|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:11:18   
Ninaa
Ja imam samo jedno malo dijete ali me u zadnjih tjedan dana dosta puta izbaci iz takta: Inače je dobra i nemam kaj reći, ali ima faza da poludim. pogotovo kad imam najviše posla i kad trebam nekaj spremati, u srijedu joj je bio imendan i naravno u utorak i srijedu je bila nemoguća. Nisam od nje ništa mogla, kolače sam pekla na rate, tak da je jedan završio u smeću a 2 su bili jestivi. Mm je u utorak ostao popodne doma i nije mogao s njom na kraj, nije joj niš bilo ali je imala žutu minutu, samo je cendrala i htjela na ruke. Tak da je tata nosio, dobro nek je jel inače ispadne da ja pretjerujem jel je ona dobra. U srijedu ujutro se nije dala skinuti s sise sat vremena, jedva sam se najela i onda je počela dreka, derala se sat vremena i bila je mirna jedino kad sam joj dala da me čupa za kosu. Da nije došla mama odmah začas dočekala bi goste rasčupana i niš ne bi uspjela spremiti. kOmaDa nisu zvale šogorica i mama mislile bi da izmišljam, kad se šogorica pojavila bila je najbolja na svijetu i tak cijeli dan, gosti su se redali a curka je šarmirala. Ima samo 8 mj. i baš se pitam kaj me sve čeka, kad već sad zna tak. Tak je bilo u sub. najavili se gosti za nedjelju moram spremiti kolač jel dođu jednom u godini, pospremit kuću, kuhat ručak i ona se dere iz petnih žila, suze ni blizu, na kraju sam zvala mm da dođe doma jel nemrem tak. A jučer kad sam sve imala gotovo spavala je 2 sata popodne i popodne i bez ikakve brige.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:12:42   
Njofra
Evo Dominik baš si lijepo to rekla. Potpisujem.

Cvrči vidiš nije sve tak loše vratit ćeš se na posao.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:21:08   
ZVRK
puno puta se to desilo da me izbace iz takta (iako meni niti ne treba previše)
i ja sam doma(nezaposlena)
ali ovisi puno šta se desilo kada sam ''planula''.
dosada nisam plakala radi ''mog odgoja''zvrkića.
bude mi puno puta pun kufer ali sjetim se na lijep(š)e trenutke sa malim pa me brže prođe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:55:44   
Nika 24052006
O,da...izbaci me iz takta svako malo.Posebno zadnjih dana.Bila je bolesna 2 nepuna dana,i nevjerovatno koliko se raspustila u tako kratkom periodu.Znate i same kako im sve pustimo kad su bolesni,samo da im bude lakše,a kad bolest prođe oni to dobrano iskorištavaju.Ja se sada borim da ju vratim u stanje prije bolesti,ali lagano već šizim.Jučer je pol dana preplakala jer joj nisam dopuštala neke stvari.Poludila sam već od te dreke,ali moram izdržati,pa taman urlala 10 dana,jer ne želim da mi skače po glavi.Možda djelujem grozna i stroga,ali jednostavno ju moram dovesti u red.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 18:57:03   
božica
a da znaju me izbaciti iz taktaaaaaaaaaaa
stvorene su da rade NEREDuser posted image user posted image
Ili izmjenjuju se kod CviljenjAAAAAAAAA
jedna prestane urlikati druga počneeeeee
a moje suuser posted image




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
1.12.2009 9:34:40   
zaba
samo je jedna,a nekad kao da ih je 10,ta ima sistem kako me slomiti u sekundi user posted image .Tješim se da raste i da će sve proći.Uostalom,ko zna koliko puta ja nju izbacim iz takta,pa smo kvit.user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!