom djecom
^
ponavljam joj stalno kada napravi nesto ruzno da to ne moze tako, da je to ruzno i ostalo
a sa drugom djecom ima fantastican odnos iako vrlo rijetko imamo prilike druziti se sa djecom ikakvom posebno njenog uzrasta, ali kada imamo priliku ona ih grli, ljubi pa pritisce nos i vice bi biii
zaista je vrlo druzeljubiva mila beba

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 17:03:02   
Domy
Moj Dominik sad ima 20 mj pa isto tako kad se naljuti tuče nas,grize gađa igračkama..čak zna lupat glavom od pod il druge predmete..a to je sve posljedica razmaženog derišta..svi ga razmazili ..proderem se ja na njega znam ga lupit po guzi a on još gori..e onda dođe moj suprug i brani ga..i još ga nagovara svašta..i što reči..al ja znam da če ga to popustit .al tako su mi radili  več klinci...jednostavno u tim momentima treba ih ignorirat..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 17:03:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 17:05:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: dominik

kak uspijete klince pred tv staviti, domi je max jednu epizodu boba u stanju sjediti...ako ne slazem sa njim legace ili neku drugu aktivnost ne vodimo isto pocne gluposti izvadjati...zato mislim da je to posljedica prevelike energije koju treba usmjeriti na nesto pozitivno i dobro...jer sigurno ne radi to da bi te povrijedio


ma ni moja ne pogleda više od jedne epizode ,ali nam se crtići stalno vrte kao pozadinska kulisa,pa uleti samo kada je neki zanimljiv dio(zna ih napamet).
Znam da nije dobro,ali...


znamo svi da nije dobro ali takve situacije traze drasticne mjere...meni dvd non stop radi, trenutno je crvenkapica u prometu na repertoaru...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 17:06:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 17:08:00   
dominik
dobili ju u vrticu za sv nikolu u carapi, eto prednosti vrtica heheheh, probat cu ju skopirati pa ti posaljem

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 17:14:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 18:44:08   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: xxl

Neka ti muž uskoći ali žestoko


To bi bas moglo imati kontra efekt, jer onda ce skuziti da tatu mora slusati a mama ce biti jos manja user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 20:03:15   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 23:11:54   
Zvonki
Nisam ni ja baš pametna što da ti napišem. Možda je samo faza koja će prestati. Na tebi je da budeš dosljedna i da svako loše ponašanje kazniš. Nemoj se ljutiti jer ćeš na taj način samo pokazati da su takvi osjećaji, neću reći normalni, jer ljutnja i je normalan osjećaj, i dijete je i mora osjetiti ali tu ljutnju mora naučiti na drugačiji način kontrolirati. Ako ide u vrtić, naruči se na razgovor kod vrtićkog psihologa. Sigurna sam da će imati dobrih ideja kako pomoći tebi ali prije svega i njemu. Ja bih tako napravila jer nisam studirala psihologiju. Da me netko pita o mom poslu koji radim, znala bi pomoći. Tako će i stručna osoba znati tebi. Sretno draga!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dobila sam šamar - opet
13.1.2010 16:31:30   
Njofra
Dominik nemam se kaj ljutiti, tak je kak je.
Cvrči znam da si i ti u potpunom pravu to kaj veliš da ga nekamo upišem, samo, pitanje je kuda kako kamo, i pomošljala sam da ga upišem u igraonicu ali to će me koštati a imaju čudan raspored i neke fore tipa ak ih puno dođe zna se desit da klinci pola ne stanu u prostor tak da idu doma, user posted image , pa mi se neće vozat ga sim tam, vrtić je priča za sebe i sad pitam se u kakav sport tak malog da ga upišem ?, moj Marko za pjevanje nije definitivno, lopta tj. nogomet, tenis to ok ali nisam baš čula da tak mali idu na treninge, možda griješim. Još ću se raspitati.
Hvala vam cure i sve ste mi bile od koristi jer ste mi na neki način olakšale misli savjetima i svojim primjerima.
user posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!