|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 16:07:05   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: Krky

Bili kod ujaka MM. Sami, tj 1/2 cendrači li, cendrači:  (od ananasaJa sam žedan, ja bi vode - ne bi vode - ja bi soka - ne smiješ kolu - hoću ovaj (od ananasa, iz tetrapaka. Svima okolnima je već lagano trgao žifčeke, ali su se svejedno kiselo smješkali pokušavajući ga nekako smirit da bi normalno razgovarali, pa su, razumljivo svi bili vidno oduševljeni kad je konačno bio zadovoljen sokom. Tek što je srknuo, uhvati se za grlo i plač (suzni). ŠTA JE SAD???!!! Mislim si što mu je moglo zapet u dušniku, hoću ga lupkat po leđima..."PIIIKIKA MEEE, PIIIKA MEEE U GRLU" Ma kaj te sad pika, pio si sok?! "TO ME PIIIKAAA; OVO OD ANANASA" (pokaže mi sliku ananasa na tetrapaku i onaj čupavi, palmasti dio). E ako ja preživim normalna do njihove 18 - boljet će me briga i koga će oženit!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zakon je mali,kako mu je samo palo na pamet...Legenda mala....A ti...ma ostat ćeš normalna,vjerujem u tebeuser posted image

Sad sam se sjetila Nikine 2 provale.Neki dan me tražila da joj nešto dokučim,i ja nisam reagirala iste sekunde,kad će ona meni,jesi li gluha,kojim ja jezkom govorim da me ne razumiješ da nešto trebam?

A drugi dan mi je došla sa pitanjem,mama,znaš li što se radi sa novinama? Ja joj kažem da ne znam,kaže ona,pa recikliraju seuser posted image


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:27:52   
dominik
po pedeseti put nagovaramo domia da ruca a nakon toga da ide spavati...a moja necakinja (9god) provali domiu: ti dominik nisi normalan odbijas jesti i spavati...joj da barem mene netko tera jesti i spavati, ali ne meni braneuser posted image  

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:28:40   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:30:22   
ket
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pametna curica...tak mi je i samojuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:30:50   
ninolina
po pedeseti put nagovaramo domia da ruca a nakon toga da ide spavati...a moja necakinja (9god) provali domiu: ti dominik nisi normalan odbijas jesti i spavati...joj da barem mene netko tera jesti i spavati, ali ne meni brane

to ja često kažem svojimauser posted image
a slatkica ona jadna ima toliko obavezauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:32:51   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

po pedeseti put nagovaramo domia da ruca a nakon toga da ide spavati...a moja necakinja (9god) provali domiu: ti dominik nisi normalan odbijas jesti i spavati...joj da barem mene netko tera jesti i spavati, ali ne meni brane

to ja često kažem svojimauser posted image
a slatkica ona jadna ima toliko obavezauser posted image



ona jadna ima veliki trbuh  i debljat se pocela pred pubertet i lijena je ko drvo...takva je oduvjek bila, ja sam ju cuvala kad sam imala 20 godina....cuvanje se svelo na kolica i u birtiju...predivno dijeteuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:35:43   
ninolina
na taj naćin i ja odgajam svoje, he he...
a pubertet čini čuda ja uvjek bila buuuca a u pubertetu mini i sad opetuser posted image valjda bum ko baba twity


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:40:36   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

na taj naćin i ja odgajam svoje, he he...
a pubertet čini čuda ja uvjek bila buuuca a u pubertetu mini i sad opetuser posted image valjda bum ko baba twity




sto se birtija tice heheh domi vec ima svoju narudjbu...to on zove moja kava...mala salica sa mlijekom i secer unutra...pola sata mira...milina...al dora je sad nabrijana..moram i nju priviknutiuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:43:00   
ninolina
moji obavezno šlag s dva šečerauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:47:19   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

moji obavezno šlag s dva šečerauser posted image user posted image


slag ti naplate...a mlijeko je djabauser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 22:48:56   
ninolina
ma hebe mi se samo da šute pola satauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
3.3.2010 21:39:27   
BUMBIKA
Sinoć mi legli spavati i mlo pričali i kažem ti ja njemu dobro,ajde sad lijepo spavaj,a on meni "pa nemožem lijepo spavati,bolestan sam"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
3.3.2010 21:40:28   
leilany
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Sinoć mi legli spavati i mlo pričali i kažem ti ja njemu dobro,ajde sad lijepo spavaj,a on meni "pa nemožem lijepo spavati,bolestan sam"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
3.3.2010 21:42:01   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Toni se pokakao i popisao u tutu,digne se i zove me...mama dođi vidit kako zeko pije voduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
3.3.2010 21:42:17   
ninolina
Sinoć mi legli spavati i mlo pričali i kažem ti ja njemu dobro,ajde sad lijepo spavaj,a on meni "pa nemožem lijepo spavati,bolestan sam"user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image to da te pripremi kako bude noš prošla


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
3.3.2010 21:43:31   
BUMBIKA
A moj Dino neki dan isto kako u tutu(a mm još spava),a on lijepo uzeo tutu i nosi tati da vidi koliko je veliko govnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:43:50   
Anoniman
Kata si dovukla stolicu do vitrine sa linijom, popela se i pokazuje prstićem:
"Mama, paji jokejon!" (Mama, pali rock'n'roll!)user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:45:10   
leilany
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Kata si dovukla stolicu do vitrine sa linijom, popela se i pokazuje prstićem:
"Mama, paji jokejon!" (Mama, pali rock'n'roll!)user posted image


zna dijete sta je dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:48:22   
Domy

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

A moj Dino neki dan isto kako u tutu(a mm još spava),a on lijepo uzeo tutu i nosi tati da vidi koliko je veliko govnouser posted image user posted image user posted image

al sam se nasmijala...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:49:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

A moj Dino neki dan isto kako u tutu(a mm još spava),a on lijepo uzeo tutu i nosi tati da vidi koliko je veliko govnouser posted image user posted image user posted image

al sam se nasmijala...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:51:11   
BUMBIKA
A još da ste mogle vidjeti facu od mm kad mu je on došao s time..user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:56:51   
ZVRK
barem je imao buđenje za pamčenjeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:58:09   
curice
utrkujemo se ja i Laura do vrata.Ja je naravno puštam da bude brža.Dotrči ona do vrata i viče:JA MAGARACuser posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:58:30   
curice
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

A moj Dino neki dan isto kako u tutu(a mm još spava),a on lijepo uzeo tutu i nosi tati da vidi koliko je veliko govnouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 20:59:38   
BUMBIKA
utrkujemo se ja i Laura do vrata.Ja je naravno puštam da bude brža.Dotrči ona do vrata i viče:JA MAGARACuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!