|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbori - drugi krug
10.1.2010 21:21:46   
Florijan Jakov
Glasala i to za Bandića!

Malo moram OT - nisu mi baš bistre ove izlazne ankete - kako je moguće da se na modelu ca 10000 birača daju rezultati izlaznih anketa koje kasnije variraju +/- 5% u odnosu na rezultate DIP-a. Nevjerojatno mi je da "ankete" pokazuju realno stanje stvari.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Izbori - drugi krug
10.1.2010 21:22:09   
Nika 24052006
Naravno,glasovala sam...Za Josipovića...Zašto? Ne znam,ne pitajte,valjda mi je kemijska taj tren pala na njega...Izbor i nije baš nekiuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Izbori - drugi krug
10.1.2010 21:28:22   
dominik
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Glasala i to za Bandića!

Malo moram OT - nisu mi baš bistre ove izlazne ankete - kako je moguće da se na modelu ca 10000 birača daju rezultati izlaznih anketa koje kasnije variraju +/- 5% u odnosu na rezultate DIP-a. Nevjerojatno mi je da "ankete" pokazuju realno stanje stvari.


da i ja sam se to zapitala...a isto ko i ona ispitivanja kaj rade...uzmu odredjen broj ljudi, odredjene dobne skupine pa na osnovi toga zakljuce npr. ko se voli kakuser posted image hehhee...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Izbori - drugi krug
10.1.2010 22:38:03   
mišica 666
 
ni ja nisam glasala
iako jesam gradjanin rh ne zivim vise tu,pa mi je bezveze odlucivati za ljude koji se moraju nosit onda s tim svaki dan
mozda je to krivo ali tak mislim user posted image


svaka čast da netko tako msli user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 9:30:56   
Bebys
toliko sam RAZOCARANA GLUPOSTIMA I ISPADIMA OVOG uffffff neznam kako da ga nazovem sto ce biti predsje. toliko mi se GADI.od prvih recenica pa nadalje...fuj user posted image povjerovat cu jos da je postavit od strane masonerije...jer sve sto govori upucuje na to...user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 230
   [Obrisani korisnik]
18.1.2010 9:33:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 9:33:30   
pepeljuga
meni na prvu uopce nije los,bar je obrazovanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 12:01:19   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ni ja nisam glasala
iako jesam gradjanin rh ne zivim vise tu,pa mi je bezveze odlucivati za ljude koji se moraju nosit onda s tim svaki dan
mozda je to krivo ali tak mislim user posted image


svaka čast da netko tako msli user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image
 ne bi se bas slozila s time..za mene svi znaju da sam hrvatica..i kazu a tvoj predsjednik a kad mi to kazu KOSA MI SE NA GLAVI DIGNE...jer on kao treba mene predstavljat negdje..bogme ovaj me ne predstavlja..nikako

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 13:09:58   
lueman

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ni ja nisam glasala
iako jesam gradjanin rh ne zivim vise tu,pa mi je bezveze odlucivati za ljude koji se moraju nosit onda s tim svaki dan
mozda je to krivo ali tak mislim user posted image


svaka čast da netko tako msli user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image
 ne bi se bas slozila s time..za mene svi znaju da sam hrvatica..i kazu a tvoj predsjednik a kad mi to kazu KOSA MI SE NA GLAVI DIGNE...jer on kao treba mene predstavljat negdje..bogme ovaj me ne predstavlja..nikako


ne kužim kaj ti je kriv, a i kak je netko rekeo , mislim da je bez veze da ti koja živiš vani i vani plačaš poreze i podliježeš zakonima zemlje gdi živiš tak oštro sudiš o tome čovjekuuser posted image user posted image malo mi je to glupo

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 13:14:34   
adryosijek
nisam ni ja glasal jer mi isto se pise ko ce bit voda hrvatske kad su svi isti i zaduzili hrvatsku .eo onaj suker dize kredite i dalje nas zaduzuju a sebi pune dzepove ma sramota .. zaduzit ce nass tolko da ce uvest porez na zrak ccuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Izbori - drugi krug
18.1.2010 21:16:39   
evanda
IZVORNA PORUKA: Bebys

toliko sam RAZOCARANA GLUPOSTIMA I ISPADIMA OVOG uffffff neznam kako da ga nazovem sto ce biti predsje. toliko mi se GADI.od prvih recenica pa nadalje...fuj user posted image povjerovat cu jos da je postavit od strane masonerije...jer sve sto govori upucuje na to...user posted image


Mila, ajd malo objasni tko su ili što su ti tvoji masoni....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 10:03:25   
evanda
user posted image tako sam i mislila

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 11:02:50   
pepeljuga
evanda skim ti pricasuser posted image user posted image user posted image user posted image
i mene zanima odgovoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 11:57:02   
evanda
user posted image user posted image user posted image user posted image pa neće Bebys da se javi.....ona žari i pali na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 11:57:51   
maja
jojuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 13:48:23   
Duve
Bebys traže te...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 13:53:44   
Bebys
fala duve sad sam tek vidila..joj cure politika je k............nesmijemo o ovome..bilo je vise price o tome u glasu koncila prosli broj urednik je pisao pa su ga kao i uvijek popljuvali.ukratko masoni i masonske loze su SOTONISTI...vrlo inteligentni ljudi .. koji IZVANA IZGLEDAJU JAKO DIVNO a ustvari rade za zlo i naopako tako ukratko...ali to CE SVE VRIJEME POKAZATI...josipovic se meni nesvidja jer je SLJEPI PUTNIK MESICA..a mesica nisam mogla niti gledati ne zato sto nije lijep nego zato jer je imao katastrofa stavove i receniceotprilike tako.ovaj nece nista biti boljiON JE OBICNI STREBER..a streberi su vam koji uce bez mozga pa zato je i PROVALIO DA JE  obitelj institucija ispod drzave to moze samo covjek bez mozga reci..toliko o njemua bisere nize svaki dan...vise ga i necitam jer ..............ahahhhhhhhhhhhhhhcure moderatori ce me a i drugo prozivali su me ovdje vec za njega NESMIJEM VISE...pusa

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 13:55:05   
tikica_69
Samo gledam....za sada user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 13:56:07   
Bebys
necu vise obecavam

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 14:48:14   
evanda
Pa nisi me ničim uvjerila da su masoni sotonisti.
A nisi mi ni rekla tko su oni.
A katolička crkva nema ništa protiv njih, ali ih smatra nespojivim sa svojim naukom, koliko vidim ovdje
http://www.glas-koncila.hr/rubrike_razgovor.html?broj_ID=13609
Katolička crkva osuđuje i čitanje horoskopa, pa ako ga pročitaš, što si onda? Anticrkvenjak ili što?

Ivo Josipović je dosad za mene bio samo vrstan, ali zaista vrstan skladatelj.
Nije mjesto da objašnjavam njegove skladateljske kvalitete, ali, vjeruj mi kad kažem da je vrstan!
Bio je vrstan i W.A. Mozart, a bio je i mason po svom opredjeljenju. Ne da ga branim, ni Mozarta ni masone o kojima ne znam puno, jer me ne zanimaju. Ali zar da Mozarta zato ne slušam? A što je sa svim onim biskupima što su isto bili nasoni?
Mene zapravo smeta što se pljucka i GALAMI unaprijed...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 14:54:27   
ejmama
IZVORNA PORUKA: adryosijek

. zaduzit ce nass tolko da ce uvest porez na zrak ccuser posted image user posted image user posted image user posted image


Taj ti porez već postoji zove se "komunalije" kad praviš kuću moraš platiti koliko kubika kuće imaš, više nije po kvadraturi.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 14:56:10   
evanda
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: adryosijek

. zaduzit ce nass tolko da ce uvest porez na zrak ccuser posted image user posted image user posted image user posted image


Taj ti porez već postoji zove se "komunalije" kad praviš kuću moraš platiti koliko kubika kuće imaš, više nije po kvadraturi.


E to mi nikad nije bilo jasno: da isto zemljište plaćaju jednako svi ljudi u npr. zgradi sa 5 katovauser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 14:56:22   
Joanna

IZVORNA PORUKA: evanda

Pa nisi me ničim uvjerila da su masoni sotonisti.
A nisi mi ni rekla tko su oni.
A katolička crkva nema ništa protiv njih, ali ih smatra nespojivim sa svojim naukom, koliko vidim ovdje
http://www.glas-koncila.hr/rubrike_razgovor.html?broj_ID=13609
Katolička crkva osuđuje i čitanje horoskopa, pa ako ga pročitaš, što si onda? Anticrkvenjak ili što?

Ivo Josipović je dosad za mene bio samo vrstan, ali zaista vrstan skladatelj.
Nije mjesto da objašnjavam njegove skladateljske kvalitete, ali, vjeruj mi kad kažem da je vrstan!
Bio je vrstan i W.A. Mozart, a bio je i mason po svom opredjeljenju. Ne da ga branim, ni Mozarta ni masone o kojima ne znam puno, jer me ne zanimaju. Ali zar da Mozarta zato ne slušam? A što je sa svim onim biskupima što su isto bili nasoni?
Mene zapravo smeta što se pljucka i GALAMI unaprijed...



user posted image  Potpisujem!user posted image

Polako ljudi! Čovjek još nije ni prisegnuo. Dajte mu šansu, nećemo ga blatit prije nego išta napravi.  Barem ja! Meni je ok. 
Ivo, Ivo, Ivo!!!user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 15:05:34   
osobno
Ne mogu virovat da se još o tome raspravlja...
Triba otvorit birc "Na kavicu s Ivom"...user posted image
Meni je više zabrinjavajući ovaj kredit(ilitiga krediti) šta je Šuker diga...
Baš me zanima koju smo rijeku, potok, šumu ili otok dali za to, a još će i naši unuci plaćat kamate...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Izbori - drugi krug
19.1.2010 15:06:16   
mama mery
iskreno mi se j... tko je ili tko ce biti predsjednik
svejedno nam je drzava kako cirkus a svi klaunovi izgledaju i rade  isto samo svatko na svoj nacinuser posted image - nazalostuser posted image




_____________________________




(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!